Εισαγωγή Αθλητών στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Απάντησα και το μεσημέρι αλλά διαγράφηκε το μήνυμα. Κοίτα δεν ξέρω κατά πόσο είναι αρμόδιος για τα θέματα που αφορούν στην εισαγωγή των αθλητών στην τριτοβάθμια, κάποιος πρέπει να απαντήσει.. Και αυτό το λέω γιατί κάπου απάντησε ότι τα αποτελέσματα κάθε χρόνο βγαίνουν τέλη Νοέμβρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Απάντησα και το μεσημέρι αλλά διαγράφηκε το μήνυμα. Κοίτα δεν ξέρω κατά πόσο είναι αρμόδιος για τα θέματα που αφορούν στην εισαγωγή των αθλητών στην τριτοβάθμια, κάποιος πρέπει να απαντήσει.. Και αυτό το λέω γιατί κάπου απάντησε ότι τα αποτελέσματα κάθε χρόνο βγαίνουν τέλη Νοέμβρη..
δεν νομίζω ότι είναι αρμόδιος απλώς έτσι ρώτησα τη γνώμη του γιατι ξερει πολλά πράγματα!αποκλείεται να βγαίνουν τέλη Νοέμβρη κάθε χρόνο(αυτό μας έλειπε)!και ένας καλος οιωνός-βγήκαν τα αποτελέσματα για τους Ελληνες του εξωτερικού!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
δεν νομίζω ότι είναι αρμόδιος απλώς έτσι ρώτησα τη γνώμη του γιατι ξερει πολλά πράγματα!αποκλείεται να βγαίνουν τέλη Νοέμβρη κάθε χρόνο(αυτό μας έλειπε)!και ένας καλος οιωνός-βγήκαν τα αποτελέσματα για τους Ελληνες του εξωτερικού!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ:D.

αμην κ ποτε...αντε κ 9ελω να φυγωωωω δν κρατιεμαι με τπτ ολο τν σχολη σκεφτομαι κ τπτ αλλο!!!!!δν υπαρχει περιπτωση να βγουν Νοεμβρη ειναι πολυ αργα...και εγω 9α 3αναρωτησω περσι δν ειχαν βγει 10 Οκτωβρη?????

φιλολογια ιωαννινων με 16.414 και εχω 10%(1 νικη σε πανελληνιο μπασκετ στην πτολεμαιδα το 2009) οπότε εχω 18.055 και 1 επιλογή φιλολογια αθηνας(εχει 17.261 και δεχεται στην κατηγορια μου 3 αθλητεσ) και δευτερη θεσσαλονικη(εχει 17.247 και δεχεται στην κατηγορια μου 2 αθλητες)στο υπουργειο γραφει οτι βγηκαν 30/11 το ιδιο και στο edu4u.εγω το πασο θα το κανω αργοτερα.

btw τωρα τ ειδα νικησατε τν απολλων?????τ ησουνα κορασιδα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
btw τωρα τ ειδα νικησατε τν απολλων?????τ ησουνα κορασιδα????
ναι στις κορασιδες!τελευταιο καθοριστικο παιχνιδι με τον απολλων και μονο με νικη σηκωναμε κουπα!ηταν συγκλονιστικο παιχνιδι και ευτυχως με αισιο τελος για την ομαδα μου!ηταν γενικα ενα δυνατο πανελληνιο! 4 ποντους ειχα βαλει στο τελευταιο παιχνιδι αλλα επαιξα πολλα λεπτα και καλη αμυνα πανω απο ολα:):clapup:!εσυ σε ποιο αθλημα εχεις διακριση΄?

