Εισαγωγή Αθλητών στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Από Δευτέρα!!!! :P

Τι γίνεται φέτος; Πώς πάνε οι αιτήσεις; Ποιές οι εκτιμήσεις σας;

Κανένας αθλητής φέτος;; :P

Τι γίνεται ρε παιδιά φέτος; Πού πήγαν οι αθλητές; Δε θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας το τμήμα που περάσατε και πού περιμένετε να μπείτε με το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Καλησπέρα, μήπως ξέρει κανείς πότε θα ανακοινωθούν οι φετινές βάσεις των αθλητών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
εγώ ανηκω στην κατηγορια των αθλητων και απο τι γνωριζω θα ανακοινωθουν μετα τα μεσα οκτωβρη(ετσι μου ειπε μια υπαλληλος στο υπουργειο) την παρασκευη θα παω στο υπουργειο για να παρω ενα παραπανω δικαιολογητικο που ειχα δωσει και επι τη ευκαιρια θα ξαναρωτησω.εσυ ποιο τμημα εχεις βαλει και σε ποια απο τις 2 κατηγοριες ανηκεις;μηπως εχεις τηλεφωνησει καθολου στο υποργειο για την ημερομηνια;
εγω επαιζα μπασκετ.περασα φιλολογια στ ιωαννινα (3 επιλογη)και εχω βαλει πρωτη επιλογη αθηνα και δευτερη θεσσαλονικη.εβγαλα 16.414 μορια και εχω 10%(1 νικη σε πανελληνιο) και με την προσαυξηση εχω στα 18.055 εχω πολυ αγχος!ποτε επιτελους θα βγουν΄;ΒΟΗΘΕΙΑ!ξερει κανεις αλλο τιποτα;(ποσα μαθηματα αραγε θα χασω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Εγω ξαναέδωσα! Είμαι ήδη φιλολογία Αθήνας απο περσι, φέτος έχασα για 11 μόρια τη νομική που ήταν και η πρώτη μου επιλογή και περιμένω.Ανήκω στην κατ. 1. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο αργούν φέτος, αφού οι απαραίτητοι έλεγχοι υποτίθεται ότι έγιναν το καλοκαιρι... Δε θα χάσεις κανένα μάθημα απλώς δε θα είσαι στις πρώτες παραδόσεις. Σε ποια κατηγορία ανήκεις; Στην κατηγορία 1 έχεις περισσότερες πιοανότητες πάντως, καθώς δίνονται περισσότερες από 1 θέσεις και είναι η τελευταία χρονιά φέτος για την κατηγορία αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Πηρα σημερα στο υποργειο στ τμημα των α9λητων κ μου παν μεσα Οκτωβρη (15 και...) και οτι τ υπουργειο καταβαλει μεγαλες προσπα9ειες για να τ ανακοινωσει τοτε και οτι αν αργησει 9α χασουμε ε3αμηνο...αν για καλη μας τυχη βγουν νωρις και σταλουν οι πινακες στς σχολες τοτε δν 9α το χασουμε...και περσι που εδωσε μια 3αδερφη μου και ειχε μορια και περιμενε ενω επαιρναν και λεγαν μετα τς 15 βγηκαν 10....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Εγω ξαναέδωσα! Είμαι ήδη φιλολογία Αθήνας απο περσι, φέτος έχασα για 11 μόρια τη νομική που ήταν και η πρώτη μου επιλογή και περιμένω.Ανήκω στην κατ. 1. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο αργούν φέτος, αφού οι απαραίτητοι έλεγχοι υποτίθεται ότι έγιναν το καλοκαιρι... Δε θα χάσεις κανένα μάθημα απλώς δε θα είσαι στις πρώτες παραδόσεις. Σε ποια κατηγορία ανήκεις; Στην κατηγορία 1 έχεις περισσότερες πιοανότητες πάντως, καθώς δίνονται περισσότερες από 1 θέσεις και είναι η τελευταία χρονιά φέτος για την κατηγορία αυτή.
τελικα πήγα σήμερα στο υπουργείο και μου είπαν ότι δεν θα βγουν πριν τις 10 -15 του μήνα.ανήκω στη δεύτερη κατηγορία .γιτι θεωρείς ότι έχω περισσότερες πιθανότητες στην πρώτη κατηγορία΄;κοιτώντας τα περσινα αποτελεσματα είδα ότι στην πρώτη κατηγορία είχαν καλυφθεί και οι 3 θέσεις ενώ στην 2 μόνο μια (εσυ ήσουν?!)και στις 2 κατηγορίες είδα επίσης πως δίνονται από 3 θέσεις(δίνονται περισσοτερεσ στην πρώτη΄;)με βαση τα περσινα δεδομενα πιστεύω πως μπορεί να έχω τύχη για αθήνα ή θεσσαλονικη(γιατι πέσαν πολύ οι βάσεις).υπάρχει πιθανοτητα να χαθεί το εξάμηνο?!:eek:εχω ήδη γραφτεί στα γιάννενα ,σε λιγο αρχίζουν τα μαθήματα και δεν ξέρω τι να κανω:/:(μήπως να μην πάω;)οσον αφορα σε εσένα νομίζω ότι θα περασεις σιγουρα νομικη(σε ποιά πόλη έβαλεσ?
είμαστε η μόνη κατηγορία που περιμένει τοσο?μου έχουν σπάσει τα νεύρα.....:/:

