ΕΜΠ - Εγγραφές

elenakam

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ναί και εγώ εκεί...Είμαστε 2-3 ατομα απο εδώ...καλό θα ήταν να συναντηθούμε στη σχολή να γνωριστούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ξεκινάτε με ΖΑΧΟ; Τον ΑΠΟΛΥΤΟ ΘΕΟ!!!! Φοβερό... μια συμβουλή.. μην απογοητευτείτε, μείνετε σταθεροί στο μάθημά του. Το έχει σκοπό να σας τρελάνει για να φύγετε, ώστε να κάνει το μάθημά του με δέκα άτομα, τον βολεύει καλύτερα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Στους μηχανολόγους βγήκαν τα ωρολόγια προγράμματα των χειμερινών εξαμήνων για το ακαδημαϊκό έτος 08-09, μόλις τα είδα αναρτημένα στην γραμματεία της σχολής μας! Λογικά σήμερα το βράδυ ή αύριο το πολύ θα βγουν και στο ιντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakam

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ναί και εγώ εκεί...Είμαστε 2-3 ατομα απο εδώ...καλό θα ήταν να συναντηθούμε στη σχολή να γνωριστούμε...


Πράγματι..γτ θα μαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων..εγώ είδα φωτό από τον Ζάχο και τρόμαξα λίγο..δεν ξέρω αλλά οι περισσότεροι στις φωτό που έχουν μου φαίνονται λίγο άγριοι...(lol)
άντε παιδιά να ξεκινήσουμε δυναμικά!!!!όλοι από αθήνα είστε που είστε στους ηλεκτρολόγους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όντως, θέλουν να δείχουν σοβαροί... Στην πραγματικότητα δεν τα πολυκαταφέρνουν οι περισσότεροι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greggr

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
elenakam,
δε μου άρεσε καθόλου αυτό με τις 3 Οκτωβρίου για τους ΗΜΜΥ. Όλο το Πολυτεχνειο ξεκινάει στις 6 και εμείς στις 3;

Τα βιβλία ξέρει κανείς πότε θα τα πάρουμε;
Κάποιος μπορεί να αναλάβει να μετρήσει τελικά πόσοι ακριβώς ΗΜΜΥ είμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakam

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
elenakam,
δε μου άρεσε καθόλου αυτό με τις 3 Οκτωβρίου για τους ΗΜΜΥ. Όλο το Πολυτεχνειο ξεκινάει στις 6 και εμείς στις 3;

Τα βιβλία ξέρει κανείς πότε θα τα πάρουμε;
Κάποιος μπορεί να αναλάβει να μετρήσει τελικά πόσοι ακριβώς ΗΜΜΥ είμαστε

Τι να πω..έτσι μου είπαν..λοιπόν κάθησα και μέτρησα και οι ΗΜΜΥ είμαστε 7(με εμένα μαζί)..Για βιβλία δεν μου είπε τπτ γιατί εγώ δεν μπορώ να πάρω έτσι κι αλλιώς..όλοι από αθήνα είστε οι ΗΜΜΥ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Λοιπόν σήμερα εγγράφηκα και εγώ... Όλα ομαλά πήγα από τους πρώτους να τελειώνω,με πλησίασαν μερικοί φοιτητές-εκπρόσωποι κομμάτων, με εξυπηρέτησαν αρκετά,μου δείξανε εκεί τα κατατόπια,τους ευχαρίστησα και όλα ok. Δε μπορώ να πω ότι ήταν ενοχλητικοί, τουναντίον μάλιστα.Πάντως για κομματικά δε μου άρχισαν κουβέντα...Από 6 Οκτώβρη αρχίζουν και τα μαθήματα...Η γραφειοκρατία τελέίωσε εδώ ή έχει ακόμα δρόμο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τα βιβλία ξέρει κανείς πότε θα τα πάρουμε;