αμην κ ποτε...αντε κ 9ελω να φυγωωωω δν κρατιεμαι με τπτ ολο τν σχολη σκεφτομαι κ τπτ αλλο!!!!!δν υπαρχει περιπτωση να βγουν Νοεμβρη ειναι πολυ αργα...και εγω 9α 3αναρωτησω περσι δν ειχαν βγει 10 Οκτωβρη?????
αμην δε λες τιποτα!εγω βεβαια δεν θα αλλαξω γνωστικο αντ/νο οπου κι αν περασω αλλα περιμενω πως και πως να περασω στην πολη μο(το εκπα με καλει :D).και εγω το θεωρο εως και αδυνατο να βγουν τοσο αργα.πιστευω στη χειροτερη περιπτωση να περιμενουμε ως τις 24 του μηνα το πολυ!περυσι αργησαν γιατι λεγχηκαν και δευτερη φορα εξαιτιας δηλωσεων των αθλητων που δεν δικαιουνταν μοριοδοτηση...φετος θα ειναι πιο προσεκτικοι.παντως εχω πολυ αγωνια περιμενω πως και πως να βγουν τα αποτελεσματα(και ολα αυτα επειδη πηρα ως μαθημα επιλογης μαθηματικα και εγραψα 10,1!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
ναι στις κορασιδες!τελευταιο καθοριστικο παιχνιδι με τον απολλων και μονο με νικη σηκωναμε κουπα!ηταν συγκλονιστικο παιχνιδι και ευτυχως με αισιο τελος για την ομαδα μου!ηταν γενικα ενα δυνατο πανελληνιο! 4 ποντους ειχα βαλει στο τελευταιο παιχνιδι αλλα επαιξα πολλα λεπτα και καλη αμυνα πανω απο ολα:):clapup:!εσυ σε ποιο αθλημα εχεις διακριση΄?

Εγω ημουνα στ χαντμπολ...στν αριων ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ :P για αυτο σ ρωτησα για τν απολλων...μυ κανε εντυπωση ειναι πολυυυ δυνατη ομαδα και το καμαρι τς Πτολεμαιδας...παντως μπραβο σου!!!!συγχαρητηρια!!!ειναι πολυ ωραιο να αγαπας κ να προσφερεις τοσα πολλα γ ενα α9λημα πυ λιγοι τ εκτιμουνε (αν κρινω απ τ οοοοσα εχω ακουσει γ τ μορια π παιρνουν οι α9λητες κ που κανονικα δν 9α πρεπε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Εγώ τι να πω που ξαναέδωσα και περιμένω ένα χρόνο τώρα να φύγω από δω!!! Εγώ πήρα μόρια από βόλλευ νεάνιδες και κορασίδες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Εγω ημουνα στ χαντμπολ...στν αριων ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ :P για αυτο σ ρωτησα για τν απολλων...μυ κανε εντυπωση ειναι πολυυυ δυνατη ομαδα και το καμαρι τς Πτολεμαιδας...παντως μπραβο σου!!!!συγχαρητηρια!!!ειναι πολυ ωραιο να αγαπας κ να προσφερεις τοσα πολλα γ ενα α9λημα πυ λιγοι τ εκτιμουνε (αν κρινω απ τ οοοοσα εχω ακουσει γ τ μορια π παιρνουν οι α9λητες κ που κανονικα δν 9α πρεπε)
η δικη μου αποψη ειναι οτι οι αθλητες με διακρισεις αξιζουν και με το παραπανω τα επιπλεον μορια,νομιζω οτι ειμαστε αδικημενη κατηγορια.πιστευω πως και οι 3 μας εχουμε κανει αρκετες θυσιες για να πετυχουμε διακρισεις σε τετοιο επιπεδο.θυμαμαι στην πρωτη λυκειου δεν ειχα χασει ουτε μια ωρα προπονησης και ειχα και φοντιστηριο και δεχομουν αρκετη πιεση,και φυσικα οπως και εσεις εχω κανει πολλες θυσιες για να πετυχω το στοχο μου με πολλες διακυμανσεις στην ψυχολογια μου καθως το 2008 ειχαμε πραγματικα αποτυχει στο πανελληνιο( οαπολλων τα πηγε μια χαρα:)) και δεν μπορεσα να βοηθησω την ομαδα μου.γιατι λοιπον δεν αξιζουμε αυτο το μπονους των μοριων που εχουμε πραγματικα ιδρωσει για να το κατακτησουμε?και για να μην ξεχνιομαστε οι αθλητες απο την αρχαιοτητα ειχαν ενα σωρο προνομια και θεωρουνταν ηρωες για τις πολεις τους. εξαλλου τα πραγματα στην κατηγορια των αθλητων ειναι ισορροπημενα ,δηλαδη ενας αθλητης με 2000 μορια δεν μπορει να περασει φιλολογια Αθηνας για παραδειγμα κατι που συμβαινει με τους πολυτεκνους.παραλληλα οι αθλητες που περνανε σε ενα τμημα ειναι 0 ή 1 ή 2 και γενικα ουτε το 1/3 των θεσεων δεν γεμιζουν.συγνωμη που μακρηγορω αλλα οπως και εσυ εκνευριζομαι οταν ακουω μερικους τεμπεληδες και ανιδεους να λενε πως δεν αξιζουμε αυτο το πολυ μικρο μπονους!