Πηρα σημερα στο υποργειο στ τμημα των α9λητων κ μου παν μεσα Οκτωβρη (15 και...) και οτι τ υπουργειο καταβαλει μεγαλες προσπα9ειες για να τ ανακοινωσει τοτε και οτι αν αργησει 9α χασουμε ε3αμηνο...αν για καλη μας τυχη βγουν νωρις και σταλουν οι πινακες στς σχολες τοτε δν 9α το χασουμε...και περσι που εδωσε μια 3αδερφη μου και ειχε μορια και περιμενε ενω επαιρναν και λεγαν μετα τς 15 βγηκαν 10....
ελίζω να μη χαθεί κανένα εξάμηνο!εσύ σε ποια κατηγορία είσαι και ποιο τμήμα στοχεύεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
ελίζω να μη χαθεί κανένα εξάμηνο!εσύ σε ποια κατηγορία είσαι και ποιο τμήμα στοχεύεις?

εγω ειμαι στην δευτερη κατηγορια...κοιτα με τα επιπλεον μορια πιανω τ νηπιαγωγων στν Ροδο και τ βρεφονηπιοκομων στν Θεσσ/νικη (με τ δικα μου περναω στ βρεφονηπ. στα Γιαννενα)...πρωτο εχω τς Ροδου...βσκ πς γινεται με τ μορια κ πως κοιταζουν τ μηχανογραφικα ακμα δν εχω κτλβα...γνωριζεις τπτ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
εγω ειμαι στην δευτερη κατηγορια...κοιτα με τα επιπλεον μορια πιανω τ νηπιαγωγων στν Ροδο και τ βρεφονηπιοκομων στν Θεσσ/νικη (με τ δικα μου περναω στ βρεφονηπ. στα Γιαννενα)...πρωτο εχω τς Ροδου...βσκ πς γινεται με τ μορια κ πως κοιταζουν τ μηχανογραφικα ακμα δν εχω κτλβα...γνωριζεις τπτ?????
σε καθε κατηγορια υπαρχει ο ιδιος αριθμος θεσεων για τους αθλητες.για παραδειγμα το τμήμα φιλολογιας αθήνας δεχεται απο πανελληνιες 300 ατομα αρα σε καθε κατηγορια υπαρχουν 3 θεσεις για αθλητες (το δικο σου ξέρεις ποσους δεχεται?),δηλαδη οι αθλητεσ διεκδικουν θεσεις +1%επι το αριθμου των εισακτεων(μπορεις να δεις ποσους αθλητες δεχεται καθε τμημα στην ιστοσελιδα του υπουργειου).τωρα οσον αφορα στα μηχανογραφικα ενα παραδειγμα-αν καλυφθουν οι θεσεις στο τμημα που θεσ (δηλαδη αν βρεθουν καποιοι με περισσοτερα μορια απο εσενα μετα την προσαυξηση των μοριων τους(εσυ τι ποσοστο εχεις?)τοτε χανεις το τμημα και αγωνιζεσαι πλεον για τη δευτερη επιλογη σου κλπ.....(αν θεσ μπορεις να δεισ τα περσινα αποτελεσματα στην ιστοσελιδα του υπουργειου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Κάποιος μου το είχε πει. Αλλά εσυ μάλλον θα ξέρεις καλύτερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Κάποιος μου το είχε πει. Αλλά εσυ μάλλον θα ξέρεις καλύτερα! :)
τελοσπάντων,καλή επιτυχία!(ελπίζω να μην περιμένουμε πολύ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Και εγώ το ελπίζω αλλά δεν το βλέπω. Μάλλον θα περιμένουμε καμια 15αριά μέρες ακόμη μεσα στο νερό.Δυστυχώς! Έύχομαι ό,τι καλύτερο και περιμένω να μου πεις που πήγες!! :Ρ Αν και σε κόβω για Αθήνα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
σε καθε κατηγορια υπαρχει ο ιδιος αριθμος θεσεων για τους αθλητες.για παραδειγμα το τμήμα φιλολογιας αθήνας δεχεται απο πανελληνιες 300 ατομα αρα σε καθε κατηγορια υπαρχουν 3 θεσεις για αθλητες (το δικο σου ξέρεις ποσους δεχεται?),δηλαδη οι αθλητεσ διεκδικουν θεσεις +1%επι το αριθμου των εισακτεων(μπορεις να δεις ποσους αθλητες δεχεται καθε τμημα στην ιστοσελιδα του υπουργειου).τωρα οσον αφορα στα μηχανογραφικα ενα παραδειγμα-αν καλυφθουν οι θεσεις στο τμημα που θεσ (δηλαδη αν βρεθουν καποιοι με περισσοτερα μορια απο εσενα μετα την προσαυξηση των μοριων τους(εσυ τι ποσοστο εχεις?)τοτε χανεις το τμημα και αγωνιζεσαι πλεον για τη δευτερη επιλογη σου κλπ.....(αν θεσ μπορεις να δεισ τα περσινα αποτελεσματα στην ιστοσελιδα του υπουργειου)

