Εγγραφές πρωτοετών

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Στατιστικά στοιχεία είναι, αλλά είναι υποχρεωτικό να τα συμπληρώσεις.

Και η αίτηση εγγραφής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εννοείς εκεί που συμπληρώνεις ΑΦΜ και ΑΜΚΑ; Για να μπορούν να τα βρουν εύκολα αν χρειαστεί και κολοκύθια με την ρίγανη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ο πατέρας μου αστυνομικός η μητέρα μου στον τομέα καθαριότητας σε μια δημόσια υπηρεσία
βάσει των επιλογών που δίνονται σου προτείνω τα εξής
πατέρας->Ένοπλες Δυνάμεις
μητέρα-> Χειρονακτική εργασία(δεν θυμάμαι ακριβώς την ονομασία της επιλογής)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Φιλε,το ιδιο συμβαινει κ σε μενα κ στην κολλητη μ,ενω ολα τα στοιχεια ειναι ενταξει!Πηγα και στα Κεπ σημερα κ πηρα κ βεβαιωση!Κανενα κολλημα θα ναι του συστηματος :hmm::hmm::hmm: μην πολυανησυχεις... (και στο μεταξυ χθες το βραδυ ολα ηταν κομπλε...οτι να ναι)
Ενταξει ...Τώρα το έφτιαξαν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Εννοείς εκεί που συμπληρώνεις ΑΦΜ και ΑΜΚΑ; Για να μπορούν να τα βρουν εύκολα αν χρειαστεί και κολοκύθια με την ρίγανη...

Σε ένα πλαίσιο πορτοκαλί έλεγε εκτύπωση αίτησης. Πατώντας το με έβγαλε σε ένα αρχείο pdf που έλεγε πάνω αίτηση εγγραφής και κάτω κάτω ο αιτών και υπογραφή. Αυτό το εκτυπώνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
το σύστημα λειτουργεί κανονικά
ολοκλήρωσα την εγγραφή

Σε ένα πλαίσιο πορτοκαλί έλεγε εκτύπωση αίτησης. Πατώντας το με έβγαλε σε ένα αρχείο pdf που έλεγε πάνω αίτηση εγγραφής και κάτω κάτω ο αιτών και υπογραφή. Αυτό το εκτυπώνω;

ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
το σύστημα λειτουργεί κανονικά
ολοκλήρωσα την εγγραφή



ναι

Οκ. Χίλια Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
please χρειάζομαι απάντηση αν κάποιος γνωρίζει!! Στο ΑΜΚΑ το όνομα μου ήταν λάθος γράμμενο (είχε ένα περιττό γράμμα), έχω οριστηκοποιήσει την αίτηση εγγραφής, αλλά θα πάω σήμερα να αλλάξω το όνομα στο ΚΕΠ. Θα δημιουργηθεί πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
please χρειάζομαι απάντηση αν κάποιος γνωρίζει!! Στο ΑΜΚΑ το όνομα μου ήταν λάθος γράμμενο (είχε ένα περιττό γράμμα), έχω οριστηκοποιήσει την αίτηση εγγραφής, αλλά θα πάω σήμερα να αλλάξω το όνομα στο ΚΕΠ. Θα δημιουργηθεί πρόβλημα;

Η εγγραφή έχει γίνει;

Καλό είναι τα στοιχεία να αλλάζουν πριν την εγγραφή, αλλά και τώρα να τα αλλάξεις δεν νομίζω ότι θα υπάρξει θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Η εγγραφή έχει γίνει;
Ναι, είδα μετά το λάθος

Η εγγραφή έχει γίνει;

Καλό είναι τα στοιχεία να αλλάζουν πριν την εγγραφή, αλλά και τώρα να τα αλλάξεις δεν νομίζω ότι θα υπάρξει θέμα.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
please χρειάζομαι απάντηση αν κάποιος γνωρίζει!! Στο ΑΜΚΑ το όνομα μου ήταν λάθος γράμμενο (είχε ένα περιττό γράμμα), έχω οριστηκοποιήσει την αίτηση εγγραφής, αλλά θα πάω σήμερα να αλλάξω το όνομα στο ΚΕΠ. Θα δημιουργηθεί πρόβλημα;

μην αλλάξεις το όνομα και όλα κομπλέ:P
πέρα από την πλάκα ,δεν νομίζω να υπάρξει θέμα αλλά λίγο τρέξιμο για τα διαδικαστικά της υπόθεσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_gr

