Δουλεύοντας το καλοκαίρι...

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
λοιπόν παιδιά ψάχνω μια δουλεία για το καλοκαίρι μπορείτε και έχετε την ευγενή καλοσύνη να μου προτείνεται καμία ιδέα?:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ισως να σερβιρεις σε καποιο καφε-μπαρ?

Σε καποιο βιντεοκλαμπ ισως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Nα μοιράζεις διαφημιστικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
καλες ειναι αυτες οι ιδεες αλλα εδω δν ζητουν κατι τετοιο ειμαι βλεπετε σε επαρχεια...και πο περισσοτεροι συμαθητες μου δουλευουν σε καφετεριες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
βασικα απο τη μια ειναι η κριση και αντε να βρεις δουλεια οπως ειπατε αλλα απο την αλλη τοσα παιδια βλεπεις και δουλευουν σε καφετερειες κτλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VakocNE

Νεοφερμένος

Ο Κωστάκης ;) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολης (Λασιθίου). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
λοιπόν παιδιά ψάχνω μια δουλεία για το καλοκαίρι μπορείτε και έχετε την ευγενή καλοσύνη να μου προτείνεται καμία ιδέα?:):):):):)

σε καμία επιχείρηση φίλων ή συγγενών ?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πριν 2 χρόνια είχα πάει στη δουλειά της μητέρας μου, και βοηθούσα όταν είχε πάρει άδεια μια κοπέλα...Δεν έκανα τίποτα σημαντικό.Κανένα πρωτόκολλο, καμιά φωτοτυπία και γενικά πέρναγε λίγο η ώρα.

Και φέτος θέλω να κάνω κάτι διαφορετικό...Αλλά να ρωτήσω κάτι, αν κάποιο μαγαζί δεν έχει απ'έξω ότι ζητάει προσωπικό, να παω να ρωτήσω αν χρειάζεται ή θα γίνω ρεζίλι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VakocNE

Νεοφερμένος

Ο Κωστάκης ;) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολης (Λασιθίου). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Eγώ αν πήγαινα σε μαγαζί αγνώστου θα ντρεπόμουν.... να του ζητήσω δουλειά....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν είναι ντροπή να πας ρωτήσεις αν έχει κάποια θέση. Δουλειά είναι....αλίμονο αν όλοι ντρέπονταν. Άσε που οι περισσότεροι δε βγάζουν καν ανακοίνωση απ' έξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κι εγώ το ψήνω φέτος, έναν μήνα, τον Ιούλιο, πιο πολύ επειδή θέλω να πληρώνω τον χορό μόνη μου και να μην επιβαρύνω με επιπλέον έξοδα τους δικούς μου, ειδικά τώρα που θα πρέπει να αρχίσουν και τα φροντιστήρια. =/

Όσο για το τι δουλειά, βρήκα γνωστή να με βάλει σε προωθήσεις προϊόντων. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ φέτος όπως και πέρσι το καλοκαίρι θα εργαστώ για 2 μήνες στο γραφείο του πατέρα μου. Είναι οικονομολόγος και επειδή έχω τρέλα με τα οικονομικά είναι η καλύτερη δουλειά που θα μπορούσα να ζητήσω. Έτσι και τον πατέρα μου θα βοηθήσω και θα δω πως είναι και η δουλειά από μέσα...
:) :) :) :) :) :)
Ξεκινάω την Δευτέρα που μας έρχεται και δεν βλέπω την ώρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Μακαρι να εβρισκα δουλεια αλλα με τοση ανεργια που υπαρχει δυσκολο. Ωραια θα ηταν να δουλευα τωρα το καλοκαιρι και για να περναω την ωρα μου και για να βγαζω μονη μου καποια χρηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μακαρι να εβρισκα δουλεια αλλα με τοση ανεργια που υπαρχει δυσκολο. Ωραια θα ηταν να δουλευα τωρα το καλοκαιρι και για να περναω την ωρα μου και για να βγαζω μονη μου καποια χρηματα

Σίγουρα είναι κάτι καλό και δεν σε κάνει παθητικό, να μην έχεις να κάνεις τίποτα και να κ*λοβαράς δηλαδή.
Θα μπορούσες πάντως, αν κάποιος δικός σου έχει μαγαζί ή εταιρία ας πούμε να πας και να πεις ότι ενδιαφέρεσαι. Θα είσαι και part time λογικά, θα παίρνεις το χαρτζιλίκι σου και μια χαρά. :)

Ειδικά κάποιοι ενδιαφέρονται για τέτοιες ηλικίες γιατί δεν ζητάνε ασφάλεια, ένσιμα κτλ κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
γνωριζεται αν επιτρεπετε να εργαζεται καποιος 16χρονος ως σερβιτορος(οχι οικογ επιχειρ) νομιμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
γιατι οχι? πανω απο 16 επιτρεπεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ειχα κανονισει φετος με μια φιλη μου να δουλεψουμε σε καφετερια διπλα στη θαλασσα αλλα μαλλον αργησαμε γτ δεν βρηκαμε καμια θεση...εχει ομως καποιος να προτεινει καμια δουλεια για χειμωνα??(τα σαββατοκυριιακα μονο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
....για χειμωνα?
θα δυσκολευτεις παρα πολυ....ασε που ειναι και πολυ δυσκολο!
εγω στη θεση σου θα εδινα περισσοτερο βαση στα μαθηματα μου και αμα θες να δουλεψεις ντε και καλα περιμενε το καλοκαιρι παλι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ε καλα δεν καιγομαι κιολας απλα ηθελα να εχω μια ιδεα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν εχω εργαστει ποτε το καλοκαιρι γιατι παντα φευγω οποτε δεν ειχα την ευκαιρια. Καμια φορα το σκεφτομαι βεβαια αλλα θελω να εργαστω και σε κατι που μου αρεσει για παρδειγμα σε ενα videoclub θα μου αρεσε να δουλευω για καποιο μικρο διαστημα του καλοκαιριου αλλα το προβλημα ειναι και αν θα σε δεχτουν...Στο εξωτερικο παντως ειναι ενα πολυ πιο συνηθες φαινομενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top