τα χω δει...στ νηπιαγωγων ειναι 3 οι 9εσεις και στ βρεφονηπιοκομων 2....μακαρι ολα να πανε καλα...ααα και εμα9α οτι 9α αργησουν να 3εκινησουν τ μα9ηματα οποτε ολα αυτα ειναι προς συμφερον μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
τα χω δει...στ νηπιαγωγων ειναι 3 οι 9εσεις και στ βρεφονηπιοκομων 2....μακαρι ολα να πανε καλα...ααα και εμα9α οτι 9α αργησουν να 3εκινησουν τ μα9ηματα οποτε ολα αυτα ειναι προς συμφερον μας!!!
δυστυχώς πρέπει να ομολογήσω πως οι καταληψεις μας ΄΄συμφέρουν΄΄!βέβαια πόσο θα αργήσουν τα μαθήματα;αν καθυστερήσουν τα αποτελέσματα τη βάψαμε.εσύ θα πας προς το παρόν στο τμήμα που πέρασες όταν ανοίξει ή θα χάσεις τα μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
δυστυχώς πρέπει να ομολογήσω πως οι καταληψεις μας ΄΄συμφέρουν΄΄!βέβαια πόσο θα αργήσουν τα μαθήματα;αν καθυστερήσουν τα αποτελέσματα τη βάψαμε.εσύ θα πας προς το παρόν στο τμήμα που πέρασες όταν ανοίξει ή θα χάσεις τα μαθήματα;

δν 3ερω...η αλη9εια ειναι οτι μπορω να μεινω σ μια φιλη γ καμια βδομαδα να κανω κ τ πασο π δν μπορω αλλα απο οικονομικης αποψης δν με συμφερει...προσπα9ω να μν κανω ε3οδα γτ αν ειμαι οντως στν ροδο 9α μας βγουν πολλα..αεροπορικα,φορτωτικες κτλ...εσυ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
δν 3ερω...η αλη9εια ειναι οτι μπορω να μεινω σ μια φιλη γ καμια βδομαδα να κανω κ τ πασο π δν μπορω αλλα απο οικονομικης αποψης δν με συμφερει...προσπα9ω να μν κανω ε3οδα γτ αν ειμαι οντως στν ροδο 9α μας βγουν πολλα..αεροπορικα,φορτωτικες κτλ...εσυ????
καταλαβαίνω...εγώ μάλλον θα πάω Γιάννενα για την πρώτη εβδομάδα όταν βέβαια ανοίξει το τμήμα μου οπότε θα πρέπει αναγκαστικά να μείνω σε ξενοδοχείο .δεν θέλω να χάσω την πρώτη εβδομάδα τουλάχιστον γιατί αν γίνει καμιά στραβή και δεν περάσω ούτε Αθήνα ούτε θεσσαλονίκη μετά θα είμαι εκτός τόπου και χρόνου στα Γιάννενα και θα έχω χάσει ένα σωρό μαθήματα.ούτε και εμένα πάντως με συμφέρει οικονομικά...όλα όμως εξαρτώνται από πότε θα βγουν τα αποτελεσματα
εσύ έχεις γραφτεί στο τμήμα που πέρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Κοιτάξτε τι βρήκα! :worry: https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=7337
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
καταλαβαίνω...εγώ μάλλον θα πάω Γιάννενα για την πρώτη εβδομάδα όταν βέβαια ανοίξει το τμήμα μου οπότε θα πρέπει αναγκαστικά να μείνω σε ξενοδοχείο .δεν θέλω να χάσω την πρώτη εβδομάδα τουλάχιστον γιατί αν γίνει καμιά στραβή και δεν περάσω ούτε Αθήνα ούτε θεσσαλονίκη μετά θα είμαι εκτός τόπου και χρόνου στα Γιάννενα και θα έχω χάσει ένα σωρό μαθήματα.ούτε και εμένα πάντως με συμφέρει οικονομικά...όλα όμως εξαρτώνται από πότε θα βγουν τα αποτελεσματα
εσύ έχεις γραφτεί στο τμήμα που πέρασες;