Εγώ τι να πω που ξαναέδωσα και περιμένω ένα χρόνο τώρα να φύγω από δω!!! Εγώ πήρα μόρια από βόλλευ νεάνιδες και κορασίδες. :)
πραγματικα καταλαβαινω τη θεση σου;).απο οτι καταλαβαινω για να εχεις περασει φιλολογια αθηνας και να δινεις 2 φορες πανελληνιεσ νομιζω οτι η νομικη ειναι κατι που θες παρα πολυ!(και στις 3 νομικες εχεις δηλωσει;)αν θες μπορεις να μου πεις τη γνωμη για το τμημα φιλολογιας στην αθηνα.(δεν εισαι ευχαριστημενη?;):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Δεν πήγα να παρακολουθήσω καν. Ήθελα μόνο νομική. Οπότε δε μπορώ να σου πω πολλά πράγατα. Για τη φιλολογία των Ιωαννίνων έχω ακούσει τα καλύτερα. Η καθηγητριά μου τελείωσε Θεσσαλονίκη και λέει τα καλύτερα. Στην Αθήνα νομίζω ότι ισχύει αυτό που λέμε για όλες τις σχολές. Χάος.
Ναι όλες τις έχω δηλώσει, Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Κομοτηνή. Τα μόρια μου ξεπερνούν όλες τις βάσεις της Κομοτηνής και τη βάση του 2007 της Θεσσαλονίκης που τα μόρια της γενικής σειράς είναι πανω κάτω ίδια με τα φετινά. Αν λάβουμε υποψη ότι τα μόρια της κατ.1 έχουν πτωτική τάση τα τελευταία χρόνια, πιστεύω ότι έχω πιθανότητες για όλες τις πόλεις. Θα δείξει, είναι και η ζήτηση βλέπεις! :Ρ Σκέψου ότι περσι η βάση της Θεσσαλονίκης ήταν υψηλοτερη της Αθήνας.. Θα δούμε.. Αν περάσω Αθήνα να κανονίσουμε για κανα καφε :), γιατί εσύ θα είσαι σίγουρα Αθήνα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Δεν πήγα να παρακολουθήσω καν. Ήθελα μόνο νομική. Οπότε δε μπορώ να σου πω πολλά πράγατα. Για τη φιλολογία των Ιωαννίνων έχω ακούσει τα καλύτερα. Η καθηγητριά μου τελείωσε Θεσσαλονίκη και λέει τα καλύτερα. Στην Αθήνα νομίζω ότι ισχύει αυτό που λέμε για όλες τις σχολές. Χάος.
Ναι όλες τις έχω δηλώσει, Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Κομοτηνή. Τα μόρια μου ξεπερνούν όλες τις βάσεις της Κομοτηνής και τη βάση του 2007 της Θεσσαλονίκης που τα μόρια της γενικής σειράς είναι πανω κάτω ίδια με τα φετινά. Αν λάβουμε υποψη ότι τα μόρια της κατ.1 έχουν πτωτική τάση τα τελευταία χρόνια, πιστεύω ότι έχω πιθανότητες για όλες τις πόλεις. Θα δείξει, είναι και η ζήτηση βλέπεις! :Ρ Σκέψου ότι περσι η βάση της Θεσσαλονίκης ήταν υψηλοτερη της Αθήνας.. Θα δούμε.. Αν περάσω Αθήνα να κανονίσουμε για κανα καφε :), γιατί εσύ θα είσαι σίγουρα Αθήνα. ;)
