Εγγραφές πρωτοετών

panagiotis_7

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Και σε μένα αυτό έγινε πάντως. Δεν χρειάστηκα πουθενά τον αριθμό ταυτότητας.
Τι εννοεις οτι δεν χρειαστικες πουθενα τον αριθμο ταυτοτητας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ρε παιδιά όλοι λέτε για αριθμό ταυτότητας ή μερίδας. Έμενα πάλι μου έβγαλε ''ληξιαρχική πράξη''. :confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Και σε μένα αυτό έγινε πάντως. Δεν χρειάστηκα πουθενά τον αριθμό ταυτότητας.
Τι εννοεις οτι δεν χρειαστικες πουθενα τον αριθμο ταυτοτητας???

Δεν μου ζητήθηκε κάπου στη δήλωση. Μόνο το ΑΜΚΑ.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Ρε παιδιά όλοι λέτε για αριθμό ταυτότητας ή μερίδας. Έμενα πάλι μου έβγαλε ''ληξιαρχική πράξη''. :confused::confused:

Που το έβγαλε αυτό; Εμένα δεν θυμάμαι να μου έβγαλε κάτι τέτοιο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ρε παιδιά όλοι λέτε για αριθμό ταυτότητας ή μερίδας. Έμενα πάλι μου έβγαλε ''ληξιαρχική πράξη''. :confused::confused:

Βλέπω του χρόνου να επαναφέρουν το παλιό σύστημα εγγραφής:P
Τι είναι αυτό καλέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Που το έβγαλε αυτό; Εμένα δεν θυμάμαι να μου έβγαλε κάτι τέτοιο:confused:

είχε ένα κουτί ''ΤΥΠΟΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ'', εκεί το έλεγε. Μάλλον με αυτό μπόρεσα παλια και έβγαλα το ΑΜΚΑ και δεν είχα κάνει επικαιροποίηση για να μπει αστυνομική ταυτότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_7

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδια δεν ξερω τι θα γινει με αυτο το θεμα παντως εγω εστειλα mail στην γραμματεια του τμηματος και θα παρω αυριο τηλεφωνο το υπουργειο.Αλλα εφοσον μου εγραψε μετα την οριστικοποιηση οτι ηταν επιτυχεις μηπως δεν τρεχει τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,707 μηνύματα.
Εξαρτάται από το αμκα αν σου βγάλει αριθμό ταυτότητας ή μερίδας ή ληξιαρχική πράξη. Το αμκα υπάρχει από το 2009. Ταυτότητά οι περισσότεροι έβγαλαν α γυμνασίου. Κάποιοι ενημέρωσαν τα στοιχεία τους στο ηδικα με βάση τον αριθμ.ταυτότητας άλλοι όμως δεν το κάναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
είχε ένα κουτί ''ΤΥΠΟΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ'', εκεί το έλεγε. Μάλλον με αυτό μπόρεσα παλια και έβγαλα το ΑΜΚΑ και δεν είχα κάνει επικαιροποίηση για να μπει αστυνομική ταυτότητα.


Εμένα η αίτηση λέει Ελληνική Αστυνομική. Αυτό δεν είναι σωστό; .Λογικά πρέπει να πας στο ΚΕΠ να το αλλάξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,707 μηνύματα.
Από ότι είδα άλλαξαν τον αμερικανικό τρόπο ημερομηνίας. Τώρα θα πρέπει να ξαναεκτυπωσουμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εμένα λέει Ελληνική Αστυνομική. Αυτό δεν είναι το σωστό; .Λογικά πρέπει να πας στο ΚΕΠ να το αλλάξεις..

Το έχω οριστικοποιήσει. Όπως είπε και ο Chris πιο πάνω που μίλησε με το υπουργείο δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Το πολύ πολύ να ζητήσουν κάποια άλλα δικαιολογητικά στα άτομα που δεν έχει μπει η αστυνομική ταυτότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,707 μηνύματα.
Εμένα λέει Ελληνική Αστυνομική. Αυτό δεν είναι το σωστό; .Λογικά πρέπει να πας στο ΚΕΠ να το αλλάξεις..
Μην γράφετε ότι θέλετε απλά δείτε το μήνυμα του Χρήστου που επικοινώνησε με το υπουργείο. Η κάθε αίτηση είναι έγκυρη από κει και πέρα ο αριθμός ταυτότητας ή μερίδας ή ληξιαρχική πράξη θα χρειαστούν για την ταυτοποίηση των στοιχείων από την ίδια την σχολή. Για αυτό πολύ πιθανόν να ζητήσουν κάποια επιπλέον δικαιολογητικά. Αριθμός ημερίδας είναι μοναδικός για κάθε άτομο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Το έχω οριστικοποιήσει. Όπως είπε και ο Chris πιο πάνω που μίλησε με το υπουργείο δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Το πολύ πολύ να ζητήσουν κάποια άλλα δικαιολογητικά στα άτομα που δεν έχει μπει η αστυνομική ταυτότητα.


Α ωραία τότε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_7

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αρα δεν υπαρχει προβλημα και ειμαστε οκ γιατι εμενα πρωτα βγηκε το αμκα μου και μετα εβγαλα ταυτοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,707 μηνύματα.
Αρα δεν υπαρχει προβλημα και ειμαστε οκ γιατι εμενα πρωτα βγηκε το αμκα μου και μετα εβγαλα ταυτοτητα
Ναι. Έτσι είμαι και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Μην γράφετε ότι θέλετε απλά δείτε το μήνυμα του Χρήστου που επικοινώνησε με το υπουργείο. Η κάθε αίτηση είναι έγκυρη από κει και πέρα ο αριθμός ταυτότητας ή μερίδας ή ληξιαρχική πράξη θα χρειαστούν για την ταυτοποίηση των στοιχείων από την ίδια την σχολή. Για αυτό πολύ πιθανόν να ζητήσουν κάποια επιπλέον δικαιολογητικά. Αριθμός ημερίδας είναι μοναδικός για κάθε άτομο .


Ναι, δεν το ήξερα ότι το 'χει οριστικοποιήσει για αυτό του πρότεινα να πάει σε ΚΕΠ :worry:

Συγγνώμη για την όποια αναστάτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
δεν ξερω εγω εγραψα την αληθεια ;) xd που περασες?


ΦΠΨ Αθηνα :D Δευτερη επιλογή που στη πορεια εγινε πρωτη! Εσυ; :D

Παντως το θεμα με το email το αντιμετωπισε και η ξαδερφη μου. Τελικα χρησιμοποιησε άλλο και συνηδειτοποιησε πως εφταιγε η διευθυνση. Ειχε yahoo οποτε εάν σας τυχει και εχετε τετοιο email πιθανότατα να φταιει αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenastrav

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχει θέση υπογραφής στο τέλος της αίτησης. Πρέπει όταν πάμε στη σχολή να την υπογράψουμε και να την παραδώσουμε για να ολοκληρωθεί η διαδικασία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top