Είναι γεναιόδωροι οι γονείς σας με το χαρτζιλίκι;

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Έχω ένα πολύ γερό κομπόδεμα,αλλά συνέχεια όποτε είναι να βγω έξω,προσφέρονται και μου δίνουν.Δεν ζητάω πολλά,φυσιολογικά πράγματα.2 ευρώ την ημέρα ας πούμε,επειδή έχω και το κομπόδεμά μου...Ανάλογα πάει.Είναι που παίζω ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ και συνήθως κερδίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αρκετά. Ο πατέρας. Η μάνα όχι. Όταν είμαι μονος μου μου δινει 2-3 ευρω ο πατερας.
Αν μαθει οτι θα εχω παρεα μπορει να μου δωσει και 20αρικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ευτυχως οι γονεις μ ειναι κατι παραπανω απ γενναιοδωροι.παρολο π οι γονεις μ δεν βγαζουν κ τρελα λεφτα οσα χρηματα κ ν ζητησω μ τ δινουν κ επιμενουν στ ν παρω κ αλλα,αλλα κ εγω δεν ξοδευω πολλα.εχουμε κ ενα κιουπι στ οποιο βαζουμε ψιλα κ τετοια κ περνω οσα χρειαζομαι οταν ξεμενω.εχω κ τ μια γιαγια μ που επειδη ειμαι η μονη εγγονη της μ δινει κανα εικοσαρικο καθε φορα π τ βλεπω κ σ γιορτες κ τ σχετικα εκατο σιγουρα.η αλλη μ γιαγια εχει 5 εγγονια!σε ποιο ν πρωτοδωσει?κ δεν ειναι κ στν καλυτερη οικονομικη κατασταση αλλ δεν μ πειραζει καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Στο σχολειο 2-3 ευρω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
καθε σαββατο που βγαινω μου δινουν 20-25 ευρω και αν θελω να φαω κατι απο το σχολειο εχει μια γωνια με κερματα και παιρνω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Helenviolet

Νεοφερμένος

Η Helenviolet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εσεις ποσο χαρτζιλίκι παίρνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Μόνο στην Α Γυμνασίου παίρνουν χαρτζιλίκι?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
15 - 20 ευρώ την εβδομάδα από τους γονείς.
Ο παππούς κρυφά δίνει 10ευρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
εμενα μου δινουν 100 ευρω το μηνα (μεσα σε αυτα περιεχονται: εξοδοι, κυλικειο, καρτα και ψωνια παραπανω απο τα κανονικα δηλ. κανενα ρουχο παραπανω απο αυτα που μου εχουν παρει αυτη... και καθε 2μηνο περνω και ενα 100 απο τον παππου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Είστε πολύ καλά παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george7

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω παιρνω το ταλιρο καθε εβδομαδα συν τα κερδη απο το ΚΙΝΟ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
εγω παιρνω το ταλιρο καθε εβδομαδα συν τα κερδη απο το ΚΙΝΟ!!!!

Μας κοροιδεύεις?Ποια κέρδη ρε σύ,δηλαδή συνέχεια κερδίζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
50 ευρω το μηνα.
Αυτα¨καλα ειναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εμένα μου δίνουν γυρω στα 300-450 το μηνα (απ τους γονείς μου)και μεσα σε αυτά είναι για το σχολείο και οι έξοδοι.* Βέβαια παντα μου δίνει και ο παππους μου γυρω στα 20-30 την εβδομάδα.
*Αλλα αν μια μέρα θελω κι άλλα μου τα δίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πολλά λεφτά για την ηλικία σου. Ακόμα και για φοιτητή είναι αρκετά που ζει μόνος του :/ Τουλάχιστον να έχεις επίγνωση ότι αυτό το "χαρτζιλίκι"-μισθός part-time δεν αντικατοπτριζει την ελληνική πραγματικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ποσα σου δινουν?? 20 30 ευρω την βδομαδα...εγω ενταξει καθε μερα χαλαω...περιπου 4 ευρω..και 5 παιρνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Πολλά λεφτά για την ηλικία σου. Ακόμα και για φοιτητή είναι αρκετά που ζει μόνος του :/ Τουλάχιστον να έχεις επίγνωση ότι αυτό το "χαρτζιλίκι"-μισθός part-time δεν αντικατοπτριζει την ελληνική πραγματικότητα

