Εγγραφές πρωτοετών

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ο κωδικός που μου έδωσε η γραμματεία δεν λειτουργεί. Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα; Επίσης πήγα να συμπληρώσω τα στοιχεία μου για το paso και πάλι δεν λειτουργεί lol! Βρίσκομαι σε απόγνωση!

η "αιτηση" για το πασο δεν θα ειναι διαθεσιμη απο 26/9 ? εσυ πως ακριβως το δοκιμασες?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
^^ Δεν το δοκίμασα καθώς δεν μου έβγαζε το Link, my bad! Σχετικά με το όνομα χρήστη/κωδικό πρόσβασης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω ανοίγει η γραμματεία τις εγγραφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Σ μένα μόνο ένα δελτίο ταυτότητας φοιτητή έδωσαν!:/:

Εγώ τόοοοσα χαρτιά τους πήγα! :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Σ μένα μόνο ένα δελτίο ταυτότητας φοιτητή έδωσαν!:/:

Εγώ τόοοοσα χαρτιά τους πήγα! :mad::P
Α τι εγινε γραφτηκες?Πως ηταν?Γραψε την ιστορια στο καταλληλο τοπικ :P

Ναι μεγαλη αδικια,τοσα χαρτια εσυ και αυτα τα ρεμαλια τπτ :P

Υ.Σ.Αυτα που λετε για τους κωδικους για ποιον λογο σας τους εδωσαν και γιατι εμας οχι :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Α τι εγινε γραφτηκες?Πως ηταν?Γραψε την ιστορια στο καταλληλο τοπικ :P

Ναι μεγαλη αδικια,τοσα χαρτια εσυ και αυτα τα ρεμαλια τπτ :P

Υ.Σ.Αυτα που λετε για τους κωδικους για ποιον λογο σας τους εδωσαν και γιατι εμας οχι :confused:

Λέει θα χρησιμεύσουν στο πάσο,για να δηλώσουμε μαθήματα,για να βλέπουμε τους βαθμούς μας και κάτι τέτοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
το ονομα και ο κωδικος που σας εδωσαν απο την γραμματεια ειναι για την δηλωση συγγραμματων , την αιτηση για το πασο και για την δηλωση/βαθμολογιες μαθηματων(καθε παν/μιο εχει δικο του σαιτ).
Η δηλωση συγγραματων και μαθηματων αρχιζουν περιπου μεσα οκτωβρη αναλογα με το παν/μιο και η αιτηση για το πασο ξεκιναει απο 26 σεπτεμβριου για ολους τους φοιτητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ναι αλλα εμας γιατι δεν μας τους εδωσαν? :confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ναι αλλα εμας γιατι δεν μας τους εδωσαν? :confused::hmm:

Ε καλά - καλά δεν έχουν κάνει εγγραφή όλοι οι μαθητές μην είσαι ανυπόμονος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Τρίπτυχο παίρνουμε φέτος; έχουν όλες οι σχολές ή μόνο κάποιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Τρίπτυχο παίρνουμε φέτος; έχουν όλες οι σχολές ή μόνο κάποιες;

ακομη δεν εχω καταλαβει τι ειναι αυτο.... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ε καλά - καλά δεν έχουν κάνει εγγραφή όλοι οι μαθητές μην είσαι ανυπόμονος...
Δεν κρατιεμαι,ασε :P

Βασικα αγχωνομαι λιγο γιατι ειμαστε οι μονοι που δεν μας δινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
ούτε εμείς έχουμε πάρει κωδικούς... οπότε μην αγχώνεσαι.. Το πολύ-πολύ να χάσεις το πρώτο εξάμηνο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ακομη δεν εχω καταλαβει τι ειναι αυτο.... :worry:

Δεν κρατιεμαι,ασε :P

Βασικα αγχωνομαι λιγο γιατι ειμαστε οι μονοι που δεν μας δινουν

το τρίπτυχο στην ουσία είναι η φοιτητική σου ταυτότητα που τουλάχιστον στη σχολή που ήμουν πέρσι, ανανεωνόταν κάθε εξάμηνο και είχε τα στοιχεία σου, την ημερομηνία εγγραφής και το εξάμηνο στο οποίο βρίσκεσαι και ήταν απαραίτητη στην εξεταστική γιατί τις κοιτούσαν για τα στοιχεία και τον Α.Μ. Όσο για τον κωδικό, πέρσι τον πήραμε κάπου αρχές Νοέμβρη με τέλη Οκτώβρη και παραγγείλαμε τα βιβλία, τα οποία δεν έρχονται όλα μαζί μέσα σε κάποιες μέρες, αλλά λίγα λίγα στο εκάστοτε βιβλιοπωλείο και αν είσαι τυχερός τα παίρνεις από την αρχή, αλλιώς πρέπει να πας και να ξαναπάς μέχρι να προλάβεις, αφού έχεις καθίσει στην ουρά για τουλάχιστον μία ώρα, όταν πέσεις σε μέρα και ώρα που πλακώνουν οι πολλοί. Μην αγχώνεσαι, θα σας τον δώσουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LazosXR4i

