Εγγραφές πρωτοετών

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Οι ασπρομαυρες χρησιμοποιουνται ΜΟΝΟ για την εκδοση ταυτοτητας.Αρα εγχρωμες ;)

στην δικιά μου σχολή πάντως (φιλολογία αθήνας) δεν τους ενδιαφέρει αν θα είναι ασπρόμαυρες ή έγχρωμες.. εγώ έγχρωμες έβγαλα βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Γραφτηκα στη σπαρτη :D αλλα μας ειπαν οτι τα μαθηματα στην αθηνα εχουν ηδη αρχισει :!: εδω δεν εχουν ολοκληρωθει οι εγγραφες... ειναι δυνατον η ειπαν χαζομαρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexm

Νεοφερμένος

Ο alexm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γραφτηκα στη σπαρτη :D αλλα μας ειπαν οτι τα μαθηματα στην αθηνα εχουν ηδη αρχισει :!: εδω δεν εχουν ολοκληρωθει οι εγγραφες... ειναι δυνατον η ειπαν χαζομαρα;

Εγω γραφτηκα στο τει μηχαλογιας χαλκιδας και πηρα τηλ την αθηνα...χωρις να εχει ολοκληρωθει η μεταγραφη με αρ.μητρωου δεν μπορεις να παρακολουθησεις εργαστηρια παρα μονο τις θεωριες.:(

Ολα αυτα απο το τηλεφωνο βεβαια...τι να κανω?να γραφτω στα εργαστηρια χαλκιδας?να πιασω τους καθηγητες τις αθηνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Θα παω αυριο απ τη σχολη να δω τι γινεται και θα ρωτησω αρκετα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
χωρις να εχει ολοκληρωθει η μεταγραφη με αρ.μητρωου δεν μπορεις να παρακολουθησεις εργαστηρια παρα μονο τις θεωριες.:(
επειδη εχω μπερδευτει με αυτο το θεμα
δηλαδη παρακολουθεις την θεωρια και δινεις κανονικα στην εξεταστικη?
ενω τα εργαστηρια τα δινεις στην επομενη?
ετσι παει?
help βρε παιδια οποιος ξερει..καιγομαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Από γνωστούς και φίλους της σχολής μου, που ήρθαν με μετεγγραφή ξέρω ότι παρακολουθείς κανονικά και τις διαλέξεις (αυτό είναι αυτονόητο) και τα εργαστήρια σε συνεννόηση με τους υπεύθυνους όμως! Βέβαια δεν ξέρω αν ισχύουν διαφορετικά πράγματα στα ΤΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexm

Νεοφερμένος

Ο alexm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μεγαλη ατυχια να εχεις σιγουρη μεταγγραφη και να εισαι α εξαμηνο....απλα μπλεκεις χοντρα με εξεταστικη ,διαφορετικα μαθηματα κλπ.:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Βιβλια κατα το δεκεμβρη-γεναρη (να δουμε ποτε θα διαβασουμε....) καποια εργαστηρια τα παρακολουθω,καποια οχι.. μπλεξιματα.. καλυτερα να εκανα κανονικα το α εξαμηνο στη σπαρτη ρε γμτ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.
Προχθές πήγα στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου και έκανα εγγραφή...

Μου άφησαν πραγματικά πολύ θετικές εντυπώσεις. Οι εγκαταστάσεις πολύ καλές. Στο αμφιθέατρο ήταν μία καθηγήτρια και έδινε πληροφορίες / οδηγίες για το πως πρέπει να συμπληρωθούν οι αιτήσεις εγγραφής, ποιά έγγραφα θα πάρουμε όταν φύγουμε κ.α.
Στο γραφείο όπου δίναμε τα συμπληρωμένα χαρτιά για την εγγραφή με ρωτήσανε αν θα κάνω μετεγγραφή και με ενημέρωσαν πως τα όποια έγγραφα (βεβαίωση διαγραφής, ιατρικές εξετάσεις κτλ) θα μου τα στείλουν ταχυδρομικώς. :)

Όσο για τις παρατάξεις, μόνο μία κοπέλα με πλησίασε, μου έδωσε έναν φάκελο της ΔΑΠ και έφυγε!

