Εγγραφές πρωτοετών

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρετε μέχρι πότε είναι η προθεσμία μέσα στην οποία μπορούμε να πάρουμε από το Λύκειό μας τη βεβαίωση ότι περάσαμε στην τάδε σχολή με την τάδε σειρά; Ευχαριστώ!!!

Δεν εχει ανακοινωθει κατι...συντομα θα γνωριζουμε!Μεινε συντονισμενη στο ischool.gr:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Αυτές είναι γενικές ημερομηνίες. Κάθε τμήμα ενός ιδρύματος συνήθως έχει τις δικές του ημερομηνίες και ώρες. Επίσης πολύ πιθανόν να σας χωρίζουν αλφαβητικά όπως όταν καταθέτατε τα μηχανογραφικά σας. Για σιγουριά να κοιτάτε τις ιστοσελίδες τους και να παίρνετε τηλέφωνα στις γραμματείες. Δώστε επίσης ιδιαίτερη προσοχή σε όλα τα δικαιολογητικά που θα σας ζητήσουν και φροντίστε να τα συγκεντρώσετε εγκαίρως για να μην ταλαιπωρείστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρετε μέχρι πότε είναι η προθεσμία μέσα στην οποία μπορούμε να πάρουμε από το Λύκειό μας τη βεβαίωση ότι περάσαμε στην τάδε σχολή με την τάδε σειρά; Ευχαριστώ!!!

Εμένα με είπανε να περάσω στις 15-20 Σεπτεμβρίου για να την πάρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρετε μέχρι πότε είναι η προθεσμία μέσα στην οποία μπορούμε να πάρουμε από το Λύκειό μας τη βεβαίωση ότι περάσαμε στην τάδε σχολή με την τάδε σειρά; Ευχαριστώ!!!

αυτη η βεβαιωση ειναι ως επι των πλειστων αχρηστη. δεν υπαρχει προθεσμία
-----------------------------------------
οι εγγραφες θα αρχησουν οκτωβριο, οποτε εχετε ακομη χρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
αυτη η βεβαιωση ειναι ως επι των πλειστων αχρηστη. δεν υπαρχει προθεσμία
-----------------------------------------
οι εγγραφες θα αρχησουν οκτωβριο, οποτε εχετε ακομη χρονο.

Εγγραφές νομιζω απο 16 μεχρι 30 Σεπτεμβριου..!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinaki12345

Νεοφερμένος

Η eirinaki12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Όντως, αυτό για τις εγγραφές 16-30 Σεπτεμβρίου το διάβασα και εγώ κάπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Πάρτε ένα τηλέφωνο στη γραμματεία του τμήματος σας και ρωτήστε πότε είναι οι εγγραφές και τι δικαιολογητικά χρειάζονται,δεν είναι ντροπή ρε παιδιά...Κάθε σχολή έχει τις δικές της ημερομηνίες εγγραφών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
κι εγω το ιδιο διαβασα..........πηρα στη γραμματεια της βιολογιας αθηνων και μου ειπαν οτι δεν εχει οριστει ακομη η ακριβης ημερομηνια για την σχολη αυτη αλλα συνηθως ειναι τελη σεπτεμβριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Δεν νομίζω να έχει οριστεί ακόμη ημερομηνία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Δεν νομίζω να έχει οριστεί ακόμη ημερομηνία...
ετσι μου ειπαν........αντε τωρα να βγαλεις ακρη!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LOU

Νεοφερμένος

Η LOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ξερετε ποια ειναι τα χαρτια που χρειαζονται για την εγγραφη σε σχολη?
να σασ ρωτησω βρε παιδια....γιατι καποια τει ξεκινουν απο το β' εξαμηνο???εχει σχεση με το βαθμο,η ολο το τει ξεκινα τοτε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
να σασ ρωτησω βρε παιδια....γιατι καποια τει ξεκινουν απο το β' εξαμηνο???εχει σχεση με το βαθμο,η ολο το τει ξεκινα τοτε??
απο οτι μου ειπαν κατι φιλοι μου που περασαν τει εχει σχεση με το βαθμο....επειδη ειναι πολλοι οι φοιτητες χωριζονται στο α και β εξαμηνο αναλογα με το βαθμο...ο ενας φιλος μου ειναι στο α εξαμηνο και μια φιλη μου στο β εξαμηνο......
-----------------------------------------
να σασ ρωτησω βρε παιδια....γιατι καποια τει ξεκινουν απο το β' εξαμηνο???εχει σχεση με το βαθμο,η ολο το τει ξεκινα τοτε??
εχει σχεση με το βαθμο επειδη ειναι πολλοι οι φοιτητες απο οτι μου εχοθν πει δυο φιλοι μου που περασαν τει.....ο ενας φιλος μου περασε α εξαμηνο και η φιλη μου στο δευτερο που αρχιζει τον φλεβαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Που πρεπει να επικυρωσω καποια εγγραφα(αντιγραφο ταυτοτητας και βεβαιωση προσβασης)που μου ζητανε για την εγγραφη μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
αστυνομικο τμημα ή κεπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eclipsis

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δροσιά (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ αυτά ξέρω https://www.uom.gr/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2782&categorymenu=7&tmima=1
-----------------------------------------
Είναι ίδια σε όλα τα τμήματα σύμφωνα με την ανακοίνωση του υπουργείου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Και το αντιγραφο απολυτηριου χρειαζεται επικυρωση η αρκει η σφραγιδα του λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
νομιζω οτι το λυκειο δινει μονο ενα επικυρωμενο απολυτηριο και τα αλλα πρεπει να τα επιξυρωσεις...δεν θυμαμαι αν γινεται επικυρωση και απ το λυκειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top