Εγγραφές πρωτοετών 2020

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Οπωσδήποτε θα χρειαστει να αποθηκευσης και εκτυπωσεις τελικο pdf . Θα το ζητησει η γραμματεια. Για δες το παλι.

Έβαλα πάλι τους κωδικούς και με βάζει να συμπληρώσω ξανά όλα τα στοιχεία μου.
Τέλεια θα πάει αυτό.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Έχω στείλει από 2 κιν

E.. ενταξει .Αφου εστειλες απο 2 ενταξει. Το θεμα δεν ειναι σε σενα ειναι στο συστημα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έβαλα πάλι τους κωδικούς και με βάζει να συμπληρώσω ξανά όλα τα στοιχεία μου.
Τέλεια θα πάει αυτό.

Χριστινα αστο καλη μου δεν ειναι η ωρα του, αυριο, μεθαυριο παλι, Συμφωνα με την εικονα που μου λες δεν εχει καταχωρησει τιποτα. Δωστους χρονο να φτιαξουν τα bugs.
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
E.. ενταξει .Αφου εστειλες απο 2 ενταξει. Το θεμα δεν ειναι σε σενα ειναι στο συστημα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Χριστινα αστο καλη μου δεν ειναι η ωρα του, αυριο, μεθαυριο παλι, Συμφωνα με την εικονα που μου λες δεν εχει καταχωρησει τιποτα. Δωστους χρονο να φτιαξουν τα bugs.

Ναι, δεν βλέπω κι εγώ να γίνεται δουλειά σήμερα.
(Ελπίζω να μην το πω αυτό και τις επόμενες μέρες)
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ κάτι, μπερδεύτηκα λίγο στη σελίδα των εγγράφων όταν διάβαζα ότι για να στείλουν τα στοιχεία της εγγραφής με κούριερ στη γραμματεία πρέπει να το κάνουν όλοι οι πρωτοετείς φοιτητές ή μόνο οι μουσουλμάνοι από τη Θράκη;
 

mourinho776

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mourinho776 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση είμαι 2001 και πέρσι πέρασα διοίκηση στην Λάρισα στο τμήμα διαγραφης βάζω διοίκηση Λάρισα αεί έτσι?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Εγω τωρα πρεπει να παρω τηλ καμια γραμματεια να της πω να με διαγραψει ? Γιατι στην ηλεκτρονική εγγραφή δηλωσα οτι φοιτω ηδη σε σχολη αλλα ζητω την διαγραφη μου. Απο εκει και περα τι αλλο πρεπει να κανω?
 

alpha.kappa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alpha.kappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Δεν μου δεχετε τον κωδικό ασφαλειας , δεν το εχω γραμμενο κάπου αλλά ειμαι 99% σιγουρος οτι τον θυμαμαι
Μηπως ειναι και αυτο προβλημα του συστηματος ?
 

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση είμαι 2001 και πέρσι πέρασα διοίκηση στην Λάρισα στο τμήμα διαγραφης βάζω διοίκηση Λάρισα αεί έτσι?

ναι όπου πέρασες, που μπερδέυτικες;
Εγω τωρα πρεπει να παρω τηλ καμια γραμματεια να της πω να με διαγραψει ? Γιατι στην ηλεκτρονική εγγραφή δηλωσα οτι φοιτω ηδη σε σχολη αλλα ζητω την διαγραφη μου. Απο εκει και περα τι αλλο πρεπει να κανω?
δεν χρειάζεται να κάνεις τιποτ άλλο απ' ότι κατάλαβα.
Δεν μου δεχετε τον κωδικό ασφαλειας , δεν το εχω γραμμενο κάπου αλλά ειμαι 99% σιγουρος οτι τον θυμαμαι
Μηπως ειναι και αυτο προβλημα του συστηματος ?
δεν νομίζω, δεν άκουσα σε κανέναν να έγινε κάτι τέτοιο. Ξαναπροσπάθησε κι αύριο κι αν δεν στον παίρνει, ρώτα στο σχολείο να δεις αν τον έχεις πράγματι σωστά
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Παιδιά σος. Καταλαθως έκανα τυπογραφικό λάθος στην εγγραφή και έκανα ήδη την οριστικοποίηση. Τί να κάνω τώρα?
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Παιδιά σος. Καταλαθως έκανα τυπογραφικό λάθος στην εγγραφή και έκανα ήδη την οριστικοποίηση. Τί να κάνω τώρα?


Στο τελευταίο βήμα πριν την οριστικοποίηση αναφέρει ότι υπάρχει η δυνατότητα να αλλάξουν στοιχεία στην γραμματεία της σχολής σου, εφόσον φέρεις τα αντίστοιχα έγγραφα που το αποδεικνύουν.
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Στο τελευταίο βήμα πριν την οριστικοποίηση αναφέρει ότι υπάρχει η δυνατότητα να αλλάξουν στοιχεία στην γραμματεία της σχολής σου, εφόσον φέρεις τα αντίστοιχα έγγραφα που το αποδεικνύουν.

Τέλεια τέλεια τώρα το είδα και εγω σε ευχαριστώ πολύ
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Aμα δεν εχεις τον κωδικό των πανελληνίων τι κάνεις ;

Τηλ στο σχολείο;

Ναι. Θα υπάρχει λύση από το σχολείο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι και στον δίνουν (νομίζω τον έχουν αποθηκευμένο)

Σε μένα είχαν πει ότι δεν το αποθηκεύουν και ότι αν έχανα τον κωδικό για να μπω να κάνω το μηχανογραφικό, μπορούσα να πάω να φτιάξω άλλο. Τώρα αν αυτό ισχύει για όλα τα σχολεία ή όχι δεν ξέρω.
 

Elenii01

Νεοφερμένος

Η Elenii01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ξέρει κανείς στο Δελτίο Φοιτητή στην ερώτηση ''εργάζεστε;'' τι πατάω;
Γιατί εργάζομαι κανονικά στο νησί το καλοκαίρι αλλά φέτος ήμασταν σε αναστολή εργασίας.Η αναστολή δεν έχει σταματήσει ακόμα, οπότε θεωρητικά εργάζομαι.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ κάτι, μπερδεύτηκα λίγο στη σελίδα των εγγράφων όταν διάβαζα ότι για να στείλουν τα στοιχεία της εγγραφής με κούριερ στη γραμματεία πρέπει να το κάνουν όλοι οι πρωτοετείς φοιτητές ή μόνο οι μουσουλμάνοι από τη Θράκη;
Ας θέσω διαφορετικά τη ερώτηση μου, χρειάζεται να εκτυπώσω τη εγγραφή μου και να το στείλω με κούριερ στη γραμματεία ή είναι εντάξει με τη ηλεκτρονική εγγραφή και δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα; Δεν εξήγησε καλά το site του υπουργείου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top