Δύσκολη ή όχι;

Δυσκολη η Γεωμετρια η οχι?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Η Γεωμετρια της 1ης ειναι παλουκι η μου φαινεται? Ας κανω μια στατιστικη να δω...;) Ειμαι περιεργος για τις αποψεις σας...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δν ειναι ακριβως αγγουρι αλλα χρειαζεσαι το τσακ! για να αρχισεις να λυνεις την ασκηση... επρεπε να βαλεις Γεωμετρια Vs Aλγεβρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
δν ειναι ακριβως αγγουρι αλλα χρειαζεσαι το τσακ! για να αρχισεις να λυνεις την ασκηση... επρεπε να βαλεις Γεωμετρια Vs Aλγεβρα:D

Καλη ιδεα! Κανε τη εσυ μια που το ανεφερες!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
εμένα η γεωμετρία μου φαίνονταν ( κ ακόμη συνεχίζει) ότι είναι πιο εύκολη από την άλγεβρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Βασικά η γεωμετρία θέλει φαντασία... Α και λίγο μυαλό:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Πρακτική θέλει... Λύνε πολλές ασκήσεις να αποκτήσεις εμπειρία και μετά θα βγαίνουν μόνες τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Και μάλιστα μεγάλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Λυπαμαι που θα σας απογοητευσω, αλλα εμενα τουλαχιστον με ειχε δυσκολεψει παρα πολυ. Και διαβαζα το κακομοιρο, οχι τιποτε αλλο. :(
Βασικά η γεωμετρία θέλει φαντασία... Α και λίγο μυαλό:D
Εγω το πρωτο δεν το διαθετω σιγουρα. Για το δευτερο οι αποψεις διιστανται! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
σιγουρα παρουσιαζει δυσκολια το μαθημα,χωρις αυτο βεβαια (καθε αλλο) να αφαιρει κατι απο τη μαγεια της γεωμετριας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω καμια μαγεια δεν βρισκω στη γεωμετρια, τη σιχαινομουν ανεκαθεν! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
σιγουρη παρουσιαζει δυσκολια το μαθημα,χωρις αυτο βεβαια (καθε αλλο) να αφαιρει κατι απο τη μαγεια της γεωμετριας:D
+φωνω..εμενα προσωπικα με δυσκολευει αρκετα η γεωμετρια..Αλλα μ'αρεσει!..βεβαια τιποτα δεν συγκρινεται με την αλγεβρα,που ειναι το αγαπημενο μου!!...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Εγώ δεν ήμουν καλή ούτε στη Γεωμετρία ούτε στην Άλγεβρα, οπότε για μένα η Γεωμετρία δεν ήταν μόνο αγγούρι αλλά ολόκληρο θερμοκήπιο με αγγούρια. :D

Αυτά τα 2 ήταν τα μοναδικά μαθήματα που μου έριχναν το γενικό ΜΟ (πάντα βάση είχα), μιας και σε όλα τα υπόλοιπα είχα βαθμούς από 18 και πάνω. :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αυτά τα 2 ήταν τα μοναδικά μαθήματα που μου έριχναν το γενικό ΜΟ (πάντα βάση είχα), μιας και σε όλα τα υπόλοιπα είχα βαθμούς από 18 και πάνω. :mad: :P
Κι εγω το ιδιο! :D Νταξει δεν ειχα βαση, ειχα γυρω στο 13-15! :p

Πηγα θετικη ομως (λογω των επαγγελματων υγειας που με ενδιαφερουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Σε σχέση με τη Β΄ Λυκείου είναι λίγο πιο δύσκολη αλλά γενικά δεν νομίζω ότι είναι και αγγουρί. Λίγο προσπάθεια θέλει όπως τα υπόλοιπα και είσαι οκ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Αν προσέξεις δεν θα δυσκολευτείς.Προσωπικά τη βρίσκω πολύ βαρετή σε σχέση με την άλγεβρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγω καμια μαγεια δεν βρισκω στη γεωμετρια, τη σιχαινομουν ανεκαθεν! :p

Μπραβο το αγορι μου! Εισαι ο τυπος μου, το ξερεις?:iagree::iagree::iagree::P
-----------------------------------------
Εγώ δεν ήμουν καλή ούτε στη Γεωμετρία ούτε στην Άλγεβρα, οπότε για μένα η Γεωμετρία δεν ήταν μόνο αγγούρι αλλά ολόκληρο θερμοκήπιο με αγγούρια. :D

Αυτά τα 2 ήταν τα μοναδικά μαθήματα που μου έριχναν το γενικό ΜΟ (πάντα βάση είχα), μιας και σε όλα τα υπόλοιπα είχα βαθμούς από 18 και πάνω. :mad: :P

Ποια κατευθυνση ακολουθησες τελικα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sgxaker

Νεοφερμένος

Ο kwstas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
φυσικα και ειναι αγγουρι και οχι μικρο πολυ μεγαλο!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Η γεωμετρια χρειάζεται μυαλο οπως είπε πριν καποιος......

Γι αυτο δεν καταλαβαίνω τιποτα.χαχαχαχαχαχαχαχ:lol::lol::lol::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Νταξ, δεν έχω προλάβει ακόμη να σχηματίσω ολοκληρωμένη άποψη.. Πάντως, μέχρι τώρα δεν έχω συναντήσει καμία δυσκολία. Θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
καλα ακομα αρχη ειναι...χαιρομαι ομως που υπαρχουν μερικοι που μισουν την γεωμετρια... εμπρος αδελφια:
chris_90, Dodos-7, Dythor, guess, Jenny, Leo Killer, manolis13, marakigreece, November Rain, sgxaker, STAXTOULA, tasoula, Tre7, Valandil
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top