Είμαι και γω της άποψης οτι το Cambridge την εχει δει κάπως με τα πτυχία του!

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
1.Μεγάλη διαρκεια εξετασης
2.Σχετικά υψηλά εξεταστρα

Μόνο αυτά ειναι τα αρνητικα του κατα την γνωμη μου.
Σε όλα τα αλλα μια χαρά είναι.
Τα αρνητικα του Μισιγκαν ειναι πιο πολλα πιστευω.
Και πάλι κατα την γνώμη μου.
Δηλαδή ποια είναι τα αρνητικά του Michigan?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δηλαδή ποια είναι τα αρνητικά του Michigan?

Δεν είναι του παρόντος τόπικ αλλα:

1.Οι επιτηρητές του και οι εξεταστες του διαθέτουν μία επαρση.

2.Στα προφορικά ποτέ δεν μπαίνεις την ώρα που σου λέει το χαρτί.

3.Οι επιτηρητές δεν ξέρω καθολου την διαδικασιά και πάντα συμβουλεύονται την Head Examiner και έτσι χάνεις πολύτιμο χρόνο.

4.Ο χρόνος εξετασης ειναι τοσο πιεσμένος που ούτε χρόνος για να πιείς νερο δεν έχεις.

5.Τα αποτελεσματα αργούν πολύ άσχετα αν ειναι Multiple Choice και μεσα σε 2 βδομαδες καλλιστα μπορει να τα διορθωσει το μηχανημα.Επίσης δεν ξερουν ούτε και οι ίδιοι για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα.

6.To Costumer Services καθολου εξυπηρετηση.Τους εστελνα email και ούτε καν μου απαντούσαν.

Είναι και άλλα τα οποια δεν ειναι της παρουσης να τα ανεφερω.
Οπως και να χει εγω εμπιστευομαι το Cambridge και με τα θετικα του και με τα αρνητικά του.Δεν λεω πως το Michigan ειναι κακο.Απλα έχει καλυτερο επαγγελματισμο το Cambridge.Η γνωμη μου ειναι καθαρα προσωπικη και δεν εχω σκοπό να μεταπείσω κανένα.Ο καθενας ετσι και αλλιως ενδιαφερεται για τον εαυτό του!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
μας πειραζει γιατι εμεις δεν ειμασταν οι μ@@@@ες να διαβαζουμε λεξιλογιο και ο αλλος να εχει για παρεα την τσουγκρανα.

οκ,μπορει να ειναι καπως αδικο,αλλα οχι επειδη εσυ διαβαζεις να λες "οχι,εκεινος δε θα περασει.".και στο κατω-κατω,εσυ κανε το καλυτερο για σενα και ασε τους αλλους.απο τη στιγμη που εχεις παρει το πτυχιο σου,τι σε νοιαζει αν το περασε κι ο αδιαβαστος?θα επρεπε να χαιρεσαι,αντιθετα.


1.Μεγάλη διαρκεια εξετασης <<<και αυτο ειναι αμελητεο? θα τρελαθουμε δλδ?

περα του οτι κουραζεσαι,το βρισκω θετικο,γιατι εχεις ολο το χρονο να σκεφτεις και να ξανακοιταξεις τις απαντησεις.

Δηλαδή ποια είναι τα αρνητικά του Michigan?

για μενα ειναι η μικρη διαρκεια εξετασης(ειδικα στην εκθεση,οπου τυχαινουν και τα πιο ακυρα θεματα και δεν ξερεις τι να γραψεις) και το οτι δε συμψηφιζονται.και νομιζω οτι τα εξεταστρα στο προφ.ειναι 20 ευρω λιγοτερα απο το cambridge.δεν τα αξιζει για μενα....ειναι ενα πτυχιο που με λιγη σβελταδα(κυριολεκτικη και μεταφορικη)μπορει να το παρει ο καθενας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
οκ,μπορει να ειναι καπως αδικο,αλλα οχι επειδη εσυ διαβαζεις να λες "οχι,εκεινος δε θα περασει.".και στο κατω-κατω,εσυ κανε το καλυτερο για σενα και ασε τους αλλους.απο τη στιγμη που εχεις παρει το πτυχιο σου,τι σε νοιαζει αν το περασε κι ο αδιαβαστος?θα επρεπε να χαιρεσαι,αντιθετα.




περα του οτι κουραζεσαι,το βρισκω θετικο,γιατι εχεις ολο το χρονο να σκεφτεις και να ξανακοιταξεις τις απαντησεις.



για μενα ειναι η μικρη διαρκεια εξετασης(ειδικα στην εκθεση,οπου τυχαινουν και τα πιο ακυρα θεματα και δεν ξερεις τι να γραψεις) και το οτι δε συμψηφιζονται.και νομιζω οτι τα εξεταστρα στο προφ.ειναι 20 ευρω λιγοτερα απο το cambridge.δεν τα αξιζει για μενα....ειναι ενα πτυχιο που με λιγη σβελταδα(κυριολεκτικη και μεταφορικη)μπορει να το παρει ο καθενας.
ναι οκ αλλα το να εξεταζεσαι απο τις 9 τι πρωι μεχρι τις 6 το απογευμα..... ε, οπως και να το κανεις κουραζεσαι!!!!!:jumpy: μην τρελαθουμε κι ολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
9 το πρωι μεχρι τις 4 και κατι είναι.
Μπορεί να ναι κουραστικο αλλα εχει και τα διαλλειματα του για να ξεθολώσεις!
Και φυσικα ξερεις πως εξεταζεσαι στις πραγματικες σου γνώσεις και όχι στο λόττο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τουλαχιστον εχεις αξιοπρεπη διαλειμματα.στο michigan ειναι ολο ασταματητι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τουλαχιστον εχεις αξιοπρεπη διαλειμματα.στο michigan ειναι ολο ασταματητι!

