Εγγραφές πρωτοετών

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
είμαι λίγο off topic αλλά επειδή δεν ξέρω τι είναι ο γενικός βαθμός πρόσβασης και ο βαθμός πρόσβασης μαθημάτων αυξημένης βαρύτητας γίνεται να είναι αντίστοιχα 38,60 και 147,80; (χρειάζεται για την εγγραφή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariats98

Νεοφερμένος

Η mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ναι.

Μπήκε ενημέρωση τουλάχιστον στο σάιτ της δικής μου σχολής.
Η διορία για το ΑΠΘ είναι έως και τις 30/9 και αν κατάλαβα καλά ισχύει η ίδια διορία για όλα τα τμήματα του ΑΠΘ.

Σου έστειλαν mail/sms ή είδες μονη σου την ανακοίνωση.σε εμάς ψυχολογία δεν έχει κάποια ανακοίνωση παρόλο που η εφαρμογή για τις εγγραφές έχει ανοιξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Σου έστειλαν mail/sms ή είδες μονη σου την ανακοίνωση.σε εμάς ψυχολογία δεν έχει κάποια ανακοίνωση παρόλο που η εφαρμογή για τις εγγραφές έχει ανοιξει
εμένα μου έστειλαν sms πάντως σήμερα το πρωί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariats98

Νεοφερμένος

Η mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
εμένα μου έστειλαν sms πάντως σήμερα το πρωί

Μου έστειλαν και εμένα τελικά πριν λίγο.Μπορούμε να συμπληρώσουμε τα στοιχεία ηλεκτρονικά και την επόμενη μέρα να πάμε στη γραμματεία?στις οδηγίες λέει αμέσως μετα και με μπέρδεψε :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Παιδιά, στις εγγραφές του ΑΠΘ λέει ότι είναι υποχρεωτική η διαδικασία της ταυτοπροσωπίας στη γραμματεία μέχρι 30/09. Εγώ Θεσσαλονίκη πάω 2/10 και δεν θέλω με τίποτα να αλλάξω τα εισιτήρια και να πάω πιο νωρίς..
Αυτό που αναφέρει στο σάιτ ότι θα πρέπει να απευθυνθώ στο ΚΕΠ του τόπου μου είναι δυνατό ε; Με έχει πιάσει τρομερό άγχος
Εξουσιοδότηση πρέπει να πας να κάνεις σε κάποιο άτομο. Στο ΚΕΠ θα πας την εξουσιοδότηση για το γνήσιο της υπογραφής. Μετά μπορεί να πάει το άτομο το οποίο εξουσιοδότησες στη σχολή για την ταυτοπροσωπία.
Εάν επιτρέπεται πότε ξεκινάει η σχολή σου; Γιατί,αν ξεκινάει στις 3/10 νομίζω ότι πας λίγο αργά.:redface:
είμαι λίγο off topic αλλά επειδή δεν ξέρω τι είναι ο γενικός βαθμός πρόσβασης και ο βαθμός πρόσβασης μαθημάτων αυξημένης βαρύτητας γίνεται να είναι αντίστοιχα 38,60 και 147,80; (χρειάζεται για την εγγραφή)
Ο γενικός βαθμός πρόσβασης είναι τα μόρια που έβγαλες στις Πανελλήνιες. Το άλλο που λες δεν ξέρω και΄γω τι είναι.:P
Σου έστειλαν mail/sms ή είδες μονη σου την ανακοίνωση.σε εμάς ψυχολογία δεν έχει κάποια ανακοίνωση παρόλο που η εφαρμογή για τις εγγραφές έχει ανοιξει
Σήμερα το μεσημέρι στις 3.30 μου ήρθε το μήνυμα.:P Υποψιάζομαι ότι δεν έστειλαν μαζικά σε όλους του ΑΠΘ μήνυμα για να μην μπουν όλοι μαζί και πέσει ο σέρβερ.

Το κριτήριο ισοβαθμίας τι είναι; :|:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ευχαριστώ για την απάντηση ξαναμπήκα στο site και έχουν αλλάξει τον τίτλο σε 1ο και 2ο κριτήριο ισοβαθμίας αντίστοιχα. Θα εμπιστευτώ το υπουργείο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αυτο το κριτηριο ισοβαθμιας πως ξερουμε αν ειναι σωστο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ευχαριστώ για την απάντηση ξαναμπήκα στο site και έχουν αλλάξει τον τίτλο σε 1ο και 2ο κριτήριο ισοβαθμίας αντίστοιχα. Θα εμπιστευτώ το υπουργείο. :P

αυτο το κριτηριο ισοβαθμιας πως ξερουμε αν ειναι σωστο????
Εδώ δεν ξέρουμε τι είναι,όχι αν είναι σωστό:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εξουσιοδότηση πρέπει να πας να κάνεις σε κάποιο άτομο. Στο ΚΕΠ θα πας την εξουσιοδότηση για το γνήσιο της υπογραφής. Μετά μπορεί να πάει το άτομο το οποίο εξουσιοδότησες στη σχολή για την ταυτοπροσωπία.
Εάν επιτρέπεται πότε ξεκινάει η σχολή σου; Γιατί,αν ξεκινάει στις 3/10 νομίζω ότι πας λίγο αργά.:redface:
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.
Ναι 3/10 ξεκινάει.. :redface: Γιατί πάω αργά; Στις 3/10 το πρωί θα είμαι στην σχολή σε όποιο μάθημα πρέπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αρα κανουμε το σταυρο μας:P:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariats98

