[ΕΠΑ.Λ] Πότε ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των πανελληνίων Α' Ομάδας

tzanakos

Νεοφερμένος

Ο tzanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια εγραψα παραπανω απο οσο υπολογιζα..1884 (200 ΜΕΚ2,199 ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ,183 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ,142 ΕΚΘΕΣΗ)..:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
παιδια εγραψα παραπανω απο οσο υπολογιζα..1884 (200 ΜΕΚ2,199 ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ,183 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ,142 ΕΚΘΕΣΗ)..:):D
μπραβο τζανακο!!!!!κ μακαρι να τα πηγαν ολοι καλθτερα απο οσο περιμεναν!!!!!:D:D:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
παιδια εγραψα παραπανω απο οσο υπολογιζα..1884 (200 ΜΕΚ2,199 ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ,183 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ,142 ΕΚΘΕΣΗ)..:):D
Μπράβο φίλε πάλι καλα που δεν είσαι πληροφορική:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virus

Νεοφερμένος

Ο virus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
:D
Κοίτα έκανα πραγματικά χοντρές μαλακίες στα μαθηματικά είχα και το 1900 τέσπα αυτό μάλλον θα μου κοστίσει γιατί δεν πιάνω αθήνα.Οπότε μάλλον Ατει πληροφορικής θεσσαλονικής ελπίζω να το πιάσω...



αληθεια..και εγω ΑΤΕΙ πληροφορικης θεσσαλονικης δηλωσα..!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδια εγω εβγαλα 1611!:(:(Και εχασα την πρωτη μου επιλογη για 20 μορια!Τελικα ο προφορικος μετραει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδια εγω εβγαλα 1611!:(:(Και εχασα την πρωτη μου επιλογη για 20 μορια!Τελικα ο προφορικος μετραει?
μπραβο σ!!!!!!!!κ εγω εβγαλα 1702 κ η σχολη που θελω περθσι ειχε 1700!!αρα κ εγω πιστευω πως δν την πιανω!!νομιζω πως ο προφορικος δεν μετραει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδιά μην συγκρίνεται περσινές βάσεις.Θα ανέβουν 100 μόρια και...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΕΡ@ΣΤΙΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΠΕΡ@ΣΤΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπράβο σου...πρεπει να εριξες πολυ διαβασμα....και παλι μπραβο σου....που θελεις να περασεις?;)

Γειά σας παιδιά! θα ήθελα λίγο την βοήθεια σας! ενας γνωστός μου εδωσε εξετασεις απο Α ομάδα ΕΠΑΛ με σκοπο να περάσει σε Στρατιωτικές σχολές.

τα αποτελέσματα που ειδα στο Υπουργείο είναι:

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ 092
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι 015
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΙΙ 092
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 074

Ερώτηση:
για να υπολογίσω τα μόρια πολλαπλασιάζω αυτούς τους βαθμούς που είδα με τους αντίστοιχους συντελεστές ( δηλαδή: 1,5-1,5-3,5-3,5) ή είναι ο μέσος όρος και πρέπει να το πολλαπλασιάσω με το 2 (για τους 2 βαθμολογητές) και μετά με τους συντελεστές??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά μην συγκρίνεται περσινές βάσεις.Θα ανέβουν 100 μόρια και...:(
κριμα....:(:(:(:P:P:P:P
αλλα δεν πειραζει σημασια εχει οτι γραψαμε καλα!!!!:D:no1:
-----------------------------------------
Γειά σας παιδιά! θα ήθελα λίγο την βοήθεια σας! ενας γνωστός μου εδωσε εξετασεις απο Α ομάδα ΕΠΑΛ με σκοπο να περάσει σε Στρατιωτικές σχολές.

τα αποτελέσματα που ειδα στο Υπουργείο είναι:

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ 092
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι 015
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΙΙ 092
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 074

Ερώτηση:
για να υπολογίσω τα μόρια πολλαπλασιάζω αυτούς τους βαθμούς που είδα με τους αντίστοιχους συντελεστές ( δηλαδή: 1,5-1,5-3,5-3,5) ή είναι ο μέσος όρος και πρέπει να το πολλαπλασιάσω με το 2 (για τους 2 βαθμολογητές) και μετά με τους συντελεστές??
πολλαπλασιαζεις με τουσ συντελεστες οπως ειπες !!!!!!!!κ μετα προσθετεις το αποτελεσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menidi18

Νεοφερμένος

Ο Menidi18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ 150
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι 187
ΑΡΧΕΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ 022
ΥΓΙΕΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ 051

Προφανως δεν περναω πουθενα ετσι? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΕΡ@ΣΤΙΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΠΕΡ@ΣΤΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κριμα....:(:(:(:P:P:P:P
αλλα δεν πειραζει σημασια εχει οτι γραψαμε καλα!!!!:D:no1:
-----------------------------------------

πολλαπλασιαζεις με τουσ συντελεστες οπως ειπες !!!!!!!!κ μετα προσθετεις το αποτελεσμα
ευχαριστώ πολύ φιλε μου!
:thanks:

:no1:καλη επιτυχία σε όλους, σε ό,τι επιθυμείτε!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 15140 μόρια! :) Αντε να δούμε τις βάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΕΡ@ΣΤΙΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΠΕΡ@ΣΤΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γνωστός μου έβγαλε 741 μόρια.

Η αλήθεια είναι ότι το είχε πάρει χαλαρά στην αρχή και δεν έδειχνε να θέλει να ασχοληθεί με τις εξετάσεις. Τώρα όμως, αισθάνεται να έχει χρεωθεί μια ήττα και δεν θα του αρέσει αν η παρέα του περάσει και αυτός μείνει πίσω.

