Εισαγωγή Αθλητών στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
να σαι καλα!!!!
κατερινα συγχαρητηρια κ σε σενα!!!!!!!!!!
λοιπον τα αποτελεσματα δεν εχουν σταλει ακομα στις σχολες για διαγραφη εγω που πηρα μου ειπαν οτι μπορω να την κανω και ταχυδρομικα να στειλω αντιγραφο τς αστυνομικης ταυτοτητας,αιτηση διαγραφης και υπευθυνη δηλωση....μου ταν παν ομως πολυ αποτομο κ δεν κτλβα απο που πρεπει να τα παρω τα 2 τελευταια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
κατερινα συγχαρητηρια!!!

εγγραφες απο 10-18/11!αληθεια μπορει να γινει τχυδρομικα;(η διαγραφη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
ναι με κουριερ....εγω αυριο θα ξαναπαρω στν ροδο γτ ακομα δεν τς ειπαν για τα αποτελεσματα και μετα θα στειλω τα χαρτια γιαννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Μπράβο Κατερινάκι! :Ρ Ευχαριστώ πολύ Μαρία :) Παρασκευή δεν ξεκινάνε μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μπράβο Κατερινάκι! :Ρ Ευχαριστώ πολύ Μαρία :) Παρασκευή δεν ξεκινάνε μαθήματα;

Έχουμε αρχίσει από τη Δευτέρα, αλλά μέχρι στιγμής εισαγωγικά πράγματα έχουμε πει στα περισσότερα.
Ψάξε να βρεις τα κλιμάκια στα οποία είσαι, κι αν είμαστε στα ίδια μπορώ να σου πω για βιβλία, ή για σημειώσεις :)
Επίσης πάρε Σύνταγμα και Αστικό Κώδικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Στο συνταγματικό είμαι β...στα υπόλοιπα δεν ξέρω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Στο συνταγματικό είμαι β...στα υπόλοιπα δεν ξέρω :(

Εγώ είμαι Γ' στο Συνταγματικό.
Για τα υπόλοιπα :
Ιστορία Δικαίου
Εισαγωγή στην επιστήμη του Δικαίου
Αστικό Δίκαιο
Για επιλογής δε ξέρω, κατά πάσα πιθανότητα δε θα επιλέξω κάποιο σε αυτό το εξάμηνο, θα πάρω φιλοσοφία που είναι υποχρεωτικό 4ου έτους, επιλέγεται γενικά όμως από πρωτοετείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Και στα 3 είμαι α. Αυτά είναι τα μαθήματα και μπορούμε να πάρουμε και δύο επιλογής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Και στα 3 είμαι α. Αυτά είναι τα μαθήματα και μπορούμε να πάρουμε και δύο επιλογής;

