[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Kαλησπέρα ! Είμαι απόφοιτη του 2011 και έβγαλα πέρισυ 12.533 μόρια . (Πέρασα σε μία σχολή που δεν μου αρέσει καθόλου.)
Εχω δηλώσει με το 10% όλα τα τμήματα Νηπιαγωγών, Παιδαγωγικά και Βρεφονηπιοκομίας. Είναι το όνειρο μου ! Επίσης ανήκω στην κατηγορία των Τριτέκνων και δικαιούμαι ένα 3% των θέσεων επιπλέον. 'Ομως δεν ξέρω αν τελικά πρέπει να είμαι αισιόδοξη ή όχι. Πέρισυ δεν πέρασα Βρεφονηπιοκομία στα Ιωάννινα για 80 μόρια . Θα πέσουν οι βάσεις του 10% τόσο, ώστε να περάσω κάπου απο τα παραπάνω ; Η ζήτηση αυτών των σχολών είναι περιζήτητη ή έχει μειωθεί; 'Εχω ελπίδες ;
Αν μπορεί καποιος να μου απαντήσει θα το εκτιμούσα πολύ γιατί έχω αγχωθεί είναι η αλήθεια.. Ευχαριστώ ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Φυσικό ΑΠΘ πόσο λέτε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita1993

Νεοφερμένος

Η margarita1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία :Ρ Χρωστάω ελάχιστα μαθήματα και έχω και αρκετά καλούς βαθμούς..αλλά και πάλι θα απογοητευτώ η αλήθεια είναι.:)

Nevy θα ηθελα να σε ρωτησω ειμαι κι εγω φοιτητρια της νομικης θεσσαλονικης ομως.
Εκανα και εγω 10% και θα ηθελα να σε ρωτησω τα μαθηματα που εχουμε περασει αναγνωριζονται στην αθην αη παλι απο την αρχη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nevy

Νεοφερμένος

Η Nevy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Nevy θα ηθελα να σε ρωτησω ειμαι κι εγω φοιτητρια της νομικης θεσσαλονικης ομως.
Εκανα και εγω 10% και θα ηθελα να σε ρωτησω τα μαθηματα που εχουμε περασει αναγνωριζονται στην αθην αη παλι απο την αρχη;;

Σίγουρα όχι όλα..Πιθανώς κάποια αλλά δεν ξέρω ποιά θα σου αναγνωρίσουν . Θα πάρεις βεβαίωση από τη σχολή σου και για κάθε μάθημα ξεχωριστά θα δεις αν θα το δεχτούν ή όχι. Δεν έχω και κανένα γνωστό για να σου πω πιο σίγουρα. Φίλη μου πάντως που από Κομοτηνή πήγε Θεσ/νίκη με το 10% της αναγνώρισαν μόνο το οικογενειακό. Πόσα μόρια έχεις εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

margarita1993

Νεοφερμένος

Η margarita1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Σίγουρα όχι όλα..Πιθανώς κάποια αλλά δεν ξέρω ποιά θα σου αναγνωρίσουν . Θα πάρεις βεβαίωση από τη σχολή σου και για κάθε μάθημα ξεχωριστά θα δεις αν θα το δεχτούν ή όχι. Δεν έχω και κανένα γνωστό για να σου πω πιο σίγουρα. Φίλη μου πάντως που από Κομοτηνή πήγε Θεσ/νίκη με το 10% της αναγνώρισαν μόνο το οικογενειακό. Πόσα μόρια έχεις εσύ?

Εχω 18.547 αλλα γενικα δεβ ξερω αν περναμε... Και αλλη μια φιλη μου εκανε που εχει 18.510.
Αμα σκεφτεις οτι οσοι φοιτητες νομικης θεσσαλονικης δευτερου ετους που ειχαν βαση 18.700 το 2010 θα περασουν σιγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nevy

Νεοφερμένος

Η Nevy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εχω 18.547 αλλα γενικα δεβ ξερω αν περναμε... Και αλλη μια φιλη μου εκανε που εχει 18.510.
Αμα σκεφτεις οτι οσοι φοιτητες νομικης θεσσαλονικης δευτερου ετους που ειχαν βαση 18.700 το 2010 θα περασουν σιγουρα...


Εγώ , όπως είπα ήδη, δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη. Παρ' όλα αυτά στηριζόμουν στο ότι αυτοί του 2ου έτους δεν έχουν τόσα θετικά με το να ξανααρχίσουν οπότε δεν θα έχουν δηλώσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

margarita1993

Νεοφερμένος

Η margarita1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ , όπως είπα ήδη, δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη. Παρ' όλα αυτά στηριζόμουν στο ότι αυτοί του 2ου έτους δεν έχουν τόσα θετικά με το να ξανααρχίσουν οπότε δεν θα έχουν δηλώσει..