+1!
Στο Μισιγκαν ουτε να πιεις νερό,ούτε να πεας στην τουαλετα δεν μπορείς!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
το κειμπριντζ οπως και το μισιγκαν επιδη εδω και χρονια ειχαι το μονοπωλιο ΄΄ψωνιστικε΄΄. ελα ομως που υπαρχει και το εντεξελ,και το κρατικο που ειναι ισοτημα και πληρως αναγνωρισμενα;)
-----------------------------------------
παιδια εχω δωσει και κεμπριντζ και εντεξελ ηαι μισιγκαν. το πιο φιλικο ειναι το μισιγκαν. α! και μια ασυμαντη πληροφορια: εγω ειχα παει τουαλετα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
+1!
Στο Μισιγκαν ουτε να πιεις νερό,ούτε να πεας στην τουαλετα δεν μπορείς!;)
αυτο δεν ειναι αληθεια, επιτρεπεται.
-----------------------------------------
9 το πρωι μεχρι τις 4 και κατι είναι.
Μπορεί να ναι κουραστικο αλλα εχει και τα διαλλειματα του για να ξεθολώσεις!
Και φυσικα ξερεις πως εξεταζεσαι στις πραγματικες σου γνώσεις και όχι στο λόττο...:P
1) αυτο το λενε οι κανονισμοι, δεν τηρειται παντα.
2) και να τηρειται, ειναι 7 ωρες, παλι πολυ ειναι...
-----------------------------------------
το κειμπριντζ οπως και το μισιγκαν επιδη εδω και χρονια ειχαι το μονοπωλιο ΄΄ψωνιστικε΄΄. ελα ομως που υπαρχει και το εντεξελ,και το κρατικο που ειναι ισοτημα και πληρως αναγνωρισμενα;)
-----------------------------------------
παιδια εχω δωσει και κεμπριντζ και εντεξελ ηαι μισιγκαν. το πιο φιλικο ειναι το μισιγκαν. α! και μια ασυμαντη πληροφορια: εγω ειχα παει τουαλετα....:P
καθολου ασημαντη! και γω ειχα παει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
εγω εχασα το κεμπριντζ επιδη κοπηκε το ακοθστικο μερος απο τεχνικα προβληματα και δν το επανελαβαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
εγω εχασα το κεμπριντζ επιδη κοπηκε το ακοθστικο μερος απο τεχνικα προβληματα και δν το επανελαβαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
σε μας ακουγονταν παρασιτα επειδη δεν εφτανε καλο σημα απο το cd player στα ακουστικα με bluetooth! αλλα εφαγαν ενα ξεχεσμα, ολο δικο τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
και εμεις τους ξεχεσαμε αλλα τπτ....!!!
-----------------------------------------
ξερεις πως να δημιουργεις ενα θεμα; ειμαι νεο μελοως και δν βρισκω τροπο.... please help me!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
πας στο φορουμ εκει που λεει τα θεματα και πανω αριστερα εχει ενα κοκκινο "κουμπι" που λεει "Νεο θεμα". πατα το και ακολουθησε τις οδηγιες. :D
-----------------------------------------
και εμεις τους ξεχεσαμε αλλα τπτ....!!!
-----------------------------------------
ξερεις πως να δημιουργεις ενα θεμα; ειμαι νεο μελοως και δν βρισκω τροπο.... please help me!!!
κανατε αιτηση για special consideration?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αν εχετε παρακαθησει κατω απο ανορθόδωξες συνθηκες μπορείτε και αιτηθείτε εντος 10ημερου απο την ημερα των εξετάσεων Special Consideration!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ητανε που η δικη μ υποθεση ηταν μεμονωμενη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
:!::sοχ! δν το ηξερα αυτο! τεσπα....περισηνα ξινα σταφιλια...φετος πηρα το εντεξελ!!


α! μπορει καποιος να μου πει πωσ να ανεβασω ενα θεμα στο φορουμ? γτ ειμαι νεο μελος και δν ξερω πως......ευχαριστω προκαταβολικα παιδια!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
:!::s1)οχ! δν το ηξερα αυτο! τεσπα....περισηνα ξινα σταφιλια...φετος πηρα το εντεξελ!!


2)α! μπορει καποιος να μου πει πωσ να ανεβασω ενα θεμα στο φορουμ? γτ ειμαι νεο μελος και δν ξερω πως......ευχαριστω προκαταβολικα παιδια!!;)
1)γιαυτο πρεπει ΠΑΝΤΑ πριν δωσουμε καποια εξεταση να διαβαζουμε τα δικαιωματα και τις απαγορευσεις στους υποψηφιους.:P
2) σου εδωσα οδηγιες παραπανω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
εγω εχασα το κεμπριντζ επιδη κοπηκε το ακοθστικο μερος απο τεχνικα προβληματα και δν το επανελαβαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:

ειναι πολυ μ@@ά@@@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Είναι ναι.
Αλλα εκεινη την ώρα λέμε τα παραπονα μας και αν δεν μας ακούσουν επικοινωνούμε το τον test administrator για να λυθει το όποιο πρόβλημα.
Τι να κάνουμε στα τοσα εξεταστικά κέντρα συμβαίνουν και αυτά!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
2) και να τηρειται, ειναι 7 ωρες, παλι πολυ ειναι...

δηλαδη εσυ προτιμας να εισαι στην τσιτα,να αγχωνεσαι για το αν θα προλαβεις,απο το να εχεις το χρονο σου και το διαλειμμα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top