Εγγραφές πρωτοετών

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
παιδια δεν μου στελνεται το pin στο email! ποση ωρα εκανε σε εσας να σταλθει;

Εμένα στάλθηκε αμέσως (έχω hotmail). Προσπάθησε να το στείλεις σε διαφορετικό e-mail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εμένα στάλθηκε αμέσως (έχω hotmail). Προσπάθησε να το στείλεις σε διαφορετικό e-mail.

ετσι θα κανω αλλα σκεφτομαι μηπως μετα η γραμματεια επικοινωνει μεσω αυτου που θα χρησιμοποιησω (το οποιο θ ειναι της μανας μου) και θα μου ειναι μπερδεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Επιτέλους σήκωσαν τηλ από υπουργείο. Σε περίπτωση που είχε κάποιος το ίδιο "πρόβλημα" με'μένα: δεν "τσεκάρετε" το κουτάκι που λέει ότι είστε εγγεγραμμένοι σε τμήμα της τριτοβάθμιας σε περίπτωση που έχετε πάρει ήδη την βεβαίωση διαγραφής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_7

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Λοιπον παιδια οσοι εχετε κανει εγγραφη με τον αριθμο δημοτη να πατε στα κεπ να παρετε μια βεβαιωσει αμκα που πανω θα γραφει τον αριθμο ταυτοητας και τυπο και ολα τα στοιχεια σας και οταν πατε στην σχολη να τους πειτε να το βγαλετε μια φωτοτυπια οπου θα λειτουργει ως αποδεικτικο στοιχειο οτι ειστε εσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Παιδιά εκεί που λέει να συμπληρωσουμε το επάγγελμα των γονιών μας και έχει τις κατηγορίες εγώ δεν ξέρω που υπάγονται οι δικοί μου.. Πού μπορώ να το βρω;

Μπορείς να τους ρωτήσεις ή μπορούμε να σου πούμε εμείς λέγοντάς μας το επάγγελμά τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ρε παιδια εχω προσπαθησει με τρια διαφορετικα email! 2 yahoo και 1 gmail και τιποτα. καμια ιδεα κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
παιδια δεν μου στελνεται το pin στο email! ποση ωρα εκανε σε εσας να σταλθει;

πριν πατήσεις αποστολή pin είχε γίνει πορτοκαλί έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ουτε εμενα δεν ερχεται το pin στο email μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
πριν πατήσεις αποστολή pin είχε γίνει πορτοκαλί έτσι;

ναι το πατησα και τωρα εγινε γκρι! αλλα αυτο ειναι φυσιολογικο συμφωνα με τις οδηγιες.

ουτε εμενα δεν ερχεται το pin στο email μου...

κατι εχει χαλασει στανταρ! να παρουμε κανα τηλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ναι το πατησα και τωρα εγινε γκρι! αλλα αυτο ειναι φυσιολογικο συμφωνα με τις οδηγιες.



κατι εχει χαλασει στανταρ! να παρουμε κανα τηλ;


τινα πω; ας περιμενουμε...:hmm:
παντως αν τα πιν δεν τα στελνει μονο του το συστημα, αλλα εμπλεκονται κ υπαλληλοι(του υπουργειου;της γραμματειας;) λογικο μου φαινεται να αργουν.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα,

έχω κάποιες απορίες σχετικά με την διαδικασία της εγγραφής.

Αρχικά, έχω οριστικοποιήσει την εγγραφή ήδη από εχθές το μεσημέρι. Βλέπω πως πολλοί έκαναν επικαιροποίηση των στοιχείων στην βεβαίωση του ΑΜΚΑ. Εγώ δεν έχω κάνει και ως ταυτότητα αναγράφεται ο Αριθμός Οικογενειακής Μερίδας. Ως διακιολογητικό, όταν πάω στο Πανεπιστήμιο, θα χρειαστώ την Βεβαίωση του ΑΜΚΑ ή Πιστοποιητικό Οικογενειακής Κατάστασης;

Επίσης, αφού την εκτύπωσα την αίτηση, θα την κρατήσω και όταν χρειαστεί θα την καταθέσω στην Γραμματεία με τα δικαιολογητικά; Ή θα την αποστείλω τώρα;

Ευχαριστώ πολύ,

Βαγγέλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
τινα πω; ας περιμενουμε...:hmm:
παντως αν τα πιν δεν τα στελνει μονο του το συστημα, αλλα εμπλεκονται κ υπαλληλοι(του υπουργειου;της γραμματειας;) λογικο μου φαινεται να αργουν.. :/:

εμενα μου σταλθηκε πιν. καπου θα κολλησε ή οπως λες επειδη μαλλον μπλεκονται και υπαλληλοι! τωρα μου βγηκε αλλο θεμα :Ρ ειναι λαθος ο αριθμος δημοτη μου, αλλον εχω στην ταυτοτητα και αλλος ειναι καταχωρημενος (για ενα ψηφιο γαμω) οποτε μαλλον δεν το γλιτωνω το ΚΕΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
εχθές που έκανα μια προσπάθεια ,το mail μου ήρθε κατευθείαν (αυτόματα έρχονται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
εμενα το μαιλ μου ηρθε μιση ωρα μετα και νομιζα οτι εκανα λαθος και ξαναεκινηα τη διαδικασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
εμενα μου σταλθηκε πιν. καπου θα κολλησε ή οπως λες επειδη μαλλον μπλεκονται και υπαλληλοι! τωρα μου βγηκε αλλο θεμα :Ρ ειναι λαθος ο αριθμος δημοτη μου, αλλον εχω στην ταυτοτητα και αλλος ειναι καταχωρημενος (για ενα ψηφιο γαμω) οποτε μαλλον δεν το γλιτωνω το ΚΕΠ.

Και μενα μου ηρθε τελικα το πιν κ οριστικοποιησα την εγγραφη! Στο ΚΕΠ πηγα σημερα το πρωι κ η διαδικασια δεν κραταει πανω απο 2 λεπτα.Καλυτερα να πας για να μην εχεις μετα καποιο προβλημα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

estelle_

Νεοφερμένος

Η estelle_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
υπαρχει τροπος να βεβεωθουμε ότι εχει γινει η εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
υπαρχει τροπος να βεβεωθουμε ότι εχει γινει η εγγραφη?

Λογικά μόνο αν πάρεις στην γραμματεία της σχολής σου και ρωτήσεις αν έχει σταλθεί η εγγραφή σου. Αν σου έχει βγάλει μήνυμα ότι η εγγραφή ήταν επιτυχής δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος λόγος ανησυχίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

estelle_

Νεοφερμένος

Η estelle_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Λογικά μόνο αν πάρεις στην γραμματεία της σχολής σου και ρωτήσεις αν έχει σταλθεί η εγγραφή σου. Αν σου έχει βγάλει μήνυμα ότι η εγγραφή ήταν επιτυχής δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος λόγος ανησυχίας.
Ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παιδια μια βοηθεια...εκανα κανονικα εγγραφη ηλεκτρονικα χτες και μετα μου ζητουσε υποχρεωτικα να συμπληρωσω και ενα ατομικο στατιστικο δελτιο φοιτητη...στην ερωτηση 10 εγρραφεστε για πρωτη φορα σε ΑΕΙ ή ΤΕΙ εβαλα οχι αφου ειμαι αποφοιτος που ξανα εδωσε και περυσι εκανα κανονικα εγγραφη στο τμημα επιτυχιας μου...στην απο κατω ομως ερωτηση,11, λεει: Εάν όχι, είστε κάτοχος άλλου πτυχίου Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης;(Τσεκάρετε ότι ισχύει)
Πανεπιστήμια-Πολυτεχνεία ΤΕΙ Επαγγελματικές Σχολές Καλλιτεχνικές Σχολές Εκκλησιαστική Εκπαίδευση
Κανονικα δεν πρεπει να βαλω τιποτα αφου δεν ισχυει τιποτα και να το αφησω κενο...οταν ομως παω να κανω αποθηκευση των στοιχειων δεν με αφηνει γιατι λεει αφησα κενο το 11....δλδ οτι να ναι!!!!!!! καμια ιδεα τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδια μια βοηθεια...εκανα κανονικα εγγραφη ηλεκτρονικα χτες και μετα μου ζητουσε υποχρεωτικα να συμπληρωσω και ενα ατομικο στατιστικο δελτιο φοιτητη...στην ερωτηση 10 εγρραφεστε για πρωτη φορα σε ΑΕΙ ή ΤΕΙ εβαλα οχι αφου ειμαι αποφοιτος που ξανα εδωσε και περυσι εκανα κανονικα εγγραφη στο τμημα επιτυχιας μου...στην απο κατω ομως ερωτηση,11, λεει: Εάν όχι, είστε κάτοχος άλλου πτυχίου Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης;(Τσεκάρετε ότι ισχύει)
Πανεπιστήμια-Πολυτεχνεία ΤΕΙ Επαγγελματικές Σχολές Καλλιτεχνικές Σχολές Εκκλησιαστική Εκπαίδευση
Κανονικα δεν πρεπει να βαλω τιποτα αφου δεν ισχυει τιποτα και να το αφησω κενο...οταν ομως παω να κανω αποθηκευση των στοιχειων δεν με αφηνει γιατι λεει αφησα κενο το 11....δλδ οτι να ναι!!!!!!! καμια ιδεα τι να κανω?

Αυτό συνέβη και σε εμένα. Δεν έβρισκα άλλη λύση και πάτησα ΝΑΙ ενώ δεν ίσχυε. Ρώτησα και τον Χρήστο πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top