Δυσκολία οικονομικών σχολών

eri548

Member

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Αναφέρομαι στα τμήματα του οδε ΟΕ και λοχρη.. οποίος μπορεί και θέλει ας απαντήσει ☺

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

eri548

Member

Ευχαριστώ για την απάντηση σου.. κοίταξε, εμένα πιο ενδιαφέρον μέχρι στιγμής μου έχει φανεί το οδε το βλέπω σαν κάτι πως να το πω ευέλικτο σαν προπτυχιακό δεν σε περιορίζει πουθενά το ίδιο κ το οικονομικό απλά προσωπικά εμένα μ φαίνεται λίγο πιο βαρετό αλλά κ αυτό ενδιαφέρον.. έχω μπερδευτεί

Volkswagen Fan

Well-known member

Ευχαριστώ για την απάντηση σου.. κοίταξε, εμένα πιο ενδιαφέρον μέχρι στιγμής μου έχει φανεί το οδε το βλέπω σαν κάτι πως να το πω ευέλικτο σαν προπτυχιακό δεν σε περιορίζει πουθενά το ίδιο κ το οικονομικό απλά προσωπικά εμένα μ φαίνεται λίγο πιο βαρετό αλλά κ αυτό ενδιαφέρον.. έχω μπερδευτεί

Στην θέση σου θα επέλεγα το οικονομικό (σε οικονομικό τμήμα είμαι και εγώ) και το λογιστικής.Διοικηση επιχειρήσεων σπουδάζει το 70% των οικονομολόγων.

eri548

Member

Είναι υψηλό το επίπεδο; Τα μαθηματικά πως είναι;

Volkswagen Fan

Well-known member

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...