ΕΜΠ - Εγγραφές

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Θα εννοεί στο παλιό κτίριο του πολυτεχνείου στην Πατησίων! Τον παλιοβρικόλακα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
H ακατανίκητη γκαντεμιά του θα στοιχειώσει το Πολυτεχνείο...Να μη ξεχάσω τα σκόρδα όταν πάω να γραφτώ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Όχι, αυτά έγιναν σήμερα το πρωί στα πλαίσια ημερίδας/συνεδρίου που γινόταν στην αίθουσα τελετών του κτ. Διοίκησης της Πολυτεχνειούπολης Ζωγράφου. Μάλιστα έσπασαν και ένα τζάμι, το οποίο μέχρι το απόγευμα είχε αντικατασταθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδια εγω σημερα πηγα και γραφτηκα (πολιτικους μηχανικους) και ειχαν αρχισει οι διαμαρτυριες για αυτο το χαρτι με τα βιβλια, για την ακριβεια καποιοι ΕΑΚιτες φωναζαν στη γραμματεια. Σιγουρα θα δημιουργηθει ΜΕΓΑΛΟ θεμα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakam

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια σας!!κι εγώ φετος θα είμαι ΗΜΜΥ(από μετεγγραφή)..Βέβαια ξέρω παιδιά αλλά είναι σε άλλα τμήματα..:( και απ'οτι είδα τα περισσότερα θα ναι αγόρια..καμιά κοπέλα βρε παιδιά??(είδα πως υπάρχει μία helen αλλά είναι στους πολιτικούς..)δε λέω πως με πειράζει αλλά όσο να ναι..anyway να έρθω πρώτα και μετά βλέπουμε..και κάτι άλλο..επειδή θα κάνω τα χαρτιά μου για τη μετεγγραφή αυτή θα γίνει το Δεκέμβρη..εγώ όμως θα παρακολουθώ μαθήματα(μπορώ έτσι δεν είναι?)αλλά το εργαστήριο θα το χάσω?περιμένω πως και πως να αρχίσουν τα μαθήματα..πότε λέτε?περίπου βέβαια γιατί δεν έχει βγει τπτ ακόμη..ευχαριστώ!!καλό ακαδημαικό έτος να έχουμε..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Σόρρυ ρε παιδιά που ρωτάω εδώ αλλά δεν έχει κάτι αντίστοιχο του ΑΠΘ ... Στην ιστοσελίδα των ΗΜΜΥ ΑΠΘ λέει πως για την εγγραφή θέλει μόνο ακτινογραφία θώρακα... Σε άλλες σχολές θέλει και εξετάσεις απο παθολόγους, δερματολόγους κτλ. Αυτά δεν χρειάζονται στο Αριστοτέλειο??? Αν γράφτηκε κάποιος στην παραπάνω σχολή ας μου πει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Γεια σας!!κι εγώ φετος θα είμαι ΗΜΜΥ(από μετεγγραφή)..Βέβαια ξέρω παιδιά αλλά είναι σε άλλα τμήματα..:( και απ'οτι είδα τα περισσότερα θα ναι αγόρια..καμιά κοπέλα βρε παιδιά??(είδα πως υπάρχει μία helen αλλά είναι στους πολιτικούς..)δε λέω πως με πειράζει αλλά όσο να ναι..anyway να έρθω πρώτα και μετά βλέπουμε..και κάτι άλλο..επειδή θα κάνω τα χαρτιά μου για τη μετεγγραφή αυτή θα γίνει το Δεκέμβρη..εγώ όμως θα παρακολουθώ μαθήματα(μπορώ έτσι δεν είναι?)αλλά το εργαστήριο θα το χάσω?περιμένω πως και πως να αρχίσουν τα μαθήματα..πότε λέτε?περίπου βέβαια γιατί δεν έχει βγει τπτ ακόμη..ευχαριστώ!!καλό ακαδημαικό έτος να έχουμε..!

Μπορείς άνετα να παρακολουθείς και τις διαλέξεις και τα εργαστήρια! Το μόνο πρόβλημα σου μέχρι να επικυρωθεί και επίσημα η μετεγγραφή θα ναι ότι δεν θα μπορείς να πάρεις βιβλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakam

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μπορείς άνετα να παρακολουθείς και τις διαλέξεις και τα εργαστήρια! Το μόνο πρόβλημα σου μέχρι να επικυρωθεί και επίσημα η μετεγγραφή θα ναι ότι δεν θα μπορείς να πάρεις βιβλία!


Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια..!Τα βιβλία μάλλον θα τη ζητήσω από έναν περσινό..ή μπορεί να κατεβάσω τις σημειώσεις που έχει στο forum που υπάρχει..θα με βοηθήσει λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια..!Τα βιβλία μάλλον θα τη ζητήσω από έναν περσινό..ή μπορεί να κατεβάσω τις σημειώσεις που έχει στο forum που υπάρχει..θα με βοηθήσει λες?

Της αδερφής μου πάντως της είχε βρει βιβλία μια φοιτητική παράταξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Της αδερφής μου πάντως της είχε βρει βιβλία μια φοιτητική παράταξη.

Αυτό το έχω ξανακούσει. Σε προσεγγίζουν όταν πας να γραφτείς ακόμα. Έλεος με αυτούς πια... αν θες θα πας μόνος σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakam

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
σωστα..!ευχαριστω παιδια χρησιμη η βοηθεια σας..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel90

Νεοφερμένος

Ο angel90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπήκα στο site των πολιτικών μηχανικών και λέει οτι για εγγραφές Α-Κ στις 22 και τα υπόλοιπα 23. Αυτό είναι υποχρεωτικό? Δεν μπορώ να πάω ως τις 30 πού λήγει η προθεσμία?? Και κάτι άλλο... Μήπως ξέρετε πότε αρχίζουν τα μαθήματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Angel καλησπέρα πρώτα από όλα και καλή μας αρχή...Και εγώ συμφοιτητής θα είμαι στους πολιτικούς μηχανικούς, άρα θα τα πούμε και από κοντά.Τώρα όσον αφορά την εγγραφή φαντάζομαι δεν αποτελεί δέσμευση...Η θέσπιση ημερομηνιών ανά αλφαβητική σειρά ουσιαστικά δηλώνει οργανωτικούς λόγους...Βέβαια αν πας κάποια άλλη μέρα μέχρι τις 30 νομικά είσαι καλυμμένος λόγω νυπουργικής διάταξης...Μπορεί να σου κάνουν κόνξες,αλλά θα σε εγγράψουν ακόμη και να μη δηλώσεις σοβαρό λόγο...Σχετικά με άλλες σχολές η γραμματεια μας είναι πολύ πιο εξυπηρετική και ελαστική σύμφωνα με εκτιμήσεις των παλαιότερων.Πάντως για καλό και κακό εγώ θα ανέβω Αθήνα αύριο ώστε την Τρίτη να τελειώσω με την υπόθεση εγγραφή και να δούμε τι θα γίνει με την καυτή πατάτα που ονομάζεται παραλαβή συγγραμάτων σύμφωνα με το νέο νόμο-πλαίσιο που θα δημιουργήσει αρκετά προβλήματα κυρίως σε εμάς τους πρωτοετείς...
-----------------------------------------
Όσο για τα μαθήματα και πάλι φαντάζομαι θα βγει ανακοίνωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τα μαθήματα λογικά για όλες τις σχολές του ΕΜΠ θα αρχίσουν στις 6/10! Τουλάχιστον στους Μηχανολόγους σίγουρα τότε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
who ξέρεις αν μας δίνουν κάποιο πρόγραμμα για να ξέρουμε τι ώρα και σε ποια αίθουσα θα πάμε στις 6/10?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όταν βγει το ωρολόγιο πρόγραμμα του εξαμήνου θα το δεις αυτό, λογικά, την επόμενη βδομάδα θα το βγάλουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakam

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Λοιπόν..οι πρωτοετείς ΗΜΜΥ ξεκινούν στις 3/10 με τον κ.Ζάχο στο αμφιθέατρο 4(κάτι τέτοιο κατάλαβα..) απο τις 12-3..μέχρι τότε θα έχει βγει το πρόγραμμα..αντε να αρχίσουμε σιγά σιγά..(πήρα τηλ και έμαθα..οπότε έγκυρη πηγή..)cu there!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
HMMY θα είσαι και εσύ Ελένη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo12345

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγω πηγα και γραφτηκα σημερα στην ΜΜ...ενταξει ωραια ητανε,απλα λιγο τρεξιμο με ιατρεια/βιβλιοθηκες κτλπ.Επειδη ειχα παει και ΑΣΟΕΕ μια μερα και συγρινα..καμια σχεση τα κομματοσκυλα.Αν θελεις τους αποφευγεις ευκολα,αντε να σ δοσουν κανα φυλαδιο.Παντως ισως χρειαστειται και την βοηθεια κανενος ''παλιου'' γτ η αιτηση εχει κατι ακυρα.Anyway GL!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top