[Ειδικά μαθήματα] Ξένες γλώσσες

Smaragdav

Νεοφερμένος

Η Σμαράγδα Βαμβακάρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Οι αλλαγές ισχύουν από φέτος. Η νέα μορφή μοιάζει αρκετά με το ΚΠΓ. Δείτε δείγματα των θεμάτων εδώ.
https://www.ypepth.gr/el_ec_category5408.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy_twilight

Νεοφερμένος

Η sandy_twilight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γεια σας! επειδη ενδιαφερομαι να δωσω αγγλικα θα ηθελα ν ρωτησω αν ξερετε μηπως αλλαζει και κατι στο συντελεστη..π.χ αν θα δινει λιγοτερα μορια..γτ κατι τετοιο ακουσα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MOUMANIA

Νεοφερμένος

Ο MOUMANIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τελικα για ΜΜΕ μονο μια ξενη γλωσσα πρεπει να δωσεις; Γιατι εγω ειχα ακουσει απο μια γνωστη μου πως πρεπει να δωσει δυο, πχ αγγλικα και γαλλικα. Αν ξερει κατι καποιος να απαντησει!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μία γλώσσα θέλει για τα ΜΜΕ, όποια επιλέγει ο υποψήφιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Τελικα για ΜΜΕ μονο μια ξενη γλωσσα πρεπει να δωσεις; Γιατι εγω ειχα ακουσει απο μια γνωστη μου πως πρεπει να δωσει δυο, πχ αγγλικα και γαλλικα. Αν ξερει κατι καποιος να απαντησει!!!!!!!!!!!
Ναι μια θέλει !! Σκέφτεσαι να δηλώσεις πρώτη επιλογή ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MOUMANIA

Νεοφερμένος

Ο MOUMANIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ευχαριστω παρα πολυ για την διευκρινιση γιατι με ειχε πιασει μεγαλο αγχος!
Ναι ετσι λεω..Αλλα θα δηλωσω λογικα και αγγλικη φιλολογια για σιγουρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Αθήνα ή θεσσαλονίκη σκέφτεσαι? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MOUMANIA

Νεοφερμένος

Ο MOUMANIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν ξερω ρε :/ .. Κοιτα βασικα για ΜΜΕ πιο καλα θα ηταν να πηγαινα Αθηνα στο Καποδιστριακο καταλαβες.. Οτι θα εχω ρε παιδι μου πιο πολλες πιθανοτητες να εργαστω..Ετσι πιστευω τουλαχιστον..
Αλλα εγω γουσταρω εννοειται Θεσσαλονικη! :D
Και εσυ ΜΜΕ στην Σαλονικα σκεφτεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ναι αλλά πολύ ψηλά η βάση ρε αδερφέ ! Αν πέσει λίγο κάτι θα κάνουμε :) Και εγώ θα δηλώσω Αθήνα - υποθέτω - ανάλογα με τα μόρια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MOUMANIA

Νεοφερμένος

Ο MOUMANIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καταλαβα! Πιστευω παντως πως φετος θα πεσουν τα μορια μιας και θα μπουν πιο δυσκολα θεματα. Ετσι φημολογειται μεχρι στιγμης.
Τι να πω αντε και καλοι συμφοιτητες!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καταλαβα! Πιστευω παντως πως φετος θα πεσουν τα μορια μιας και θα μπουν πιο δυσκολα θεματα. Ετσι φημολογειται μεχρι στιγμης.
Τι να πω αντε και καλοι συμφοιτητες!!!!! :clapup:

Και καλοί μου φοιτητές!!!χαχαχαχαχαχα
Καλή επιτυχία παιδιά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios88

Νεοφερμένος

Ο marios88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Γεια χαρα σε ολους..Ξερει καποιος που μπορω να βρω past papers για τα αγγλικα;Η καποιο βιβλιο με past papers με τις λυσεις πισω;Επισης ψαχνω καποια βοηθηματα σχετικα με την δομη μιας εκθεσης..δηλ τι εκφρασεις να χρησιμοποιω ανα παραγραφο κλπ..
Ευχαριστω,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Καμιά πρόταση για τελευταία επανάληψη? Μάθημα αποφάσισα να μην κάνω γιατί θεωρώ πως βρίσκομαι σε καλό επίπεδο ήδη και πιστεύω ότι δε θα συναντήσω ιδιαίτερο πρόβλημα. Να ρίξω μια ματιά στα είδη εκθέσεων μήπως? Formal letters, article και λοιπά? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
marie88, κυκλοφορεί βιβλίο με θέματα για το ειδικό μάθημα των Αγγλικών. Νομίζω θα το βρεις σε κάποιο βιβλιοπωλείο.

Katara, ούτε εγώ έκανα φροντιστήριο ή κάτι. Θα σου πρότεινα να ρίξεις όντως μια ματιά στις εκθέσεις και να κάνεις ένα γρήγορο πέρασμα σε γραμματική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μηπως ξερει κανεις ποτε δινουμε τα ειδικα μαθηματα και συγκεκριμενα για τις ξενες γλωσσες? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Όσον αφορά τα Αγγλικά, είναι στις 16 Ιουνίου, 4 το απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
και γερμανικα στις 22, ωρα 8 το πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Όσον αφορά τα Αγγλικά, είναι στις 16 Ιουνίου, 4 το απόγευμα.

Χαίρω πολύ,εγώ γράφω ενδοσχολικές μέχρι 18 ιουνίου
Παρηγορήστε με,ότι ισχύει και σε σας το ίδιο. Γιατί έχω ακούσει από μερικούς,ότι τελειώνουν στις 10-11. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χαίρω πολύ,εγώ γράφω ενδοσχολικές μέχρι 18 ιουνίου
Παρηγορήστε με,ότι ισχύει και σε σας το ίδιο. Γιατί έχω ακούσει από μερικούς,ότι τελειώνουν στις 10-11. :/:
Υπομονή, δεν έχεις ανάγκη εσύ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
και γερμανικα στις 22, ωρα 8 το πρωι


Μηπως ξερεις αν ειναι και τα γαλλικα τοτε? :/ Και που θα μαθουμε που δινουμε?



Αααα επισης αν ξερει καποιος αν οι εκλογες (αν γινουν 17-06) επηρεαζουν τα ειδικα μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top