Άντε να δούμε τι θα γίνει! Γενικά και εμένα αυτό μου λένε... πάντως σε ένα άλλο σαιντ με προβλέψεις την Αθήνα την έδινε 18.500. Οπότε υπάρχει μία ελπίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά με 15.670 μόρια και ειδική κατηγορία πολυτέκνων μπορεί κάποιος να ελπίζει να περάσει σε κάποιο τμήμα της φιλοσοφικής απθ;;;ιστορικό,φιλολογία, φιλοσοφία παιδαγωγική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Πιστέυετε πως οι βάσεις του 10% θα κυμανθούν κοντα στις βασεις του 90% του 2011 ;
Θα πέσουν καθόλου ; αλλοι λένε το πολύ 100 μόρια λόγω των υπέρμετρων μηχανογραφικων κτλ...
Περισυ ομως οι βασεις του 10% ανέβηκαν πάρα πολύ σε συγκριση με τις βασεις του 10% του '10.
Δηλαδη αν ανεβουν κι άλλο , πού θα πανε πια ; στο Θεό ?! :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spy_rous1993

Νεοφερμένος

Ο spy_rous1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι πρωτοετης στο φυσικο και εκανα 10% για την εφαρμοσμενη πληροφορικη.Εβγαλα 14!504 μορια...θελω να μου πειτε καταποσο την πιανω με κατηγορια των τριτεκνων και αν αξιζει να φυγω...ενδιαφερομαι περισσοτερο για το οικονομικο κομματι καθως η σχεση μου με τουσ υπολογιστες ειναι πολυ μετρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soniakev

Νεοφερμένος

Η soniakev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!ειμαι αποφοιτη 2010 και εχω συγκεντρωσει 18.044 μορια..πρωτη μου επιλογη ηταν αγρονομων τοπογραφων απθ αλλα την εχασα για 200 περιπου μορια...εκανα και περισυ 10% αλλα οι βασεις ανεβηκαν ακομα περισσοτερο..η κανονικη βαση περισυ ηταν περιπου στα 16.400..πιστευετε εχω πιθανοτητες??δυστυχως οι 8εσεις τςν εισακτεων με 10% ειναι μονο 8!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!ειμαι αποφοιτη 2010 και εχω συγκεντρωσει 18.044 μορια..πρωτη μου επιλογη ηταν αγρονομων τοπογραφων απθ αλλα την εχασα για 200 περιπου μορια...εκανα και περισυ 10% αλλα οι βασεις ανεβηκαν ακομα περισσοτερο..η κανονικη βαση περισυ ηταν περιπου στα 16.400..πιστευετε εχω πιθανοτητες??δυστυχως οι 8εσεις τςν εισακτεων με 10% ειναι μονο 8!!!
Δεδομενου οτι με το 10% θα δωσουν στην πλειοψηφια τα παιδια του 2011 που οι βαθμολογιες δεν ηταν κ πολυ υψηλες,αλλα κ της περσινης βασης των αγρονομων,νομιζω οτι παρα τις 8 θεσεις ειναι παρα πολυ πιθανο να εισαι μεσα!!!;)
Μην σου πω εισαι ηδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soniakev

Νεοφερμένος

Η soniakev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
και εγω αυτο θελω να πιστευω,αλλα γενικοτερα ειναι μια σχολη που δν εχει και πολυ ζητηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
και εγω αυτο θελω να πιστευω,αλλα γενικοτερα ειναι μια σχολη που δν εχει και πολυ ζητηση...
Ενας λογος παραπανω,να ειναι ακομα χαμηλοτερες οι βασεις!Εισαι μεσα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δεδομενου οτι με το 10% θα δωσουν στην πλειοψηφια τα παιδια του 2011 που οι βαθμολογιες δεν ηταν κ πολυ υψηλες,αλλα κ της περσινης βασης των αγρονομων,νομιζω οτι παρα τις 8 θεσεις ειναι παρα πολυ πιθανο να εισαι μεσα!!!;)
Μην σου πω εισαι ηδη!
Μ'αυτο το σκεπτικο η κορη μου εχασε τη σχολη που ηθελε για 0,001 μοριο, και φετος την ξαναδηλωσε, αν δηλωσουν περισσοτεροι του 2011 τοτε ειναι θετικα τα πραγματα για ολους.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μ'αυτο το σκεπτικο η κορη μου εχασε τη σχολη που ηθελε για 0,001 μοριο, και φετος την ξαναδηλωσε, αν δηλωσουν περισσοτεροι του 2011 τοτε ειναι θετικα τα πραγματα για ολους.:clapup:
Γεια σας !! σε ποια σχολή πέρασε η κόρη σας και για ποια ενδιαφέρεται; τραγικό που την έχασε για 1 μόριο μόνο....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Γεια σας !! σε ποια σχολή πέρασε η κόρη σας και για ποια ενδιαφέρεται; τραγικό που την έχασε για 1 μόριο μόνο....:redface:
Περασε στο ΜΙΘΕ αλλα ηθελε πιο πολυ την κοιν. ανθρωπολογια στο Παντειο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Περασε στο ΜΙΘΕ αλλα ηθελε πιο πολυ την κοιν. ανθρωπολογια στο Παντειο:(
Καλή επιτυχία μακάρι να περάσει... Εγώ είχα χάσει για πολύ λίγα μόρια πέρυσι την αγγλική φιλολογία...:(
Και κάτι άλλο προς όλους: πιστεύετε πως κάποιος μπορεί να περάσει 16.907 μόρια εκπαιδευτικης και κοινωνικης πολιτικης μακεδονίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reneel

Νεοφερμένος

Η reneel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα, ειμαι στη Λαμία πληροφορική με εφαρμογες στη Βιοιατρικη... Εκανα 10% για πληροφορικη στο Καποδιστριακο, ΟΠΑ , Χαροκοπειο, ΠΑΠΕΙ και το τμημα ψηφιακών συστηματων στο ΠΑΠΕΙ. Είχα 13468.. Υπαρχει περιπτωση να πεσει καποια απ αυτές τόσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katma

Νεοφερμένος

Η katma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ξέρουμε πότε περίπου βγαίνουν οι βάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top