Και καταλαβαίνεις πόσο τον ενδιαφέρει αυτό ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εμένα μου δίνουν γυρω στα 300-450 το μηνα (απ τους γονείς μου)και μεσα σε αυτά είναι για το σχολείο και οι έξοδοι.* Βέβαια παντα μου δίνει και ο παππους μου γυρω στα 20-30 την εβδομάδα.
*Αλλα αν μια μέρα θελω κι άλλα μου τα δίνουν.


Χμ, δηλαδή 10-15 ευρώ τη μέρα; Κι εντάξει, να πω οτι ησουν στην Αθήνα και μπορούσες να τα χαλάσεις στις μετακινήσεις και τα ξενύχτια, στην Κατερινή βρε παιδί μου που χαλάς 15 ευρώ τη μέρα μαθητης Α' Λυκείου;
Εντάξει, αν τα διαθέτεις εμένα δε μ'ενοχλεί, απλά με ξενίζει λίγο γιατί 450 δεν έκανε ούτε το φροντιστήριό μου στην τρίτη λυκείου. Δεν ξέρω πόσα θα ζητάς όταν πας 25 και χωρίς παρεξήγηση, μου θυμίζει λίγο αυτό ένα σούργελο στη σχολή μου που της έχει πάρει ο μπαμπάς porsche κι έρχεται μ'αυτην κάθε μέρα στη σχολή, έχει πληρώσει και για exclusive θέση πάρκινγκ, 18 χρονών κοπέλα αν κι εντάξει, αυτη ειναι άφταστη περίπτωση...Εμεις κρατάμε τσαντες eastpak κι αυτή louis vuitton και μιλάμε για τη σχολή, δε μιλάμε για τα μπουζούκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
ναί όντως είναι πολλά. Εγώ (οκ χωρίς τους λογαριασμούς) αλλά μόνο για φαγητό και υλικά (και είναι ακριβά) και καμμιά έξοδο χαλάω αρκετά λιγότερα...

Μάριε ΠΡΕΠΕΙ να τον ενδιαφέρει, και μην βιάζεσαι να τον κρίνεις τόσο γρήγορα...μπορεί ήδη να έχει συνείδηση της κατάστασης, αλλά αυτό δεν αλλάζει το πόσα χρήματα του δίνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χμ, δηλαδή 10-15 ευρώ τη μέρα; Κι εντάξει, να πω οτι ησουν στην Αθήνα και μπορούσες να τα χαλάσεις στις μετακινήσεις και τα ξενύχτια, στην Κατερινή βρε παιδί μου που χαλάς 15 ευρώ τη μέρα μαθητης Α' Λυκείου;
Εντάξει, αν τα διαθέτεις εμένα δε μ'ενοχλεί, απλά με ξενίζει λίγο γιατί 450 δεν έκανε ούτε το φροντιστήριό μου στην τρίτη λυκείου. Δεν ξέρω πόσα θα ζητάς όταν πας 25 και χωρίς παρεξήγηση, μου θυμίζει λίγο αυτό ένα σούργελο στη σχολή μου που της έχει πάρει ο μπαμπάς porsche κι έρχεται μ'αυτην κάθε μέρα στη σχολή, έχει πληρώσει και για exclusive θέση πάρκινγκ, 18 χρονών κοπέλα αν κι εντάξει, αυτη ειναι άφταστη περίπτωση...Εμεις κρατάμε τσαντες eastpak κι αυτή louis vuitton και μιλάμε για τη σχολή, δε μιλάμε για τα μπουζούκια...
Τι να πω ,εαν ημουν στην θεση του παιδιου θα λεγα "Σε ευχαριστω για την αδεια" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top