Νεοφερμένος

Ο LazosXR4i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πέρασα στο ΤΕΙ Σερρών και ζητούν για την εγγραφή μου ως τρίτεκνος (που είμαι) πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης που να έχει εκδοθεί κατά το διάστημα υποβολής του μηχανογραφικού (δηλαδή τους μήνες Απρίλιο ως και Ιούλιο).

Αυτό το πιστοποιητικό δεν το έχω...ρώτησα στο δημαρχείο από όπου το είχα βγάλει κάποτε, δεν το έχουν...

Όποιος γνωρίζει κάτι επί του θέματος θα παρακαλούσα να με βοηθήσει διότι η προθεσμία εγγραφής είναι ως 30/9 και αν δεν βρώ το παραπάνω πιστοποιητικό δεν θα μπορέσω να εγγραφώ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πέρασα στο ΤΕΙ Σερρών και ζητούν για την εγγραφή μου ως τρίτεκνος (που είμαι) πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης που να έχει εκδοθεί κατά το διάστημα υποβολής του μηχανογραφικού (δηλαδή τους μήνες Απρίλιο ως και Ιούλιο).

Αυτό το πιστοποιητικό δεν το έχω...ρώτησα στο δημαρχείο από όπου το είχα βγάλει κάποτε, δεν το έχουν...

Όποιος γνωρίζει κάτι επί του θέματος θα παρακαλούσα να με βοηθήσει διότι η προθεσμία εγγραφής είναι ως 30/9 και αν δεν βρώ το παραπάνω πιστοποιητικό δεν θα μπορέσω να εγγραφώ...:(

Περαστικα.Στη Νοσηλευτικη ΕΚΠΑ ενα κοριτσι (πολυτεκνη κι αυτη) δεν ειχε πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης που να ειχε εκδοθει Απριλιο - Ιουλιο και εγινε φασαρια γι αυτο.

Δεν θυμαμαι τι της εκαναν τελικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Την αιτηση για σιτιση πρεπει να την κανουμε στο διαστημα που γινονται και οι εγγραφες? Γιατι εγω εδωσα τα χαρτια μου αλλα δεν μου παν τιποτα για την δωρεαν σιτηση και ξεχαστηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Περαστικα.Στη Νοσηλευτικη ΕΚΠΑ ενα κοριτσι (πολυτεκνη κι αυτη) δεν ειχε πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης που να ειχε εκδοθει Απριλιο - Ιουλιο και εγινε φασαρια γι αυτο.

Δεν θυμαμαι τι της εκαναν τελικα.



Απο τη μία λες τι διαφορά έχει, αλλά από την άλλη, μαλ...ες είναι οι άλλοι που τρέχανε για τα απαραίτητα δικαιολογητικά στην ώρα τους;
Δεν υπάρχει "Δεν γνωρίζω", γιατί κατά τη διάρκεια υποβολής του μηχανογραφικού δήλωσες υπεύθυνα και επίσημα ότι έχεις στα χέρια σου τα συγκεκριμένα έγγραφα.
Από εκεί και πέρα... Περαστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Παιδια καλημερα, η εγγραφη μου εχει προγγραματιστει για την Τριτη 27 Σεπτεμβριου, ομως την Τριτη απεργουν ολα τα μεσα! Ξερετε τι θα γινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Παιδια καλημερα, η εγγραφη μου εχει προγγραματιστει για την Τριτη 27 Σεπτεμβριου, ομως την Τριτη απεργουν ολα τα μεσα! Ξερετε τι θα γινει?

εμας επειδη εχθες απεργουσαν ολα τα μεσα και δεν ηταν προσβασιμη η σχολη εβγαλαν ανακοινωση οτι οι εγγραφες αναβαλλονται για αλλες μερες!!!!!!παρακολουθησε τις ανακοινωσεις της σχολης σου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top