Νεοφερμένος

Η mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Είχα περάσει στο τμήμα οπτικής και οπτομετρίας στο τει αθήνας και φέτος έκανα 10 % και πέρασα στο επικοινωνίας μέσων και πολιτισμού στο πάντειο.Στην ηλεκτρονική εγγραφή είχε σε ένα σημείο οτι ζητάω να με ξεγράψουν απο το τμήμα του τει αθήνας και να με εγγράψουν στην καινούργια σχολή.Χρειάζεται να πάω στη γραμματεία της παλιάς μου σχολής ή να κάνω κάτι άλλο;Και πότε πρέπει να πάω στο Πάντειο να καταθέσω τα χαρτιά για την οριστική εγγγραφή μου;
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
.1)Χρειάζεται να πάω στη γραμματεία της παλιάς μου σχολής ή να κάνω κάτι άλλο;
2)Και πότε πρέπει να πάω στο Πάντειο να καταθέσω τα χαρτιά για την οριστική εγγγραφή μου;
ευχαριστώ

1)νομίζω πως η ηλεκτρονική αίτηση σε καλύπτει αλλά επειδή οι απόψεις διίστανται καλύτερα επικοινώνησε με το υπουργείο
2)αναμένεις ανακοίνωση του τμήματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria k

Νεοφερμένος

Η Maria k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπερα.Επειδη εχω μια ανησυχια πως δεν εχει γινει η εγγραφη μου.Οταν τελειωνεις με την εγγραφη σε ολους εβγαλε μια αιτηση εγγραφης.και μετα αυτην την αιτηση τι την κανουμε?(γιατι θελει και την υπογραφη μας).ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jaycut

Νεοφερμένος

Ο jaycut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
και σε μενα αυτο εβγαλε,εγω θα την εκτυπωσω για καλο κακο.Τα στατιστικα στοιχεια τα εκτυπωνουμε και αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
και σε μενα αυτο εβγαλε,εγω θα την εκτυπωσω για καλο κακο.Τα στατιστικα στοιχεια τα εκτυπωνουμε και αυτα?

όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
ακουσα πως στην αθηνα ειχε τεραστιες ουρες φοιτητων στα κεπ για να διορθωθουν τα προβληματα στις εγγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_7

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Άρα θέλουν την βεβαίωση του ΑΜΚΑ. Εντάξει, την έχω. Άρα θα πάω με αυτήν και όταν τελειώσω με την.εγγραφή θα πάω για επικαιροποίηση γιατί θα ψάχνομαι αργότερα...

Ευχαριστώ πολύ.

Εφοσον εχεις παρει βεβαιωσει του αμκα η διαδικασια της επικαιροποιησης εχει γινει μπες στο site του αμκα και θα το δεις δηλαδη πια δεν θα σου ζηταει αριθμο δημοτη αλλα αριθμο ταυτοτητας.Ερωτηση ομως στο εγγραφο που μας δωσανε κατω κατω γραφει υπογραφη αιτουντος/εκπροσωπου πρεπει να βαλουμε τωρα η οταν παμε στην σχολη γιατι δεν μου ειπαν κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εκανα την αιτηση εγγραφης χθες και μετα ειδα οτι στον τυπο ταυτοτητας γραφει μεριδα οικογενειακη θα υπαρχει καποιο προβλημα;;;
θα πρεπει να παω στα ΚΕΠ να κανω καποιες αλλαγες στο ΑΜΚΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εφοσον εχεις παρει βεβαιωσει του αμκα η διαδικασια της επικαιροποιησης εχει γινει μπες στο site του αμκα και θα το δεις δηλαδη πια δεν θα σου ζηταει αριθμο δημοτη αλλα αριθμο ταυτοτητας.Ερωτηση ομως στο εγγραφο που μας δωσανε κατω κατω γραφει υπογραφη αιτουντος/εκπροσωπου πρεπει να βαλουμε τωρα η οταν παμε στην σχολη γιατι δεν μου ειπαν κατι τετοιο.

Εννοώ ότι έχω την βεβαίωση του ΑΜΚΑ από όταν εκδόθηκε ο αριθμός στο όνομά μου, δηλαδή το 2009. Δεν έχω επικαιροποιήσει ποτέ τα στοιχεία μου. Θα το κάνω μετά τις εγγραφές για να μην έχω τις ίδιες αμφιβολίες του χρόνου. Πάντως, στο site που μπήκα, ακόμη αριθμό οικογενειακής μερίδας ζητά, άρα θέλει επικαιροποίηση.

Ως προς την υπογραφή, εγώ δεν την έβαλα, θα περιμένω να την βάλω όταν θα πάω στο Πανεπιστήμιο. Δεν νομίζω όμως να γίνει και κάτι αν την βάλεις. Βασικά, δεν γνωρίζω, είμαστε εντελώς ανενημέρωτοι στα πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top