Εγγραφές πρωτοετών

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Γινεται καποιος που περασε σε αλλη σχολη με 10% να κανει την ηλεκτρονικη εγγραφη για τη νεα σχολη,αλλα τελικα να παραμεινει στην παλια του σχολη αμα θελει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Γινεται καποιος που περασε σε αλλη σχολη με 10% να κανει την ηλεκτρονικη εγγραφη για τη νεα σχολη,αλλα τελικα να παραμεινει στην παλια του σχολη αμα θελει?

όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
η διαγραφή πλέον γίνεται ηλεκτρονικά και εμπεριέχεται μέσα στην εφαρμογή εγγραφής στο (νέο) τμήμα επιτυχίας
σελίδα 13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Maria k

Νεοφερμένος

Η Maria k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αν εχω λαβει την αιτηση εγγραφης με αριθμο πρωτοκολου σημαινει πως εχει γινει η εγγραφη μου?και εχω συμπληρωσει και το στατιστικο στοιχειο

*στατιστικο δελτιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Αν εχω λαβει την αιτηση εγγραφης με αριθμο πρωτοκολου σημαινει πως εχει γινει η εγγραφη μου?και εχω συμπληρωσει και το στατιστικο στοιχειο

*στατιστικο δελτιο
ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kluader

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδιά, SOS. Αύριο θα μεταβώ στην προηγούμενη σχολή μου για αίτηση διαγραφής.
Θα μπορέσω το μεσημέρι να κάνω ηλεκτρονική εγγραφή απο εδώ;
Λέει μέχρι 12/09 αλλά φοβάμαι μήπως γίνει κανά μπέρδεμα με τις ώρες και κλείσουν τα συστήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Παιδιά, SOS. Αύριο θα μεταβώ στην προηγούμενη σχολή μου για αίτηση διαγραφής.
Θα μπορέσω το μεσημέρι να κάνω ηλεκτρονική εγγραφή απο εδώ;
Λέει μέχρι 12/09 αλλά φοβάμαι μήπως γίνει κανά μπέρδεμα με τις ώρες και κλείσουν τα συστήματα.

Μπορείς και τωρα να κανεις κανονικα την εγγραφή σ και να δηλώσεις οτι εισαι ήδη εγγεγραμμένος σε κάποιο τμήμα , αυριο που θα πας να κανεις τη διαγραφή θα πάρεις τη βεβαίωση διαγραφής , οταν η γραμματεία της σχολής που εχεις περάσει επικοινωνήσει με τη γραμματεία της παλιάς σ σχολής απλα θα τους πουν οτι εκανες διαγραφή κ τελείωσε , καντο ετσι μη ταλαιπώρησαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kluader

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Για τις ώρες ξέρεις τπτ;
Λογικά θα ναι αύριο όλη μέρα.

Δεν το γραψα καλά πριν. Έχω ξεχάσει και τον κωδικό μου και πρέπει αύριο να πάω στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Για τις ώρες ξέρεις τπτ;
Λογικά θα ναι αύριο όλη μέρα.

Δεν το γραψα καλά πριν. Έχω ξεχάσει και τον κωδικό μου και πρέπει αύριο να πάω στο σχολείο.

Όχι δε γνωρίζω ,κακώς πάντως που το άφησες ετσι για τελευταια στιγμή ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChristinaG97

Νεοφερμένος

Η ChristinaG97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Μια φίλη μου ήταν από πέρσι γραμμένη στη σχολή που πέρασε και πέρσι έκανε 10% και πέρασε εκτός της πόλης της. Έκανε την αίτηση εγγραφής-διαγραφής ηλεκτρονικά και επειδή τελικά τα οικονομικά της δεδομένα άλλαξαν υπάρχει περίπτωση οι δικοί της να μην μπορέσουν να τη στείλουν. Υπάρχει περίπτωση να ακυρώσει την αίτηση που έκανε και να παραμείνει στην παλιά σχολή της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά να ρωτησω παίζει να ζητήσουν τη βεβαιωση συμμετοχης στις πανελληνιες οι γραμματείες; Γιατι δεν την εχω! Αν γνωρίζει κάποιος ας με ενημερώσει!! Ευχαριστω εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά να ρωτησω παίζει να ζητήσουν τη βεβαιωση συμμετοχης στις πανελληνιες οι γραμματείες; Γιατι δεν την εχω! Αν γνωρίζει κάποιος ας με ενημερώσει!! Ευχαριστω εκ των προτέρων!

