ΕΠΑ.Λ.: Απορίες

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
οκ, καλη επιτυχια να εχεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roronoa-chan

Νεοφερμένος

Ο Roronoa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια σας είμαι καινούργια στην σελίδα και δεν ήξερα σε ποια κατηγορία να δημοσιεύσω το μύνημα μου...είμαι μαθήτρια επαλ και θέλω να πάω στυα ή σμυν(ότι τύχει) τα θέματα σε γενικές γραμμές πως είναι? εννοώ τον βαθμό δυσκολίας τους...και ποιό θα είναι το ύψος για γυναίκες το σχολικό έτος 2011/2012(πέρσι ήταν στο 1.60 αν δεν κάνω λάθος)
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotiris10

Νεοφερμένος

Ο sotiris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
1on:Δεν υπάρχουν βαθμοί δυσκολίας κάθε φορά τις ίδιες ερώτησης όποιος διαβάζει γνωρίζει και γράφει ειναι πάρα μα πάρα πολύ απλό:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να θίξω κάποιον που πάει σε ΕΠΑΛ και χωρίς να θέλω να υποβαθμίσω τα ΕΠΑΛ θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Γιατί κάποιος να πάει σε ΕΠΑΛ και να μην συνεχίσει στο γενικό λύκειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να θίξω κάποιον που πάει σε ΕΠΑΛ και χωρίς να θέλω να υποβαθμίσω τα ΕΠΑΛ θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Γιατί κάποιος να πάει σε ΕΠΑΛ και να μην συνεχίσει στο γενικό λύκειο;
γιατι ενας που ασχολητε ή του αρεσει καποια τεχνη μπωρη να την μαθει καλητερα και συχνοτερα στο επαλ,αφου θα ασχολειτε συχνα με αυτο το αντεικιμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotiris10

Νεοφερμένος

Ο sotiris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Υπάρχουν διάφοροι λόγοι που κάποιος θα μπορούσε να πάει Επαλ. Ένας από αυτούς είναι ότι μαθαίνεις μια τέχνη που αύριο στην καθημερινή ζωή θα σε βοηθήσει....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να θίξω κάποιον που πάει σε ΕΠΑΛ και χωρίς να θέλω να υποβαθμίσω τα ΕΠΑΛ θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Γιατί κάποιος να πάει σε ΕΠΑΛ και να μην συνεχίσει στο γενικό λύκειο;

θα σου απαντησω για μενα προσωπικα και τους λογους τους οποιους επελεξα το ΕΠΑ.Λ
1ον) επειδη οι σχολες που με ενδιαφερουν (3ου πεδιου) ειναι πιο ευκολο να τις πιασω απο το ΕΠΑ.Λ διοτι αν συνεχιζα στο ΓΕΛ θα πηγαινα θεωριτικη και θα επερνα μαθημα επιλογης βιολογια ωστε να ανοιξω το 3ο πεδιο.πραγμα που σημαινει πως χανω μορια.
2ον) το πτυχιο νοσιλευτικης το οποιο θα αποκτισω τελειωνοντας το ΕΠΑ.Λ θα με βοηθησει στο να παρω μορια.δηλαδη αν σ εναν διαγωνισμο εγω εχω πτυχιο νοσιλευτικης απο ΕΠΑΛ αλλα και ΤΕΙ θα με προτιμισουν απο εναν που εχει μονο του ΤΕΙ.
3ον)εαν περασω σε τμημα νοσιλευτικης (το οποιο ειναι και ο πρωτος μου στοχος) θα χω ηδη καποιες γνωσεις σε σχεση με τους συμφοιτητες μου.
4ον) η πρακτικη σε νοσοκομειο που θα κανω τελειωνοντας το ΕΠΑΛ θα με βοηθισει στην αγορα εργασιας και στις εμπειριες μου σαν νοσιλευτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roronoa-chan

Νεοφερμένος

Ο Roronoa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια ειμαι νεος στο φορουμ και δεν ξερω αν αυτη ειναι η σωστη κατηγορια για να γραψω την απορια μου...τελοσπαντων...ειμαι μαθητης επαλ...στο τομεα υγειας..με ενδιαφερει η ΣΜΥΝ...εχω την δυνατοτητα απο αυτον τον τομεα(ιατρικα εργαστηρια) να μπω στην σχολη? ποιες ακομα στρατιωτικές σχολες μου δινεται το δικαιωμα να δηλωσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
στρατο και αστυνομια μπορουν να δηλωσουν ολη.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
ολοι μπορουνε..απλα δινεις αθληματα..οπως και για αστυνομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AAA

Νεοφερμένος

Η AAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Πώς μπορώ να βρω για μαθητές γ'επαλ ηλεκτρολόγους για τα μαθήματα ηλεκτροτεχνία, ανάλυση ηλεκτρικών κυκλωμάτων και ηλεκτρικές μηχανές ασκήσεις, θεωρία, θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εδω εχει καποια πραγματα....

https://kathighths.forumgreek.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_xeim

Νεοφερμένος

Η aggeliki_xeim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έχω τελειώσει το "ΕΠΑ.Λ." βοηθών Νοσηλευτών. Πού μπορώ να κάνω την πρακτική μου εκτος νοσοκομείου και ψυχιατρείου;;; Γνωρίζει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
νοσηλευτρια τελειωσες... που περιμενεις να κανει πρακτικη???

σε καποιο ιδιωτικο ιατρειο ρωτησες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Οι βάσεις ποιες ήταν για τα επαλ; Ψάχνω μα δε καταλαβαίνω τι παίζεται. Λέει βαθμός πρώτου και τελευταίου επιτυχόντες κτλ.
Πώς βγαίνουν;
Συγκεκριμένα για Βρεφοκομεία Θεσσ., πόσο ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Ο βαθμός τελευταίου είναι η βάση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
A ωραία, ευχαριστώ! =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros050

Νεοφερμένος

Ο alexandros050 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Μολάοι (Λακωνία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια .Φετος παω 1η Λυκειου ΕΠΑΛ βασικα εγινε Τεχνολογικο Λυκειο με πιο πολλες ειδκοτιτες κτλ. και θα ηθελα να ρωτησω αν εμεις με το νεο προγραμμα θα δινουμε παννεληνιες γιατι δεν πολυκαταλαβα αυτο το πραγμα .
Ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εσεις λογικα συμφωνα με τα λεγομενα του υπουργειου θα εχετε δικαιωμα εγγραφης στην τριτοβαθμια μετα απο τετραετη φοιτηση
και πανελληνιες μετα απο τριετη φοιτηση, αλλα δεν ειμαι και πολυ σιγουρος τι θα ισχυει ως τοτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros050

Νεοφερμένος

Ο alexandros050 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Μολάοι (Λακωνία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Οκ ενταξει σκοπο δεν εχω για 4 χρονια αλλα για 3 και ας γραψω Παννεληνιες απλως ακουσα οτι κατι τετοιο με τον βαθμο θα θα ισχυσει ισως ειναι για το ΓΕΛ μαλλον αν και δεν ειμαι σιγουρος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top