Σε ποιο τμημα περνας χωρις κ με τα μορια???...ναιι εννοειται οτι γραφτηκα σημερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ εκανα κ το πασο μου (αν και προσωρινο υπο9ετω)


περσυ ειχαν βγει 10 Οκτωβρη ειμαι 100000000000% σιγουρη γτ περασε η 3αδερφη μου κ τ 9υμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Σε ποιο τμημα περνας χωρις κ με τα μορια???...ναιι εννοειται οτι γραφτηκα σημερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ εκανα κ το πασο μου (αν και προσωρινο υπο9ετω)
φιλολογια ιωαννινων με 16.414 και εχω 10%(1 νικη σε πανελληνιο μπασκετ στην πτολεμαιδα το 2009) οπότε εχω 18.055 και 1 επιλογή φιλολογια αθηνας(εχει 17.261 και δεχεται στην κατηγορια μου 3 αθλητεσ) και δευτερη θεσσαλονικη(εχει 17.247 και δεχεται στην κατηγορια μου 2 αθλητες)στο υπουργειο γραφει οτι βγηκαν 30/11 το ιδιο και στο edu4u.εγω το πασο θα το κανω αργοτερα.

οχι οτι ειμαι αισιοδοξη με αυτο το υπουργειο που εχουμε μπλεξει αλλα το θεωρω απιθανο να βγουν τοσο αργα απο τη στιγμη δηλαδη που απο το υπουργειο ειπε μετα τις 15/10 δεν θελω να πιστευω οτι ο κ.κουτρουμπελης θα επαληθευτει και θα βγουν 15/11!περυσι τα αποτελεσματα καθυστερησαν τοσο γιατι ελεγχηκαν 2 φορες εφοσον ειχαν κανει αιτηση αθλητες που δεν δικαιουνταν το 10%!γιατι λοιπον φετος να βγουν τοσο καθυστερημενα;μαλιστα σημερα εγραψα μην στο edu4u(ο κ.κουτουμπελης δεν εχει απαντησει ακομα) αλλα ενα παιδι ειπε και αυτο μετα τις 15.τελοσπαντων το τμημα φιλολογιας ανοιξε και αυριο θα ανακοινωθει ποτε θα ξεκινησουν τα μαθηματα.το τμημα στην αθηνα ειναι κλειστο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
περσυ ειχαν βγει 10 Οκτωβρη ειμαι 100000000000% σιγουρη γτ περασε η 3αδερφη μου κ τ 9υμαμαι
Αποκλείεται! Πέρσι περίμενα εγώ τα αποτελέσματα και θυμάμαι ότι ξεκίνησα διάβασμα, διότι ξαναέδσωσα πανελλήνιες τέλη Νοέμβρη.


Νομίζω οτι η φιλολογία θα είναι κλειστή μέχρι την άλλη Τρίτη, Τετάρτη, δε θυμάμαι καπου εκεί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Νομίζω οτι η φιλολογία θα είναι κλειστή μέχρι την άλλη Τρίτη, Τετάρτη, δε θυμάμαι καπου εκεί!!
ευχαριστώ! ο κ.Κουτρούμπελης για τα αποτελεσματα ειπε μέσα στον Νοέμβρη:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top