Εγγραφές πρωτοετών

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
τα μαθήματα πότε ξεκινάνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Εξαρταται απο τη σχολη. Οι περισσοτερες ξεκινανε το πρωτο δεκαημερο του Οκτωμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Οι εγγραφες γινονται συνηθως από 15 μεχρι 30 Σεπτεμβριου και τα μαθηματα ξεκινάνε (εκτος απροόπτου) μεσα στις πρωτες 15 μερες του Οκτωβριου. Εξαιρεση στα ΤΕΙ εαρινου εξαμηνου που αρχιζουν του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Κι εγώ πρόπερσι(:P) είχα γραφτεί τεεεεεεεεεεεεεεεελη Σεπτέμβρη και τα μαθήματα άρχισαν αρκετά μετά γιατί περιμέναμε να τελειώσει η εξεταστική.
Παντώς αυτό θα είναι το πιο μεγάλο σου καλοκαίρι eveeeer! Εγώ είχα σιχαθεί να κάθομαι μιλάμε :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Κι εγώ πρόπερσι(:P) είχα γραφτεί τεεεεεεεεεεεεεεεελη Σεπτέμβρη και τα μαθήματα άρχισαν αρκετά μετά γιατί περιμέναμε να τελειώσει η εξεταστική.
Παντώς αυτό θα είναι το πιο μεγάλο σου καλοκαίρι eveeeer! Εγώ είχα σιχαθεί να κάθομαι μιλάμε :P:P
κι εγω περυσι ειχα γρατει 19 σεπτεμβρη και ξεκινησα μαθημα 6 οκτωβρη,θα ξεκινουσαμε θυμαμαι στις 3 αλλα επεφτε παρασκευη...κι εγω ειχα σιχαθει να καθομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
όντως ρε παιδιά, βαρέθηκα τελείως

έχουμε και τη ζέστη από πάνω να μας κάνει τη ζωή κόλαση...:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
όντως ρε παιδιά, βαρέθηκα τελείως

έχουμε και τη ζέστη από πάνω να μας κάνει τη ζωή κόλαση...:'(:'(:'(

το πιο βαρετο σημειο ειναι απ την στιγμη της ανακοινωσης των βασεω ως την εναρξη των μαθηματων...ενας μηνας και....μετρας τις μερες με αγωνια για την νεα σου ζωη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biλλy

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
είναι αυτή η γλυκιά αγωνία για το πανεπιστήμιο δηλαδη ;! δεν σου φεύγει
όμως όταν δεις αυτά τα μικρά και λεπτά βιβλία ; :P Όντως αυτή η αγωνία
είναι επίπονη αλλά αξίζει ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αχ, ναι... η αναμονή για τις βάσεις σε σκοτώνει, για το πανεπιστήμιο σε κουράζει, αλλά (μακάρι να) αξίζει στο τέλος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Για αυτούς που θα αλλάξουν πόλη, δε θεωρώ ότι είναι κουραστική η περίοδος βάσεις- εγγραφή.

Να ρωτήσω τους μεγαλύτερους... δίνεται ένα περιθώριο ημερών για την εγγραφή, αν δεν κάνω λάθος.
Η μεγάλη κοσμοσυρροή γίνεται στην αρχή ή προς το τέλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Για αυτούς που θα αλλάξουν πόλη, δε θεωρώ ότι είναι κουραστική η περίοδος βάσεις- εγγραφή.

Να ρωτήσω τους μεγαλύτερους... δίνεται ένα περιθώριο ημερών για την εγγραφή, αν δεν κάνω λάθος.
Η μεγάλη κοσμοσυρροή γίνεται στην αρχή ή προς το τέλος;

δεν ξερω αν ισχυει σε ολες τις σχολες παντως μερικες δινουν αλφαβητικα τις μερες...οχι οτι αν πας αλλη μερα δεν θα σε δεχτουν...αλλα για να μην πεσουν ολοι μαζι παει αλφαβητικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
δεν ξερω αν ισχυει σε ολες τις σχολες παντως μερικες δινουν αλφαβητικα τις μερες...οχι οτι αν πας αλλη μερα δεν θα σε δεχτουν...αλλα για να μην πεσουν ολοι μαζι παει αλφαβητικα

Ναι ε;
Κοίτα να δεις...θα κοιτάξω στο σαιτ της σχολής που θα περάσω μάλλον.
ευχαριστώ για την απάντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Κι εγώ πρόπερσι(:P) είχα γραφτεί τεεεεεεεεεεεεεεεελη Σεπτέμβρη και τα μαθήματα άρχισαν αρκετά μετά γιατί περιμέναμε να τελειώσει η εξεταστική.
Παντώς αυτό θα είναι το πιο μεγάλο σου καλοκαίρι eveeeer! Εγώ είχα σιχαθεί να κάθομαι μιλάμε :P:P

Πω πψ ναι γαμωτο..Βαρεμαρα στο φουλ..εγω εχω βαρεθει να βλεπω τα ιδια προσωπα ξανα και ξανα..:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
παιδια οι εγγραφες στα αει κ στα τει ειναι απο 16/9 εως 30/9 !!
συγχαρητηρια σε ολους κ καλη φοιτητικη ζωη!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
παιδια οι εγγραφες στα αει κ στα τει ειναι απο 16/9 εως 30/9 !!
συγχαρητηρια σε ολους κ καλη φοιτητικη ζωη!!:no1:

και φέτος? είναι σιγουρο;; πού το διάβασες;;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ξερετε ποια ειναι τα χαρτια που χρειαζονται για την εγγραφη σε σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ξερετε ποια ειναι τα χαρτια που χρειαζονται για την εγγραφη σε σχολη?

Αναλογα τη σχολη !:)
Μπες στο σαιτ της σχολης που περασες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
παιδια οι εγγραφες στα αει κ στα τει ειναι απο 16/9 εως 30/9 !!
συγχαρητηρια σε ολους κ καλη φοιτητικη ζωη!!:no1:

το διαβασα κ εγω αυτο.ομως στη σελιδα της σχολης που περασα λεει οτι οι εγγραφεσ ειναι 31/08 - 11/09..
τι παιζει εδω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinaki12345

Νεοφερμένος

Η eirinaki12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρετε μέχρι πότε είναι η προθεσμία μέσα στην οποία μπορούμε να πάρουμε από το Λύκειό μας τη βεβαίωση ότι περάσαμε στην τάδε σχολή με την τάδε σειρά; Ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
το διαβασα κ εγω αυτο.ομως στη σελιδα της σχολης που περασα λεει οτι οι εγγραφεσ ειναι 31/08 - 11/09..
τι παιζει εδω??
εγω θα σ προτεινα να παρεις τηλεφωνο στη σχολη να ρωτησεις για να εισαι σιγουρος!
-----------------------------------------
και φέτος? είναι σιγουρο;; πού το διάβασες;;!
το διαβασα στην ιστοσελιδα του υπεπθ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top