Δεν είμαστε μαζί σε κάποιο, εγώ είμαι γ' συνταγματικό και β' στα υπόλοιπα.
Ανάλογα τι θες. Αν δε σε καλύπτουν μπορείς να μην πάρεις και κανένα σε αυτό το εξάμηνο και να πάρεις ένα ή και δυο στο επόμενο. Κατά τη γνώμη μου στα επόμενα έχει πιο ενδιαφέροντες επιλογές (και τα 4 χρόνια πρέπει να πάρεις 4 ελεύθερης και 6 υποχρεωτικής επιλογής, ή περισσότερα υποχρεωτικής που μετράνε ως ελεύθερης, ανάλογα με το τι σε ενδιαφέρει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Μάλιστα, ευχαριστώ πολύ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
ερη,στο τμημα σου στη ροδο δεν εχουν στειλει ακομα τα χαρτια;;εμενα μου ειπαν να τηλεφωνησω αυριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
πηρα πολυ πρωι...κατα τς 9 και δεν τα ειχαν...λογικα η μεσα στν μερα η αυριο..θα ξαναπαρω το πρωι γιατι πρεπει να στειλω κ στα Γιαννενα τα χαρτια για την διαγραφη και να φυγω το Σαββατο που βρισκω φτηνα εισιτηρια..εσυ τι εκανες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
πηρα πολυ πρωι...κατα τς 9 και δεν τα ειχαν...λογικα η μεσα στν μερα η αυριο..θα ξαναπαρω το πρωι γιατι πρεπει να στειλω κ στα Γιαννενα τα χαρτια για την διαγραφη και να φυγω το Σαββατο που βρισκω φτηνα εισιτηρια..εσυ τι εκανες????
εγω θα φυγω για γιαννενα ή αυριο ή την κυριακη για διαγραφη.αυριο θα ξαναπαρω στο τμημα φιλ.αθηνας γιατι σημερα μου ειπαν οτι δεν τους εχει στειλει τιποτα το υπουργειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
μα γιατι να πας στα Γιαννενα αν μπορεις να κανεις τν διαγραφη μεσω ταχυδρομειου???εγω που ειμαι μιαμιση ωρα απο τ Γιαννενα κ δεχτηκαν να μ κανουν ετσι τν διαγραφη...μν κανεις τζαμπα ταξιδια κ χανεις μερες,,,εγω τ Σαββατο τ πρωι πεταω κ πρεπει ν κανω βαλιτσα αυριο γτ τν Παρασκευη θα θελω να χαιρετησω κατι φιλους κ παλι αργα θα φυγω εξαιτιας τν ακριβων εισιτηριων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
μα γιατι να πας στα Γιαννενα αν μπορεις να κανεις τν διαγραφη μεσω ταχυδρομειου???εγω που ειμαι μιαμιση ωρα απο τ Γιαννενα κ δεχτηκαν να μ κανουν ετσι τν διαγραφη...μν κανεις τζαμπα ταξιδια κ χανεις μερες,,,εγω τ Σαββατο τ πρωι πεταω κ πρεπει ν κανω βαλιτσα αυριο γτ τν Παρασκευη θα θελω να χαιρετησω κατι φιλους κ παλι αργα θα φυγω εξαιτιας τν ακριβων εισιτηριων
ναι αλλα ποτε θα σου ερθει το χαρτι απο το ταχυδρομειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
κατευθειαν...τα στελνεις με κουριερ λες τν κουριερ να περιμενει 5 λεπτα βαζουν υπογραφη τι βαζουν κ μου τ φερνει...ειναι πολυ γρηγορη διαδικασια...δεν στο παν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
κατευθειαν...τα στελνεις με κουριερ λες τν κουριερ να περιμενει 5 λεπτα βαζουν υπογραφη τι βαζουν κ μου τ φερνει...ειναι πολυ γρηγορη διαδικασια...δεν στο παν??
εσυ εχεις στελει ηδη; τι χαρτια χρειαζομαι;;;αν τα στειλω με κουριερ μετα απο ποσεσ μερεσ ερχονται;;που θα βρω την αιτηση διαγραφης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Άι καλά! Στη νομική δεν έχουν βγάλει καμία ανακοίνωση τα τηλέφωνα δεν τα σηκώνει κανείς, δεν ξέρω τι να κάνω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Άι καλά! Στη νομική δεν έχουν βγάλει καμία ανακοίνωση τα τηλέφωνα δεν τα σηκώνει κανείς, δεν ξέρω τι να κάνω!!!

μη φωνάζεις! :P
στο Ελληνικό δημόσιο απευθύνεσαι, να είσαι πιο ευγενική...χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Αχαχαχα!! Νόμιζα ότι στη φιλολογία ήταν οι χειρότεροι αλλά το δράμα συνεχίζεται! Το πρόβλημα είναι το εξής είμαι από επαρχία και θέλω να ολοκληρώσω τις διαδικασίες εγγραφής και διαγραφής και να ξεκινήσω να παρακολουθώ. Το θέμα είναι κάπως πιο περίπλοκο, γιατί θα μείνω σε κάτι συγγενείς μας στην αρχή μέχρι να βρούμε σπίτι να αγοράσουμε. Επιπλέον, πρέπει να συντονιστώ με τις γραμματείες και των δύο σχολών! Αχααχαχαχχα καταλαβαίνεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top