Μακάρι να είχαν τέτοια επίπεδο και στην ΑΣΟΕΕ :(



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
πηγα κι εγω χθες στην Κρητη και γραφτηκα!
ηρεμα τα πραγματα,ολοι εξυπηρετικοι
μια κοπελα με πλησιασε για να με βοηθησει στην εγγραφη αλλα δεν ξερω αν ηταν απο καποια παραταξη..δεν μου ειπε κατι δηλαδη

παντως με τις μετεγγραφες θα γινει χαμος φετος μου ειπαν! οι μισοι θα ζητησουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
.......

Παίρνω τηλέφωνο ΣΗΜΕΡΑ στην γραμματεία της σχολής μου να ρωτήσω πότε αρχίζουν τα μαθήματα και μου λέει "Εμείς δεν ξέρουμε, πρέπει να βρείτε τους καθηγητές να ρωτήσετε". Της λέω ότι είμαι από Λάρισα και δεν γίνεται να ανέβω Γιάννενα απλά για να ρωτήσω πότε αρχίζω και λέει "Τι να σου πώ εμάς οι καθηγητές δε μας λένε"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
.......

Παίρνω τηλέφωνο ΣΗΜΕΡΑ στην γραμματεία της σχολής μου να ρωτήσω πότε αρχίζουν τα μαθήματα και μου λέει "Εμείς δεν ξέρουμε, πρέπει να βρείτε τους καθηγητές να ρωτήσετε". Της λέω ότι είμαι από Λάρισα και δεν γίνεται να ανέβω Γιάννενα απλά για να ρωτήσω πότε αρχίζω και λέει "Τι να σου πώ εμάς οι καθηγητές δε μας λένε"...
Πού περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ιατρική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
pooooooooooooo

έλεος δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thaddeus

Νεοφερμένος

Ο Thaddeus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πότε αρχίζουν οι εγγραφές στα πανεπιστήμια φέτος? Η ερωτηση αύτη εναπόκειται στο γεγονός οτι ανυπομονώ να βγάλω φοιτιτική ταυτότητα:D:D

Σημείωση συντονιστή:
Οι εγγραφές των επιτυχόντων στα Πανεπιστήμια, στα Τεχνολογικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (ΤΕΙ), στις Ανώτατες Εκκλησιαστικές Ακαδημίες και στην Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. θα γίνουν από 12 μέχρι και 30 Σεπτεμβρίου 2011.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Κάτσε καλέ να βγούν πρώτα οι Βάσεις. :P

Λογικά όπως και πέρσι, προς τέλος Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Φέτος κάτι άκουσα ότι μπορεί να πάρει παράταση η εξεταστική του Σεπτεμβρίου και εν συνεχεία οι εγγραφές, λόγω του θέματος με τον ιό γρίπης H1N1. Γενικά, κάθε χρόνο οι εγραφές αρχίζουν τέλη Σεπτεμβρίου ή αρχές Οκτωβρίου, αναλόγως. Καλύτερα, να απευθυνθείς στην Γραμματεία Τμήματος από τις αρχές Σεπτεμβρίου (μόλις έχουν βγει οι βάσεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
περσι ήταν 16-30 Σεπτεμβριου αν θυμαμαι καλα
λογικα και φετος καπου εκει θα ειναι
η ημερομηνια ειχε ανακοινωθει τη μερα που ανακοινωθηκαν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μετά τις 15 Σεπτεμβρίου και πριν τελειώσει η εξεταστική του Σεπτεμβρη. Οχι, πιθανοτατα ο ιος δεν θα επηρεασει ουτε τα πανεπιστημια ούτε τα σχολεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
περσι ήταν 16-30 Σεπτεμβριου αν θυμαμαι καλα
λογικα και φετος καπου εκει θα ειναι
η ημερομηνια ειχε ανακοινωθει τη μερα που ανακοινωθηκαν οι βασεις

Κι εγω ετσι θυμαμαι :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top