Εγγραφές πρωτοετών

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Έχεις το ελεύθερο από την μάνα του να τον στρώσεις!!!! Ακόμη και αν χρειαστεί να πέσει και καμία φάπα!!!😂😂😂😂
XAXAXAXAXAXAX αστον επανω μου!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έλα μωρέ...οι υπολογιστές αποτελούνται απο τρανζίστορ που σχηματίζουν λογικές
πύλες AND, OR, XOR, NOT, NAND, NOR, XNOR οι οποίες εκτελούν λογικές
λειτουργίες TRUE / FALSE, 1 και 0

ορίστε 8 εξάμηνο, αποφοίτησες! :clapup:


Περίμενε όμως!.. από τι αποτελούνται τα τρανζίστορ? :hmm:
μήπως από ημιαγωγούς τύπου P και τύπου Ν? :hmm:

όμως οι ημιαγωγοί τύπου P και τύπου Ν τι είναι? :scratchhead:

μμμμ...εχει ψωμί η υπόθεση! :book:
Τα υπολοιπα θα τα δουμε στα βασικα ηλεκτρονικα και στα θεματα αρχιτεκτονικης ΗΥ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Ότι είναι αληθή τα στοιχεία που δηλώνω και ότι δεν είμαι εγγεγραμμένη σε αλλο τμήμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εγώ είχα εγγραφεί στο ΕΜΕπ για την ηλεκτρονικη ταυτότητα και σήμερα μου έβγαλε το κινητό στην υπεύθυνη δήλωση μέσω gov.
ενταξει δεν πειραζει για την ΥΔ ,,στα χαρτια που οριζει η κεραμεως δεν περιλαμβανεται,,αν δεν τους αρεσει θα σε ειδοποιησουν.
καλο αυτο που μπορεις με κωδικους ταξις να κανεις ΥΔ ,,πριν καιρο που δοκιμασα δεν το δεχοταν με επιβεβαιωμενο κινητο στο ΕΜΕπ. Ισως να θελει να κανεις την ηλεκτρονικη ταυτοτητα
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Συνημμένα

  • D2B95C79-056A-4C6D-9462-0F50449576B4.jpeg
    D2B95C79-056A-4C6D-9462-0F50449576B4.jpeg
    42.5 KB · Εμφανίσεις: 67

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
Τώρα ξέρετε αν για να κάνουμε αίτηση για το πάσο πρέπει να ελεγχθούν τα στοιχεία από τη γραμματεία; Έχω κωδικούς για το my studies και έστειλα τα δικαιολογητικά που ζητούσαν, πρέπει να περιμένω κάτι;
 

Evelynne

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Όσοι κάνατε εγγραφή στο ΑΠΘ, σας ήρθε και εσάς ένα μέιλ που λέει ότι η αίτηση εγγραφής έχει αλλάξει ; Εμένα μου ήρθε και όταν πάτησα τον σύνδεσμο που έβγαλε ότι η αίτησή μου έχει ολοκληρωθεί. Έχει γίνει κάτι λαθος ή έτσι είναι σε όλους; Θα επικοινωνήσω και με τη γραμματεία, θέλω να δω απλώς αν συνέβη και σε άλλους
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Όσοι κάνατε εγγραφή στο ΑΠΘ, σας ήρθε και εσάς ένα μέιλ που λέει ότι η αίτηση εγγραφής έχει αλλάξει ;
Ναι, ήρθε.
Εμένα μου ήρθε και όταν πάτησα τον σύνδεσμο που έβγαλε ότι η αίτησή μου έχει ολοκληρωθεί.
Όταν πάτησες τον σύνδεσμο, τι έγινε;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Τώρα ξέρετε αν για να κάνουμε αίτηση για το πάσο πρέπει να ελεγχθούν τα στοιχεία από τη γραμματεία; Έχω κωδικούς για το my studies και έστειλα τα δικαιολογητικά που ζητούσαν, πρέπει να περιμένω κάτι;
αιτηση για ταυτοτητα μπορεις να κανεις..ουτως ή αλλλως η ταυτοτητα θα περασει απο γραμματεια να παρει εγκριση ,οποτε θα την δωσουν οταν ειναι ετοιμοι.
 

