[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ναι, Νηπιαγωγών είμαι, και δεν με πειράζει ΚΑΘΟΛΟΥ να μείνω στη σχολή μου, ίσα-ίσα, απλά ήταν η πρώτη μου επιλογή το Παιδαγωγικό και μου έχει μείνει, ήθελα να προσπαθήσω ακόμη μία φορά!
Εντάξει με το δίκιο σου....εγώ ξαναέδωσα για να περάσω πρώτη ή δεύτερη επιλογή γιατί το ιστορικό ήταν 4η επιλογή και λογικά περνάω στην 2η....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εντάξει με το δίκιο σου....εγώ ξαναέδωσα για να περάσω πρώτη ή δεύτερη επιλογή γιατί το ιστορικό ήταν 4η επιλογή και λογικά περνάω στην 2η....
1η επιλογή απ' ότι κατάλαβα είναι η Νομική. 2η; Πόσα μόρια είχες;

Και μια άλλη "πρόβλεψη", αν γίνεται, για μια φίλη μου. Είχε 12.900 περίπου, είναι Ιστορικό Κέρκυρας, και φέτος με το 10% ελπίζει για Λογοθεραπεία (Καλαμάτας, που έχει την πιο χαμηλή βάση απ' τις 3. Αλλά έχει δηλώσει και Πάτρας, πρώτα). Τι πιστεύετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
1η επιλογή απ' ότι κατάλαβα είναι η Νομική. 2η; Πόσα μόρια είχες;

Και μια άλλη "πρόβλεψη", αν γίνεται, για μια φίλη μου. Είχε 12.900 περίπου, είναι Ιστορικό Κέρκυρας, και φέτος με το 10% ελπίζει για Λογοθεραπεία (Καλαμάτας, που έχει την πιο χαμηλή βάση απ' τις 3. Αλλά έχει δηλώσει και Πάτρας, πρώτα). Τι πιστεύετε;
Πωπω τι έχει αυτό το ιστορικό κέρκυρας και θέλουν να φύγουν όλοι;;;; 12.900 στο πρώτο πεδίο; αρα λογικά στο 3ο θα έχει λιγότερα μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Για ΣΣΑΣ οικονομικό με 19200 μόρια τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Νομική θράκης ήθελα πέρυσι και φέτος που ξαναέδωσα...αλλά δεν την πιάνω πάλι είμαι κοντά στην περσινή βάση αλλά προβλέπεται άνοδος. μπορεί να μην ηταν στις δυνατότητες μου να γράψω παραπάνω ώστε να περάσω. δεν πειράζει...:(

μην το λες ποτε δεν ξερεις..η κομοτηνη ειναι επαρχια και ετσι πως ειναι τα πραγματα πολλοι θα το σκεφτουν να μην πανε καν γτ ειναι πολλα τα εξοδα...και που ξερεις μπορει να σου βγει και σε καλο...εγω παντως μετανιωσα που πηγα και δεν ξαναεδωσα με το 90% για νομικη θεσσαλονικης...ειναι δυσκολα μονος και δυσκολο να αντιμετωπισεις και τα παιδια της σχολης πολυ ανταγωνισμος χωρις να υπαρχει λογος!και πολλες αδικιες!οποτε μην σε στεναχωρει !!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikolas10

Νεοφερμένος

Ο nikolas10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
1η επιλογή απ' ότι κατάλαβα είναι η Νομική. 2η; Πόσα μόρια είχες;

Και μια άλλη "πρόβλεψη", αν γίνεται, για μια φίλη μου. Είχε 12.900 περίπου, είναι Ιστορικό Κέρκυρας, και φέτος με το 10% ελπίζει για Λογοθεραπεία (Καλαμάτας, που έχει την πιο χαμηλή βάση απ' τις 3. Αλλά έχει δηλώσει και Πάτρας, πρώτα). Τι πιστεύετε;

Πωπω τι έχει αυτό το ιστορικό κέρκυρας και θέλουν να φύγουν όλοι;;;; 12.900 στο πρώτο πεδίο; αρα λογικά στο 3ο θα έχει λιγότερα μόρια...
evi07larissa ποια ειναι τελικα η 2η επιλογη σου;απο απλη περιεργεια ρωταω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμένα η φίλη μου έχει 13.250 μόρια και ελπίζει να περάσει σε ΑΕΙ Αθήνας :P
Όλα εξαρτιούνται στη ζήτηση!
Εγώ περιμένω εκπλήξεις στο 1ο πεδίο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
evi07larissa ποια ειναι τελικα η 2η επιλογη σου;απο απλη περιεργεια ρωταω:D
Το φιλολογικό ΑΠΘ:)

