Εγγραφές πρωτοετών

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosaris

Νεοφερμένος

Ο panosaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μιλαμε εχω ξεσκονισει τη σελιδα του φυσικου απθ και καμια πληροφορια ενω μερικα απο τα αλλα τμηματα εχουν βγαλει εδω και μερες προγραμματα διδασκαλιας. Στο χημικο αρχιζουν πολυ νωρις :eek:
Eχουμε πολλα εργαστηρια που πρεπει να βγουν. Απο τα τεσσερα μαθηματα 2-3/4 ειναι με εργαστηρια! Δεν ξερω για το φυσικο αλλα στο μαθηματικο ξεκινανε οκτωβρη! Λογικα απο δευτερα θα βγαλουν κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
αυτή η βεβαίωση πρόσβασης είναι απαραίτητη; Ρωτάω γιατί δεν βλέπω να τη ζητάνε κάπου και την εχω χάσει λίγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εμείς ξεκινάμε την Δευτέρα μαθήματα (19/9) και ακόμα να βγει ανακοίνωση απο την γραμματεία για τις εγγραφές. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
αυτή η βεβαίωση πρόσβασης είναι απαραίτητη; Ρωτάω γιατί δεν βλέπω να τη ζητάνε κάπου και την εχω χάσει λίγο :P

πολύ πιθανό να ζητηθεί (τα προηγούμενα χρόνια ήταν απαραίτητη)
ανακοίνωση υπουργείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μην χαλιέστε, η κατάσταση είναι ένα μπάχαλο, οι Γραμματείες του ΑΠΘ δεν ξέρουν τι να κάνουν, απλά κοιτάτει καθημερινά για νέες ανακοινώσεις από το Υπουργείο και την Γραμματεία της Σχολής σας. Δεν μπορείτε να κάνετε κάτι περισσότερο, δυστυχώς.
Εγώ βέβαια όταν ανέβω πάνω εάν δεν έχουν βγάλει καμία ανακοίνωση στο σάιτ θα πάω από τη Γραμματεία.:P:redface:

Εχω κανει την ηλεκτρονικη εγγραφη και την εκτυπωσα. Στην φωτοτυπια στο τελος ζητα κατι σαν υπογραφη. Χρειαζεται να παω στο πανεπιστημιο για τους δωσω το χαρτι της εγγραφης μου?
Εγώ δεν την υπέγραψα γιατί η εγγραφή έχει γίνει ηλεκτρονικά. Απλά την έχω εκτυπώσει.:P Ό,τι σου πουν από τη Σχολή θα κάνεις. Λογικά,αντίγραφο της αίτησης της εγγραφής θα ζητήσουν:P
και εγω απθ και συγκεκριμενα στο χημικο! Εμας εβγαλαν ανακοινωση οτι ξεκινανε τα μαθηματα 22/09 και ακομα δεν εχει ανοιξει η φορμουλα ααυτη
Μιλαμε εχω ξεσκονησει τη σελιδα του φυσικου απθ και καμια πληροφορια ενω μερικα απο τα αλλα τμηματα εχουν βγαλει εδω και μερες προγραμματα διδασκαλιας. Στο χημικο αρχιζουν πολυ νωρις :eek:
Ααα,εμείς ξεκινάμε στις 3/10.:P Το φέιλ το ίδιο είναι ότι έβγαλαν πρόγραμμα για τα μαθήματα του 1ου εξαμήνου της σχολής αλλά για τις εγγραφές ούτε λόγος.:hehe: . Το μόνο που ξέρω είναι ότι έχω Αστικό τη Δευτέρα 10-12:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ρε παιδιά αφού η εγγραφή έχει γίνει. Για τους κωδικούς θα περάσετε! Ξεκολληστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

estelle_

Νεοφερμένος

Η estelle_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
μηπως εχετε δει κατι για την ταυτοπροσωπια στο τει αθηνας ευχαριστω προεραιτικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Καλησπερα, εγγραφη στη σχολη κανουμε την ημερα που ξεκινουν τα μαθηματα ή πιο νωρις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jaycut

Νεοφερμένος

Ο jaycut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
στη σχολη μου δεν βγηκε καποια ενημερωση για τις εγγραφες.επισης αποτι ειδα δε γραφει τι ωρα θα πρεπει να ειμαστε εκει και σε ποια αιθουσα να παμε,θα τα βγαλουν σε ανακοινωση αυτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EveP77

