Είναι γεναιόδωροι οι γονείς σας με το χαρτζιλίκι;

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Η αδερφή σου σου δίνει χαρτζιλίκι?:!:

Ακριβώς!!!!! Και μου δίνει χρήματα αν ζητήσω αλλά κυρίως μου αγοράσει πράγματα (ρούχα, κ.λ.π.):D:D:D:D:D

Η αδελφή μου είναι Α Σ Τ Ε Ρ Ι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Ακριβώς!!!!! Και μου δίνει χρήματα αν ζητήσω αλλά κυρίως μου αγοράσει πράγματα (ρούχα, κ.λ.π.):D:D:D:D:D

Η αδελφή μου είναι Α Σ Τ Ε Ρ Ι!!!!



Τυχερέεεεε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Και εμενα μου δινει η αδερφη μου ρε, αφου ειναι μεγαλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εεεε ενταξει τουσ δινω οταν μου ζητουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εμενα ειναι νορμαλ πιστευω.Ειχαμε συμφωνησει το καλοκαιρι να μου δινουν ενα συγκεκριμενο ποσο καθε βδομαδα και ετσι ευτυχως δεν ειχαμε γκρινιες.:P
Ενα παραπονο εχω μονο: Οταν τους λεω οτι θα βγω με κοπελα, δεν μου δινουν παραπανω, και αναγκαζομαι να 'επισκεπτομαι' γιαγια/παππου.
Οσο μεγαλωνω νιωθω την αναγκη να μην τους ζηταω, αλλα δεν γινεται προς το παρον αυτο..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ακριβώς!!!!! Και μου δίνει χρήματα αν ζητήσω αλλά κυρίως μου αγοράσει πράγματα (ρούχα, κ.λ.π.):D:D:D:D:D

Η αδελφή μου είναι Α Σ Τ Ε Ρ Ι!!!!
Τώρα με κάνεις να νιώθω άσχημα. Είμαι το ακριβώς αντίθετο από την αδερφή σου, τα λυπάμαι ξαφνικά τα μικρά:(
Χαρτζιλίκι ποτέ δε μου έδιναν κάθε βδομάδα. Όποτε χρειαζόμουν λεφτά ζητούσα και έδιναν (σε λογικά ποσά). Μου τη δίνει απίστευτα τώρα που μεγάλωσα να ζητιανεύω από τους δικούς μου, αλλά μέχρι να βγω να δουλέψω, δύσκολο να γίνει αλλιώς.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ δν έχω παράπονο με το χαρτζιλίκι που μου δίνουν οι γονείς μου,αν και πολλές φορές με χαρτζιλικώνει κ η γιαγιά μου!!όποτε όμως χρειαστώ χρήματα,δεν μπορώ να πω πως δεν μου δίνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιπταμενος

Νεοφερμένος

Ο Ιπταμενος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
δεν το ξερουν οτι μου δινουν! απλα τους τα παιρνω!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
δεν ζητώ παράλογα ποσά και συχνά οπότε όταν τους ζητήσω μου δίνουν (σε λογικά πλαίσια πάντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ναι δεν μπορώ να πω δύσκολα θα μου πουν δε σου δίνω λεφτά, αν και συνήθως εγώ ζητάω για μικροπράγματα, για κάνα καφεδάκι προς το τέλος του μήνα, κάνα κινηματογράφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Είναι πολύ γενναιόδωροι. Δεν έχω κανένα πρόβλημα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Πολύ καλη κατάσταση... Δεν έχω κάποιο πρόβλημα... Αλλά, δε τους ζηταω και πολλά. Συνήθως κάνω οικονομίες από αυτά που μαζεύω σε γενέθλια, γιορτές κ.α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oLgA 19956

Νεοφερμένος

Η olga-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Πολύ καλη κατάσταση... Δεν έχω κάποιο πρόβλημα... Αλλά, δε τους ζηταω και πολλά. Συνήθως κάνω οικονομίες από αυτά που μαζεύω σε γενέθλια, γιορτές κ.α

+1:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
το καλοκαίρι δεν μου δίνουν αλλά τον χειμώνα 30 ευρώ τον μήνα.
απ τα οποία κάνω οικονομία για να έχω και το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μου δινουν οταν τους ζηταω. Μονοι τους ποτε:PΚαημο το 'χω.

Same.
Αν και οποτε παω να βγω μου λεει η μανα μου ''λεφτα εχεις?'' και συνηθως της λεω ναι. Μονο οταν πραγματικα δεν εχω της ζηταω, κι αυτο γιατι τοτε μου δινει πιο πολλα απο οσα θα μου εδινε αν της ζητουσα διαρκως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
συνήθως βάζω σε ένα κουτί τα ρέστα της καντίνας και μαζεύονται αρκετά οπότε παίρνω απο κει πολλές φορές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω παιρνω μπονους αν πλυνω κανα πιατο ή στρωσω κανα καναπε. Να το δοκιμασετε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glukoul@

Νεοφερμένος

Η glukoul@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
γενικώς δεν ζητάω λεφτά αλλά προσφέρονται και μου δινουν αυτοί πολύ συχνά ακόμη και όταν δεν χρειάζομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ γενικά δε ζητάω λεφτά (μαζεύονται αρκετά από γιορτές κλπ) αλλά αν τύχει καμιά φορά να ζητήσω από το πατέρα μου μου λέει "γιατί, δεν έχεις?". Στο τέλος φυσικά τον καταφέρνω......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top