Εμένα η φίλη μου έχει 13.250 μόρια και ελπίζει να περάσει σε ΑΕΙ Αθήνας :P
Όλα εξαρτιούνται στη ζήτηση!
Εγώ περιμένω εκπλήξεις στο 1ο πεδίο :)
Νομίζω πως έχει ελπίδες για κοινωνιολογία ή άλλα τμήματα της παντείου...καθώς και θεολογίες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Πωπω τι έχει αυτό το ιστορικό κέρκυρας και θέλουν να φύγουν όλοι;;;; 12.900 στο πρώτο πεδίο; αρα λογικά στο 3ο θα έχει λιγότερα μόρια...
Όχι, και στο 3ο έχει ακριβώς τα ίδια (είχε πάει καλά Έκθεση και Βιολογία, και κακά Αρχαία και Ιστορία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nnnkkk

Νεοφερμένος

Ο nnnkkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια ενδιαφερεται κανεις για ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ??ειτε με 10% ειτε με 3%?? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Παιδια ενδιαφερεται κανεις για ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ??ειτε με 10% ειτε με 3%?? :worry:

Εγω εχω κανει 10% για ΗΜΜΥ ΕΜΠ...αλλα τα μορια μου ειναι πολυ ''φτωχα'' για να περασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nevy

Νεοφερμένος

Η Nevy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

nnnkkk

Νεοφερμένος

Ο nnnkkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω εχω κανει 10% για ΗΜΜΥ ΕΜΠ...αλλα τα μορια μου ειναι πολυ ''φτωχα'' για να περασω.

Ποσα εχεις??και εγω λιγα εχω αλλα σε ειδικη καηγορια πονταρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora1993

Νεοφερμένος

Η dora1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια φημες λενε πως το υπουργειο εχει καπου σστα 13000 με 15000 μηχανογραφικα για το 10% ?? εχεις ακουσει καποιος κατι σχετικο?? η καμια αλλη πληροφορια για το ποσα ειναι τα μηχανογραφικα τ 10% για φετος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Νομίζω πως έχει ελπίδες για κοινωνιολογία ή άλλα τμήματα της παντείου...καθώς και θεολογίες:)

Θεολογία δε θέλει. :P

Το τμήμα που θέλει είναι το Κοινωνικής Ανθρωπολογίας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Θεολογία δε θέλει. :P

Το τμήμα που θέλει είναι το Κοινωνικής Ανθρωπολογίας :)
Είναι στην πάντειο νομίζω....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ποσα εχεις??και εγω λιγα εχω αλλα σε ειδικη καηγορια πονταρω :P

Εχω 18010...ουτε καν δηλαδη.Για τυπικους λογους το εκανα.Εγω λογικα του χρονου θα εχω χαρτι για ειδικη κατηγορια αλλα δεν αξιζει να ξανακανω.Εσυ ποσα εχεις και σε ποια σχολη εισαι τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,893 μηνύματα.
Εχω 18010...ουτε καν δηλαδη.Για τυπικους λογους το εκανα.Εγω λογικα του χρονου θα εχω χαρτι για ειδικη κατηγορια αλλα δεν αξιζει να ξανακανω.Εσυ ποσα εχεις και σε ποια σχολη εισαι τωρα?
Και του χρόνου γιατί όχι; Μια κοπέλα σε εμάς ήρθε πέρσι από τοπογράφους και της αναγνώρισαν νομίζω μαθηματικά και κάτι άλλα... Οπότε αν ψαχτείς και δείς ότι σου αναγνωρίζουν τα "βαρβάτα", δεν χάνεις κάτι! Βtw εγώ τελικά που έλεγα δεν έκανα, λέω να το παλέψω για άλλη μια χρονιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Και του χρόνου γιατί όχι; Μια κοπέλα σε εμάς ήρθε πέρσι από τοπογράφους και της αναγνώρισαν νομίζω μαθηματικά και κάτι άλλα... Οπότε αν ψαχτείς και δείς ότι σου αναγνωρίζουν τα "βαρβάτα", δεν χάνεις κάτι! Βtw εγώ τελικά που έλεγα δεν έκανα, λέω να το παλέψω για άλλη μια χρονιά...

Λογικα θα αναγνωριζονται αρκετα μαθηματα...ετσι μου εχουν πει. Αλλα μετα απο 2 χρονια στη σχολη αξιζει να ξεκινησω παλι απο την αρχη? Οκ δεν ειναι ακριβως απο την αρχη αλλα παλι στο 1ο εξαμηνο θα πρεπει να γραφτω.Κατα τη γνωμη μου καλυτερα που παρεμεινες πολιτικους παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top