Δρομολόγια λεωφορείου

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Θέλω να με βοηθήσει κάποιος που κινείται με το Ε90! λοιπόν, εγώ θέλω να παίρνω το 040 και να σταματάω Πάντειο και από εκεί να παίρνω το Ε90 μέχρι την φιλοσοφική... ξέρετε κάθε πόσες ώρες περνάει το Ε90? γιατί μου βγάζει ότι ξεκινάει στις 7:20 και μετά στις 11.... μόνο κάθε τόσο περνάει?
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Θέλω να με βοηθήσει κάποιος που κινείται με το Ε90! λοιπόν, εγώ θέλω να παίρνω το 040 και να σταματάω Πάντειο και από εκεί να παίρνω το Ε90 μέχρι την φιλοσοφική... ξέρετε κάθε πόσες ώρες περνάει το Ε90? γιατί μου βγάζει ότι ξεκινάει στις 7:20 και μετά στις 11.... μόνο κάθε τόσο περνάει?
Δυστυχώς έχει μόνο 4 δρομολόγια τη μέρα..και εμενα με βόλευε να το παίρνω από Πειραιά αλλα επειδή δεν βολεύουν οι ώρες αναγκάζομαι να παίρνω μετρο και το 250
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης 7:20 και 11 που λέει είναι οι ώρες που φεύγει από την πλατεία Καραϊσκάκη στον Πειραιά και όχι οι ώρες που περνάει από παντειο
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Δυστυχώς έχει μόνο 4 δρομολόγια τη μέρα..και εμενα με βόλευε να το παίρνω από Πειραιά αλλα επειδή δεν βολεύουν οι ώρες αναγκάζομαι να παίρνω μετρο και το 250
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης 7:20 και 11 που λέει είναι οι ώρες που φεύγει από την πλατεία Καραϊσκάκη στον Πειραιά και όχι οι ώρες που περνάει από παντειο
ναι... άρα από Πάντειο περνάει γύρω στις 8 παρά... πω πολύ μακριά, δεν με βολεύει
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί το έχουν τόσο αραιά. Πραγματικά θα βόλευε πολύ κόσμο γιατί εξυπηρετεί και παντειο και πανεπιστημιουπολη
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί το έχουν τόσο αραιά. Πραγματικά θα βόλευε πολύ κόσμο γιατί εξυπηρετεί και παντειο και πανεπιστημιουπολη
αυτές είναι οι ώρες? δηλαδή αν εγώ το χάσω για 10 λεπτά θα πρέπει να το περιμένω μέχρι τις 11? :0
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-10-12-00-35-28-963_com.att.android.tfa.jpg
    Screenshot_2021-10-12-00-35-28-963_com.att.android.tfa.jpg
    262.2 KB · Εμφανίσεις: 75

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
και μέχρι τις 5μιση λειτουργεί? εγώ σε μερικά μαθήματα τελειώνω στις έξι....
Ναι για αργά δεν έχει σίγουρα…το μετρο δεν σε βολεύει να το παίρνεις από κάπου;; Από ευαγγελισμό έχει πολλά λεωφορεία για πανεπιστημιουπολη αν και συνήθως γίνεται χαμός εκεί επειδή μαζεύονται από πολλές περιοχες
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Ναι για αργά δεν έχει σίγουρα…το μετρο δεν σε βολεύει να το παίρνεις από κάπου;; Από ευαγγελισμό έχει πολλά λεωφορεία για πανεπιστημιουπολη αν και συνήθως γίνεται χαμός εκεί επειδή μαζεύονται από πολλές περιοχες
πρέπει να παίρνω πρώτα ηλεκτρικο μέχρι Μοναστηράκι, μετά μετρό μέχρι ευαγγελισμό και μετά λεωφορείο... δεν παίζει να το κάνω όλο αυτό
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Εριφυλη ακουω γκρινιες και δεν μαρεσει. Πηγα και εκανα χτες την διαδρομη σου ,Ευαγγελισμος Ταυρος με μετρο και ηλεκτρικο. Την βρηκα ζαχαρη των 20 λεπτων. Μαλλον εισαι προνομιούχα εναντι αλλων παιδιων. Τα ζορια ειναι με το 250 και το 608 αλλα εκει ειναι ολα τα παιδια μαζι, οτι τα αλλα και συ.
Ασε που εργοτερα μπορειτε να βαζεται απο 1 ευρουλακι και να παιρνετε 3 ταξι για μεσα.
Το Ε90 δεν ειναι λυση , ενα λεωφορείο που περνα καθε 3 ωρες ειναι λεωφορείο αμφιβολης σαρδέλας
 
Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
εριφύλη πάρε ένα αρμόνιο να ξεδώσεις ... :happy:
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Νομίζω πως λόγω κορωνοιου στα ταξί επιτρέπεται μόνο 1 άτομο εκτός κι αν πρόκειται για γονέα με ανήλικο παιδί
1 ατομο ηταν την εποχη του κλεισιματος . Τωρα ( απο τον ιουνιο και μετα) ειναι 3 επιβατες και ο οδηγος.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
1 ατομο ηταν την εποχη του κλεισιματος . Τωρα ( απο τον ιουνιο και μετα) ειναι 3 επιβατες και ο οδηγος.
αν παίρνω το 5 μέχρι ακαδημία και μετά το 235 από Ακαδημίας μέχρι ζωγράφου δεν βολεύει? αυτό πού ακριβώς σε αφήνει στην ζωγράφου?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
αν παίρνω το 5 μέχρι ακαδημία και μετά το 235 από Ακαδημίας μέχρι ζωγράφου δεν βολεύει? αυτό πού ακριβώς σε αφήνει στην ζωγράφου?
Προφανως το 5 μαλλον ειναι τρολευ. Και θα μπεξεις με τρολευ ? κατσε γιατι μου εφυγαν τα κερατα.
Ε καντω να δεις το παιδεμα για να με πιστεψεις , ανήσυχο πνευμα.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Προφανως το 5 μαλλον ειναι τρολευ. Και θα μπεξεις με τρολευ ? κατσε γιατι μου εφυγαν τα κερατα.
Ε καντω να δεις το παιδεμα για να με πιστεψεις , ανήσυχο πνευμα.
εμ γι'αυτό λέω εγώ να πηγαίνω μόνο στα υποχρεωτικά :) παιδιά πολύ μακριά η φιλοσοφική.... γιατί δεν πέρασα Πάντειο? :(
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
εμ γι'αυτό λέω εγώ να πηγαίνω μόνο στα υποχρεωτικά :) παιδιά πολύ μακριά η φιλοσοφική.... γιατί δεν πέρασα Πάντειο? :(
Ολα τα μαθηματα ειναι υποχρεωτικα μικρη κοπανατζου.
Α βεβαια, Τι παντειο? οχι πολυ κουραση.
Εγω θα ελεγα χαροκοπειο , θα ανοιγεις το παραθυρο σου και θα βλεπεις το καθηγητη να παραδινει.
Λοιπον συνελθε γιατι θα χακαρω το εκπα και θα σε στειλω νοσηλευτρια Διδυμότειχο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Ολα τα μαθηματα ειναι υποχρεωτικα μικρη κοπανατζου.
Α βεβαια, Τι παντειο? οχι πολυ κουραση.
Εγω θα ελεγα χαροκοπειο , θα ανοιγεις το παραθυρο σου και θα βλεπεις το καθηγητη να παραδινει.
Λοιπον συνελθε γιατι θα χακαρω το εκπα και θα σε στειλω νοσηλευτρια Διδυμότειχο
σε όλα τα μαθήματα δεν μπορω να πηγαίνω Γιάννη μου:) σήμερα ας πούμε δεν θα πάω, δουλεύουμε :(
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

σε όλα τα μαθήματα δεν μπορω να πηγαίνω Γιάννη μου:) σήμερα ας πούμε δεν θα πάω, δουλεύουμε :(
εμένα εν τω μεταξύ το e class συνεχίζει να μου βγάζει error
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Ε τι να κανουμε θα το παλαιψουμε και μοναχοι μας , και εγω σημερα δεν πηγα ,δεν ειχα δεκαρικο.
Απ οτι καταλαβαινω ,σε αλλες υπηρεσιες της σχολης μπαινεις πχ δηλωση μαθηματων , ετσι δεν ειναι?
Δυο τινά εχουμε ή ο σερβερ ειναι κατω, ή κατι κανεις λαθος.
Εκει στο ΦΒ που μιλας με τα παιδια τι λενε?
Υπαρχει καποιος/α του εκπα φιλοσοφικης εδω να μας πει αν δουλευει το e-class του?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top