Νεοφερμένος

Η EveP77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια αν μπορειτε να μου λυσετε 2 αποριες. Στο ΤΕΙ Σερρων που περασα εβγαλε ανακοινωση οτι τα δικαιολογητικα τα στελνεις και ταχυδρομικως αν θες και πηρα στην γραμματεια να σιγουρευτω και μου ειπε οτι οντως μπορεις να στειλεις και μετα η γραμματεια σου στελνει τους κωδικους (το ΑΕΜ θα εννουσε μαλλον).Αλλα στην ανακοινωση δεν αναφερεται οτι σου τους στελνουν... Αναρωτιομουν ξερετε αν οντως γινεται αυτο και στα δικαιολογητικα που λεει την αιτηση εγγραφης πρεπει να παω σε καποιο ΚΕΠ να την υπογραψω για το γνησιο της υπογραφης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Παιδια αν μπορειτε να μου λυσετε 2 αποριες. Στο ΤΕΙ Σερρων που περασα εβγαλε ανακοινωση οτι τα δικαιολογητικα τα στελνεις και ταχυδρομικως αν θες και πηρα στην γραμματεια να σιγουρευτω και μου ειπε οτι οντως μπορεις να στειλεις και μετα η γραμματεια σου στελνει τους κωδικους (το ΑΕΜ θα εννουσε μαλλον).Αλλα στην ανακοινωση δεν αναφερεται οτι σου τους στελνουν... Αναρωτιομουν ξερετε αν οντως γινεται αυτο και στα δικαιολογητικα που λεει την αιτηση εγγραφης πρεπει να παω σε καποιο ΚΕΠ να την υπογραψω για το γνησιο της υπογραφης?
Μα εφόσον η αίτηση έγινε ηλεκτρονικά,γιατί να πας για επικύρωση σε ΚΕΠ; :|
Πάρε τηλέφωνο στη γραμματεία του τμήματός σου και ρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ποια είναι η βεβαίωση εγγραφής που μου ζητάει η τράπεζα επειδή θέλω να βγάλω κάρτα;
Τι πρέπει να εκτυπώσω;

Εντιν: Άκυρο το βρήκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Ηράκλειο Κρήτης κύριοι. Ξεκίνησε μάθημα, αλλά δεν έχουμε εγγραφεί ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ποια είναι η βεβαίωση εγγραφής που μου ζητάει η τράπεζα επειδή θέλω να βγάλω κάρτα;
Τι πρέπει να εκτυπώσω;
Επειδή και΄γω πρόσφατα έκανα τις διαδικασίες για να βγάλω κάρτα για ATM εσύ είχες τη βεβαίωση εγγραφής ή έκανες δουλειά και με το χαρτί της αίτησης εγγραφής που εκτυπώσαμε όταν κάναμε την εγγραφή ηλεκτρονικά μέσω της φόρμας του Υπουργείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosaris

Νεοφερμένος

Ο panosaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ηράκλειο Κρήτης κύριοι. Ξεκίνησε μάθημα, αλλά δεν έχουμε εγγραφεί ακόμα...
πηγατε κανονικα? Νομιζω εγγραφη εγινε , απλα τα αλλα στοιχεια τα θελουν για πασο και για αλλες δυνατοτητες που προσφερει η σχολη! Πως σου φανηκε η πρωτη μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
πηγατε κανονικα? Νομιζω εγγραφη εγινε , απλα τα αλλα στοιχεια τα θελουν για πασο και για αλλες δυνατοτητες που προσφερει η σχολη! Πως σου φανηκε η πρωτη μερα?

Δεν πήγα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jaycut

Νεοφερμένος

Ο jaycut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
τι ώρα θα πρεπει να ειμαστε παρων οι πρωτοετεις στο πρωτο μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
τι ώρα θα πρεπει να ειμαστε παρων οι πρωτοετεις στο πρωτο μαθημα?

9 (νομίζω ισχυει για ολες τις σχολες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaiser

Νεοφερμένος

Ο kaiser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Οταν πραγματοποιησαμε την εγγραφη σε ενα κουτακι ζητουσε την συμπληρωση ενος στατιστικου δελτιου.Εσεις το εκτυπωσατε αυτο το δελτιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top