Νεοφερμένος

Η mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
οι φωτογραφιες πρεπει να ειναι ασπρομαυρες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Όταν κάνω την εγγραφή μου στην ιστοσελίδα του ΑΠΘ πρέπει αμέσως να πάω για την ταυτοπροσωπία ή αυτό μπορεί να γίνει και την επόμενη εβδομάδα; Ρωτάω γιατί εκεί αναφέρει ότι πρέπει να παρουσιαστούμε αμέσως..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Όταν κάνω την εγγραφή μου στην ιστοσελίδα του ΑΠΘ πρέπει αμέσως να πάω για την ταυτοπροσωπία ή αυτό μπορεί να γίνει και την επόμενη εβδομάδα; Ρωτάω γιατί εκεί αναφέρει ότι πρέπει να παρουσιαστούμε αμέσως..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μεχρι τις 30 του μηνα εγραφε καπου.
Δηλαδη, αυτο που κανουμε τωρα ειναι ελεγχος ταυτοπροσωπιας. Το πρωτο σταδιο ειναι απο το διαδικτυο και το δευτερο ειναι να παρουσιαστεις εκει. Και η διορια για αυτη τη διαδικασια ειναι μεχρι τις 30 Σεπτεμβριου. (Αν καταλαβα λαθος διορθωστε με)

οι φωτογραφιες πρεπει να ειναι ασπρομαυρες ?

Οχι, ειναι εγχρωμες. Οταν πας να βγαλεις πες 'τυπου ταυτοτητας'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.
Ναι 3/10 ξεκινάει.. :redface: Γιατί πάω αργά; Στις 3/10 το πρωί θα είμαι στην σχολή σε όποιο μάθημα πρέπει
Εεε λίγο να φτιάξεις το σπίτι,τα πράγματα,να εγκλιματιστείς λίγο βρε παιδί μου μέσα στο νέο σου χώρο λίγο να δεις και την περιοχή γύρω από το σπίτι.:P
Εγώ πχ θα ανέβω στις 28. Αν και΄γω έχω να τακτοποιήσω το σπίτι κυρίως. Μετά θέλω να μάθω λίγο να κινούμαι.Γενικά δεν έχω άγχος σαν άτομο.:hehe:
αρα κανουμε το σταυρο μας:P:/:
Για το καλό της ζωής τους να΄ναι σωστά όπως ήταν προσυμπληρωμένα. Δε θα αντέξω και άλλο εγκεφαλικό..:P
Μεχρι τις 30 του μηνα εγραφε καπου.
Δηλαδη, αυτο που κανουμε τωρα ειναι ελεγχος ταυτοπροσωπιας. Το πρωτο σταδιο ειναι απο το διαδικτυο και το δευτερο ειναι να παρουσιαστεις εκει. Και η διορια για αυτη τη διαδικασια ειναι μεχρι τις 30 Σεπτεμβριου. (Αν καταλαβα λαθος διορθωστε με)
Αυτό που κάνουμε από το ίντερνετ είναι να καταχωρήσουμε τα στοιχεία μας για το πάσο και τον ιδρυτικό λογαριασμό αργότερα.Η ταυτοπροσωπία γίνεται από κοντά.:P Ελέγχουν αν τα στοιχεία της ταυτότητάς σου (της αστυνομικής) συμπίπτουν με αυτά που καταχώρησες και γενικά αν είσαι εσύ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
οι φωτογραφιες που βγαλαμε για το καρτελακι (των πανελληνιων) κανουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 189234

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αυτη η ξενη γλωσσα τι ειναι???????? το μαθημα το επιλεγομενο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
οι φωτογραφιες που βγαλαμε για το καρτελακι (των πανελληνιων) κανουν;
Ναι καλέ. Αυτές είναι οι λεγόμενες "τύπου ταυτότητας".:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εεε λίγο να φτιάξεις το σπίτι,τα πράγματα,να εγκλιματιστείς λίγο βρε παιδί μου μέσα στο νέο σου χώρο λίγο να δεις και την περιοχή γύρω από το σπίτι.:P
Εγώ πχ θα ανέβω στις 28. Αν και΄γω έχω να τακτοποιήσω το σπίτι κυρίως. Μετά θέλω να μάθω λίγο να κινούμαι.Γενικά δεν έχω άγχος σαν άτομο.:hehe:
Νόμιζα εννοούσες από άποψη σχολής. :P Ναι καταλαβαίνω τι λες κι εγώ έχω υπερβολικό άγχος αλλά έχω μάθει ήδη λίγο στο περίπου την περιοχή και τον δρόμο για την σχολή από όταν ανέβηκα να βρω σπίτι, γιατί είμαι λίγο κοντρολ φρικ.
Απλά δεν θέλω να φύγω από το σπίτι μου, την οικογένεια μου, τους φίλους μου και το καθυστερώ όσο μπορώ..:/: Αν δεν τα καταφέρω με την εγγραφή μέχρι την Παρασκευή, αναγκαστικά θα αλλάξω τα εισιτήρια και θα ανέβω Δευτέρα-Τρίτη..

Μα δεν καταλαβαίνω γιατί ανακοίνωσαν τόσο αργά ότι πρέπει να είμαστε εκεί μέχρι 30/09, τόσος κόσμος είχε ήδη κλείσει εισιτήρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top