Πιθανό είναι να χρειαστεί

Καλησπέρα σας!
Μια φίλη μου ήταν από πέρσι γραμμένη στη σχολή που πέρασε και πέρσι έκανε 10% και πέρασε εκτός της πόλης της. Έκανε την αίτηση εγγραφής-διαγραφής ηλεκτρονικά και επειδή τελικά τα οικονομικά της δεδομένα άλλαξαν υπάρχει περίπτωση οι δικοί της να μην μπορέσουν να τη στείλουν. Υπάρχει περίπτωση να ακυρώσει την αίτηση που έκανε και να παραμείνει στην παλιά σχολή της;

Δύσκολο:/:.Να επικοινωνήσει άμεσα με το υπουργείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτησω στη σχολή μου (ιστορικό αρχαιολογικό εκπα) απο οσο βλέπω στις παλιές ανακοινώσεις δεν υπήρχε κατι σχετικό με έναρξη μαθηματων ή έναρξη χειμερινού εξαμήνου κλπ παρα μονο τελετή για υποδοχή πρωτοετών οποτε υποτίθεται πως μετα απο αυτη τη τελετή ξεκινάει το εξαμηνο; Περυσι εγινε στις 16 Σεπτέμβρη και βλέπω αλλες σχολες ξεκινάνε 3 Οκτώβρη δεν είναι λιγο νωρίς το 16 Σεπτέμβρη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Εγω πηρα τηλεφωνο τη γραμματεια της σχολης μου και μου ειπαν οτι 19 Σεπτεμβριου μας ειπε το υπουργειο να αρχισουμε...Και το πολυτεχνειο κρητης,η σχολη ΜΠΔ εβγαλε οτι θα αρχισει 19 Σεπτεμβριου και αυτή..Πάρε τηλεφωνό στη γραμματεία της σχολης!
Μάλλον αυτό το 19 θα είναι σύσσωμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Εμείς ξεκινάμε 3/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική1797

Νεοφερμένος

Η Αγγελική1797 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έκανα την εγγραφή μου αλλά στον αριθμό και τύπο ταυτότητας έβγαζε διαφορετικά στοιχεία από αυτά που έχω... όμως την οριστικοποίησα..λέτε να υπάρξει θέμα και για την διαγραφή μου από το περσινό τμήμα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έκανα την εγγραφή μου αλλά στον αριθμό και τύπο ταυτότητας έβγαζε διαφορετικά στοιχεία από αυτά που έχω... όμως την οριστικοποίησα..λέτε να υπάρξει θέμα και για την διαγραφή μου από το περσινό τμήμα;;

Και σε μενα υπηρξε προβλημα με τον αριθμο της ταυτοτητας..αυτό όπως είπε ο διευθυντής οφείλεται στο ότι παλαιότερα υπήρχε διαφορετικό σύστημα με τις ταυτότητας και εμας μας εμφανιζει ετος εκδοσης 2016..πας στη γραμματεία και το αναφέρεις απλώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παιδια επειδη εχω αγχωθει κι εγω με τα διαφορα προβληματα που σας προκυπτουν, εγω απο τοτε που εκανα την εγγραφη μου καθε φορα οταν μπαινω στην ιστοσελιδα με τα στοιχεια μου -ετσι για να το τσεκαρω- μου γραφει συγχαρητηρια και πως ολοκληρωσατε την εγγραφη σας (εχω εκτυπωσει και την εγγραφη την ημερα που την εκανα). Να φανταστω δε χρειαζεται να παρω τηλεφωνο στη γραμματεια για σιγουρια; Συγγνωμη για τη χαζη μαλλον ερωτηση αλλα επειδη ειναι η τελευταια μερα εχω ψιλοαγχωθει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Παιδια επειδη εχω αγχωθει κι εγω με τα διαφορα προβληματα που σας προκυπτουν, εγω απο τοτε που εκανα την εγγραφη μου καθε φορα οταν μπαινω στην ιστοσελιδα με τα στοιχεια μου -ετσι για να το τσεκαρω- μου γραφει συγχαρητηρια και πως ολοκληρωσατε την εγγραφη σας (εχω εκτυπωσει και την εγγραφη την ημερα που την εκανα). Να φανταστω δε χρειαζεται να παρω τηλεφωνο στη γραμματεια για σιγουρια; Συγγνωμη για τη χαζη μαλλον ερωτηση αλλα επειδη ειναι η τελευταια μερα εχω ψιλοαγχωθει :P

Φαίη σε όλους αυτό βγάζει;)
Δε χρειάζεται αλλά και να πάρεις μάλλον δεν θα έχουν ακόμη τις λίστες επιτυχόντων για να στο επιβεβαιώσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top