Εγγραφές πρωτοετών

Σωτηρης7

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
παιδια το ακαδημαικο ημερολογιο της σχολης μου λεει οτι αρχιζω στις 1/10 μαθηματα.Ωστοσο 1/10 πεφτει Σαββατο!!Αυτο σημαινει οτι θα παω τη Δευτερα;

τι σε νοιαζει σε κανα εξαμηνο δεν θα πατας καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Από το ΑΠΘ πότε θα πάρουμε email/sms? Γιατί δεν έχει βγει πρόγραμμα ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Από το ΑΠΘ πότε θα πάρουμε email/sms? Γιατί δεν έχει βγει πρόγραμμα ακόμα?
Αυτο αναρωτιεμαι κι εγω!! Η σελιδα που βαζεις τα στοιχεια σου ελεγε οτι θα ενεργοποιηθει μετα τις 12 (του μηνος) και τιποτα ακομα. Δεν ξερω ουτε ποτε αρχιζουν τα μαθηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Αυτο αναρωτιεμαι κι εγω!! Η σελιδα που βαζεις τα στοιχεια σου ελεγε οτι θα ενεργοποιηθει μετα τις 12 (του μηνος) και τιποτα ακομα. Δεν ξερω ουτε ποτε αρχιζουν τα μαθηματα...
Στο τμήμα μου βγήκε τελικά πρόγραμμα σήμερα. Ίσως να χει βγει και για το δικό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Δυστυχως οχι ακομα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και'μένα έχει βγει πρόγραμμα. Αλλά για τις εγγραφές τίποτα ακόμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ούτε σε΄μας έχει ανακοινωθεί κάτι για τις εγγραφές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ίδιο (Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας, Πάντειο Πανεπιστήμιο). Μόνο το "εν ευθέτω χρόνω". Πότε όμως είναι αυτός ο "εύθετος χρόνος";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Δεν έχει ανοίξει ακόμα το register.auth.gr. Για την ώρα, είναι ακόμα ενεργή η πρώτη φάση εγγραφής, όπως αυτή ορίζεται από το Υπουργείο. Δεν έχει ανακοινωθεί πότε θα λήξει η πρώτη φάση. Όταν θα λήξει, για τους φοιτητές του ΑΠΘ, θα μπείτε εδώ, να κάνετε εγγραφή στο ΑΠΘ και μετά θα παραλάβετε νέους κωδικούς για τη δημιουργία του ιδρυματικού σας λογαριασμού.

Μην χαλιέστε, η κατάσταση είναι ένα μπάχαλο, οι Γραμματείες του ΑΠΘ δεν ξέρουν τι να κάνουν, απλά κοιτάτει καθημερινά για νέες ανακοινώσεις από το Υπουργείο και την Γραμματεία της Σχολής σας. Δεν μπορείτε να κάνετε κάτι περισσότερο, δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εχω κανει την ηλεκτρονικη εγγραφη και την εκτυπωσα. Στην φωτοτυπια στο τελος ζητα κατι σαν υπογραφη. Χρειαζεται να παω στο πανεπιστημιο για τους δωσω το χαρτι της εγγραφης μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εχω κανει την ηλεκτρονικη εγγραφη και την εκτυπωσα. Στην φωτοτυπια στο τελος ζητα κατι σαν υπογραφη. Χρειαζεται να παω στο πανεπιστημιο για τους δωσω το χαρτι της εγγραφης μου?

Λογικά ναι. Μπες στην ιστοσελίδα της σχολής σου ή πάρε τηλέφωνο στη γραμματεία για σίγουρα πράγματα.
Προσωπικά, μας ζητήθηκαν από τη σχολή αντίγραφο της ηλεκτρονικής εγγραφής, αντίγραφο απολυτηρίου, φωτοτυπία ταυτότητας και 1 φωτογραφία.
Υποθέτω πάνω κάτω τα ίδια ισχύουν για όλες τις σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosaris

Νεοφερμένος

Ο panosaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
και εγω απθ και συγκεκριμενα στο χημικο! Εμας εβγαλαν ανακοινωση οτι ξεκινανε τα μαθηματα 22/09 και ακομα δεν εχει ανοιξει η φορμουλα ααυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μιλαμε εχω ξεσκονισει τη σελιδα του φυσικου απθ και καμια πληροφορια ενω μερικα απο τα αλλα τμηματα εχουν βγαλει εδω και μερες προγραμματα διδασκαλιας. Στο χημικο αρχιζουν πολυ νωρις :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
παιδια για την ασοεε ξερουμε τιποτα για τις εγγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Το τμημα μου εβγαλε ανακοινωση για ολοκληρωση της εγγραφης στις 29 ! :D Αλλα θα παω ούτως η αλλως Δευτερα Φιλοσοφικη να εξοικειωθώ και λιγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Γνωρίζει κανεις τι εννοει φωτοαντιγραφο της Βεβαίωσης Πρόσβασης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Μαζί με το Απολυτήριο πήρες και τη Βεβαίωση Πρόσβασης, ένα χαρτί που γράφει αναλυτικά τις επιδόσεις σου στις Πανελλήνιες. Για την εγγραφή σου χρειάζεται να καταθέσεις ευκρινές φωτοαντίγραφό του (το πρωτότυπο το κρατάς πάντα εσύ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Στο σχολείο μου έδωσαν μόνο το απολυτήριο και μία φωτοτυπία του. Μήπως εννοείς το καρτελάκι που χρησιμοποίησα για τις πανελλήνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Στο σχολείο μου έδωσαν μόνο το απολυτήριο και μία φωτοτυπία του. Μήπως εννοείς το καρτελάκι που χρησιμοποίησα για τις πανελλήνιες?

πήγαινε στο σχολείο σου από Δευτέρα και ζήτα τη βεβαίωση συμμετοχής σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top