Για τα βιβλία να υπολογίζετε από τέλη Οκτώβρη και μετά, ανάλογα με το πόσο γρήγορα θα στείλει η γραμματεία τους καταλόγους των εγγεγραμμένων στα αντίστοιχα βιβλιοπωλεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Φίλτατε Geo12345 ετοιμάσου :D Πρόγραμμα Χειμερινών εξαμήνων ΜΜ!
Για τις υπόλοιπες σχολές απ ότι κοίταξα δεν έχει βγει κάτι ακόμα. Λογικά όμως μέσα στη βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Στους πολιτικούς μηχανικούς μπορεί να μη βγήκε on-line το πρόγραμμα αλλά δίνεται κατά την εγγραφή...Ξεκινάμε 6 Οκτώβρη με Γεωλογία μηχανικού αν δεν απατώμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Φίλτατε Geo12345 ετοιμάσου :D Πρόγραμμα Χειμερινών εξαμήνων ΜΜ!
Για τις υπόλοιπες σχολές απ ότι κοίταξα δεν έχει βγει κάτι ακόμα. Λογικά όμως μέσα στη βδομάδα.


Πωω, μόνο που το είδα κουράστηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
κλ πήγα για εγγραφή ΗΜΜΥ και μόνο εγώ πρέπει να ανακύκλωσα κανένα δάσος (θα μπορούσα και παραπάνω αλλά κατάφερα να αποφύγω μερικούς)... έτσι θα τι βγάλουμε 5+ χρόνια;;
φτου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo12345

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Φίλτατε Geo12345 ετοιμάσου :D Πρόγραμμα Χειμερινών εξαμήνων ΜΜ!
Για τις υπόλοιπες σχολές απ ότι κοίταξα δεν έχει βγει κάτι ακόμα. Λογικά όμως μέσα στη βδομάδα.

Αστο γιαννη αργησες μεγαλε!!!!!!!!!:D:DΠολυ μουρη η καινουργια μας ιστοσελιδα ε?:jumpy:Τι τρελα ωραρια αυτα παντως...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Οχι ρε συ.Αυτα ηταν τα "δωρα" της εγγραφης:PΠαντως,τοση χαρτουρα τζαμπα.....Ενα δασος ολοκληρο,πραγματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
κλ πήγα για εγγραφή ΗΜΜΥ και μόνο εγώ πρέπει να ανακύκλωσα κανένα δάσος (θα μπορούσα και παραπάνω αλλά κατάφερα να αποφύγω μερικούς)... έτσι θα τι βγάλουμε 5+ χρόνια;;
φτου...
Οχι ρε συ αυτα ειναι μονο στην αρχη για να σε ψησουν οι των παραταξεων;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Λίγα άτομα ,νομίζω, επηρεάζονται από το χαρτομάνι και την προσέγγιση των κομματόσκυλων...Οι περισσότεροι που εισέρχονται στη σχολή είναι ιδεολογικά αποφασισμένοι...Τώρα όμως η εκμετάλλευση των παροχών όσο αυτοί παροδικά το παίζουν οικοδεσπότες και συμβουλατόρες, φυσικά εκμετάλλευση κατά το συμφέρον είναι απολύτως θεμιτή...Τρέλα πουλάνε αυτοί, τρέλα πουλάμε και εμείς για αυτό κύριοι όσο σας χρειαζόμαστε θα σας χρησιμοποιήσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αστο γιαννη αργησες μεγαλε!!!!!!!!!:D:DΠολυ μουρη η καινουργια μας ιστοσελιδα ε?:jumpy:Τι τρελα ωραρια αυτα παντως...:'(

Άντε, άντε τυχεροί... Πρώτη ώρα Μπένου (Μαθηματικά Ια)! Θα αυτοκτονήσετε από την βαρεμάρα! Είναι πιο αργή και από τον θάνατο! Επίσης πάρε και κανένα τετραδιάκι μαζί σου, γιατί, πέρα από τα τυπικά καλωσορίσματα, θα γεμίσει 6-7 πίνακες για πρώτη μέρα :D

Εγώ πάλι, αρχίζω με Κούλη! Αυτά είναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top