νομιζω το καλυτερο ειναι να περασουμε και οι2 στην Αθηνα(γιατι οπως και να το κανουμε ειναι το κεντρο του κοσμου!) και να παμε και για κανα καφε εδω:Dεχω κοιταξει τις περυσινες βασεις στην κατηγορια μου και για αθηνα και θεσσαλονικη και δεν ειχαν συμπληρωθει καν οι θεσεις! και φυσικα για εμας ειναι μαλλον θετικο που πεσαν δυσκολα θεματα, αυτο ομως που εχει μεγαλη σημασια ειναι αυτο που ειπες ,δηλαδη η ζητηση που θα υπαρξει.βεβαια και η θεσσαλονικη καλη ειναι αλλα ειναι και το οικονομικο...(αλλιως μονο θεσσαλονικη θα εβαζα).πλακα πλακα οι μερες περνανε και ελπιζω να τελειωσει συντομα το βασανιστηριο της αναμονης(να δω πως θα βρω σπιτι αν παω θεσσαλονικη) .μηπως μπορεις να μου πεις σε ποιο site βρηκες τις βασεις προηγουμενων ετων για να ριξω μια ματια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Η κατηγορία 2 είναι πιο λίγα χρόνια. Βασικά γκούγκλαρα βάσεις αθλητών και τη χρονολογία που ήθελα και μου έβγαζε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Η κατηγορία 2 είναι πιο λίγα χρόνια. Βασικά γκούγκλαρα βάσεις αθλητών και τη χρονολογία που ήθελα και μου έβγαζε..
α οκ θα προσπαθησω και εγω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Καλή τύχη!! ;Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Καλή τύχη!! ;Ρ
παντως ειδα οτι τις προηγουμενες χρονιες τα αποτελεσματα βγηκαν σχετικα νωρις.ειδα το μηνυμα σου στο edu4u αλλα καμια απαντηση απο τον κ.Κ..,μαλλον δεν εχει ασχοληθει ιδιαιτερα με το ζητημα των αθλητων...ωστοσο με ανησυχησε λιγο η απαντηση του.μακαρι να βγουν ακριβως στις 15!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Δε νομίζω να κοροιδεύουν στο υπουργείο.Πέρσι απλώς απαντούσαν ότι δε γνώριζαν ακριβή ημερομηνία, φέτος τουλάχιστον μας καθοδηγούν. Αν δε γνώριζαν στο περίπου δε θα απαντούσαν καν.. ;) Οπότε λίγη υπομονή ακόμη!!! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
το υπουργειο ειναι υπο καταληψη?δεν πιστευω να καθυστερησουν τα αποτελεσματα εξαιτιας των καταληψεων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Δε νομίζω οτι έχει κάποια σχέση αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Η κατηγορία 2 είναι πιο λίγα χρόνια. Βασικά γκούγκλαρα βάσεις αθλητών και τη χρονολογία που ήθελα και μου έβγαζε..

βασικα εχω απορια..αφου κ οι 3 εχουμε νικη απο πανελληνιο γτ εσεις ειστε πρωτη κατηγορια κ γω δευτερη???εχετε κ σχολικα???κ εχουν διαφορα οι κατηγοριες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Κάποια χρονιά άλλαξε η νομοθεσία.Απο κεί και πέρα είναι κατηγορία 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Κάποια χρονιά άλλαξε η νομοθεσία.Απο κεί και πέρα είναι κατηγορία 2

μαααλιστα...οπως και να χει τ καλο π τς θελω να ανακοινωσουν μεσα στν βδομαδα γτ αλλιως θα τρελαθω...θα χασω κ τ εξαμηνο στα γιαννενα γτ εχει εργαστηρια κ δν εχω παει οποτε τ καλο π τς θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Σοβαρά μιλάς;; Αν και δε νομίζω να χάσεις κανένα εξάμηνο γιατί πολύ απλά θα περάσεις Αθήνα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top