Evelynne

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Το πανεπιστημιο εβγαλε ανακοινωση για τον ιδρυματικο λογαριασμο να γραφτεις αλλα οταν παω να βαλω το κινητο για να προχωρησω την διαδικασια λεει οτι δεν υπαρχω!!!!
Φανταζομαι ακομα οτι δεν εχει γινει η διασταυρωση με την γραμματεια και η ταυτοποιηση στοιχειων?
 

Katsa04

Νεοφερμένος

Ο Katsa04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς ποτέ θα λάβουμε το πιστοποιητικό εγγραφής και τους κωδικούς πρόσβασης μετά την εγγραφή στο πανεπιστήμιο; (upatras)
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Αράξτε μάγκες μου και μη βιάζεσθε. Και ο αδερφός μου έλαβε αυτό το email την επομένη της παραδόσεως των καταλλήλων δικαιολογητικών το οποίο δεν οδηγεί πουθενά. Τα σενάρια είναι δύο 1) είτε θα το ελάβετε τας επόμενες ημέρες είτε 2) θα το ελάβετε ούλοι μαζί με το πέρας της τελικής ημερομηνίας ( ήτοι 26 Σεπτέμβρη εάν ενθυμούμαι ορθώς ).

Το λέει ρητώς άλλως τε. SMS θα ελάβετε όχι email.
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς ποτέ θα λάβουμε το πιστοποιητικό εγγραφής και τους κωδικούς πρόσβασης μετά την εγγραφή στο πανεπιστήμιο; (upatras)
νομίζω ότι εξαρτάται από το πότε έκανες την εγγραφή. εγώ που την έκανα χθες το πρωί μου εστάλησαν μέσω μέιλ οι κωδικοί σήμερα το μεσημέρι.

όταν λες πιστοποιητικό εγγραφής, τι εννοείς;
 

Katsa04

Νεοφερμένος

Ο Katsa04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
νομίζω ότι εξαρτάται από το πότε έκανες την εγγραφή. εγώ που την έκανα χθες το πρωί μου εστάλησαν μέσω μέιλ οι κωδικοί σήμερα το μεσημέρι.

όταν λες πιστοποιητικό εγγραφής, τι εννοείς;
Οκ ευχαριστώ. Κάτι έλεγε για πιστοποιητικό εγγραφής στην σελίδα για τις εγγραφές. Ούτε εγώ ξέρω τι είναι
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Ary@

Νεοφερμένος

Η Ary@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς ποτέ θα λάβουμε το πιστοποιητικό εγγραφής και τους κωδικούς πρόσβασης μετά την εγγραφή στο πανεπιστήμιο; (upatras)
Επειδή είμαι (και ημουν) και εγώ στο upatras, γνωρίζει κανείς αν θα συνεχίσει να αναγράφεται η προηγούμενη σχολή στην κατάσταση φοιτητή μετά το πέρας των εγγράφων ή είναι προσωρινό; (Μπήκα για να ελεγξω την κατασταση της εγγραφης στο νεο τμημα)
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Επειδή είμαι (και ημουν) και εγώ στο upatras, γνωρίζει κανείς αν θα συνεχίσει να αναγράφεται η προηγούμενη σχολή στην κατάσταση φοιτητή μετά το πέρας των εγγράφων ή είναι προσωρινό; (Μπήκα για να ελεγξω την κατασταση της εγγραφης στο νεο τμημα)
ΡΕ τι διαδικασια ακολουθησες για την εγγραφη ; Μπηκα mussa και γραφει παυση σπουδων , progress ακομα στην διαγραφη ειμαι και γραφει διπλα υποψηφιος ceid και μου ηρθε μειλ οτι θα μου διαγραφει ο λογαριασμος στο upnet και δεν θα εχω προσβαση σε καμια υπηρεσια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top