Δεν ξέρω αν βρίσκεστε και άλλοι στην θέση του γνωστού μου, αλλά θα ήθελα να ξέρω τι θα θέλατε να ακούσετε σε αυτή την περίπτωση και τι θα του λέγατε σαν συνομήλικοί. Τέλος, τι θα μπορούσα να του πώ εγώ σαν "μεγαλύτερος" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παιδιά εμένα οι πληροφορίες μου λένε οτι οι βάσεις μπορεί να πέσουν γιατί τωρα υπάχουν 2 Ομαδες και έχουν χωριστεί τα παιδιά!!Όλα είναι υποθέσεις βέβαια!Το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν θα μείνουν εκεί που ήταν πέρυσι!!Καλή μας επιτυχία!Τον Αυγουστο θα ξέρουμε σίγουρα!!
Μάριε έχεις περάσει πααααρα πολυ ανετα ΤΕΙ Αθήνας Πληροφορική!!Μπράβο σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδιά εμένα οι πληροφορίες μου λένε οτι οι βάσεις μπορεί να πέσουν γιατί τωρα υπάχουν 2 Ομαδες και έχουν χωριστεί τα παιδιά!!Όλα είναι υποθέσεις βέβαια!Το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν θα μείνουν εκεί που ήταν πέρυσι!!Καλή μας επιτυχία!Τον Αυγουστο θα ξέρουμε σίγουρα!!

Σ αυτο έχεις δίκιο.Αλλά στην β ομάδα δεν ήταν πολλοί.Τώρα τι νά πω για στρατιωτικές να υπολογίζετε τρελές βάσεις.1900+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menidi18

Νεοφερμένος

Ο Menidi18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γνωστός μου έβγαλε 741 μόρια.

Η αλήθεια είναι ότι το είχε πάρει χαλαρά στην αρχή και δεν έδειχνε να θέλει να ασχοληθεί με τις εξετάσεις. Τώρα όμως, αισθάνεται να έχει χρεωθεί μια ήττα και δεν θα του αρέσει αν η παρέα του περάσει και αυτός μείνει πίσω.

Δεν ξέρω αν βρίσκεστε και άλλοι στην θέση του γνωστού μου, αλλά θα ήθελα να ξέρω τι θα θέλατε να ακούσετε σε αυτή την περίπτωση και τι θα του λέγατε σαν συνομήλικοί. Τέλος, τι θα μπορούσα να του πώ εγώ σαν "μεγαλύτερος" ?

Φιλε...ακριβως στην ιδια θεση βρισκομαι και εγω...εβγαλα τοσα μορια περιπου, γιατι το πηρα χαλαρα...αλλα τωρα εχω ξενερωσει αγρια και το βλεπω σαν μεγαλη μου αποτυχια :(:(
Δεν ξερω τι να κανω...ειμαι πολυ απογοητευμενος...εγω θα ηθελα καποιον να με κανει να πειστω οτι δεν ειναι "μεγαλη ηττα"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Σ αυτο έχεις δίκιο.Αλλά στην β ομάδα δεν ήταν πολλοί.Τώρα τι νά πω για στρατιωτικές να υπολογίζετε τρελές βάσεις.1900+

Πήγα στο φροντιστήριό μου και μου είπαν να πάω να δόσω κανονικά αθλήματα γιατί ναι μεν δεν εχω πιάσει την περυσινή βάση αλλα έχω ελπίδες ακόμα!!Παρεπιπτόντος 1600 έβγαλα(με εναν πρόχειρο υπολογισμό)!Οι βάσεις μου είπαν θα παίξουν σε τρελά νούμερα(+-200!!!!!!!!!) οσον αφορά τις διαφορές!!!Γι' αυτό δεν έχει κριθεί τίποτα ακόμη!!:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μάθημα Βαθμολογία
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ 150
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι 152
ΔΟΜΗΜΕΝΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ 199
ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΙΙ 187

Σύνολο 1805
-----------------------------------------

223,5
234
549,5
416,5

Σύνολο 1423
Συγχαρητήρια maira:no1:



Μπραβο ρε Μαριε...:no1:Καλα εγραψες και δικτυα και δομημενο μπραβο :no1::no1:
-----------------------------------------
Κοίτα έκανα πραγματικά χοντρές μαλακίες στα μαθηματικά είχα και το 1900 τέσπα αυτό μάλλον θα μου κοστίσει γιατί δεν πιάνω αθήνα.Οπότε μάλλον Ατει πληροφορικής θεσσαλονικής ελπίζω να το πιάσω...


Σιγα ρε μια χαρα Θεσσ.νικη ειναι..:no1: Και εγω εκει τ χρονου!
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virus

Νεοφερμένος

Ο virus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πήγα στο φροντιστήριό μου και μου είπαν να πάω να δόσω κανονικά αθλήματα γιατί ναι μεν δεν εχω πιάσει την περυσινή βάση αλλα έχω ελπίδες ακόμα!!Παρεπιπτόντος 1600 έβγαλα!Οι βάσεις μου είπαν θα παίξουν σε τρελά νούμερα(+-200!!!!!!!!!) οσον αφορά τις διαφορές!!!Γι' αυτό δεν έχει κριθεί τίποτα ακόμη!!:no1::D



φιλε τι αθληματα θα δωσεις???δλδ για πια σχολή???:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδιά δεν είναι άδικο άτομα από διαφορετικές ειδικότητες να ανταγωνίζονται για τις ίδιες θέσεις σε στρατιωτικές?Δηλαδή μπορεί σε μια ειδικότητα τα μαθήματα ειδικότητας να ήταν πιο εύκολα και να έγραφαν πιο καλά.Δεν θα έπρεπε να υπήρχαν ξεχωριστές θέσεις για κάθε ειδικότητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top