Δουλεύοντας το καλοκαίρι...

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
κ γω θελω να δουλεψω και φετος αλλα δεν ξερω αν θα προλαβαινω να διαβαζω για του χρονου..και θα χω και μαθηματα!
Τις αλλες χρονιες δουλευα αλλα την υπολοιπη μερα εκανα διακοπες(μενω σε νησι)
Για φετος ακομα το σκεφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
hakuna τι δουλεια εκανες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
κ γω θελω να δουλεψω και φετος αλλα δεν ξερω αν θα προλαβαινω να διαβαζω για του χρονου..και θα χω και μαθηματα!
Τις αλλες χρονιες δουλευα αλλα την υπολοιπη μερα εκανα διακοπες(μενω σε νησι)
Για φετος ακομα το σκεφτομαι...


Διαβασμα και μαθηματα 3ης λυκειου;
Μην κολισεις εκει. Δουλεψε ιουνιου και ιουλιο και το πολυ πολυ αν δεν την παλευεις σταματας τον Αυγουστο.
και παλι ομως τον αυγουστο δεν θα εχεις σχολειο 2-3 ωρες μαθημα που δεν θα θελουν και πολυ διαβασμα θα το προλαβενεις, δεν ειναι και πολυ. Σκεψου οτι αρκετα παιδια αρχιζουν τα μαθηματα τον Σεπτεμβρη...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
hakuna τι δουλεια εκανες;;;
εε ειναι λιγο παραξενο..μοιραζα φυλλαδια για ενα μαγαζι αλλα παραλληλα ημουν και κραχτης δηλαδη προσπαθουσα να φερω κοσμο στο μαγαζι..αλλα φετος θελω να κανω κατι αλλο..

Διαβασμα και μαθηματα 3ης λυκειου;
Μην κολισεις εκει. Δουλεψε ιουνιου και ιουλιο και το πολυ πολυ αν δεν την παλευεις σταματας τον Αυγουστο.
και παλι ομως τον αυγουστο δεν θα εχεις σχολειο 2-3 ωρες μαθημα που δεν θα θελουν και πολυ διαβασμα θα το προλαβενεις, δεν ειναι και πολυ. Σκεψου οτι αρκετα παιδια αρχιζουν τα μαθηματα τον Σεπτεμβρη...!
τον ιουνη θα μου το φανε οι εξετασεις που ειναι μεχρι τελη γαμωτο.ιουλιο και Αυγουστο θελω..αντε και αρχες σεπτεμβρη..το κακο ειναι οτι επειδη δεν θα παω φροντ στην τριτη στα περισσοτερα μαθηματα θελω να τα διαβασω μονη μου το καλοκαιρι.....αααααααααααααααα!τεσπαααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johnvas

Νεοφερμένος

Ο johnvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Απο ποσο χρονων μπορω να δουλεψω???ειμαι 16 χρονωνα και ζηταω δουλεια για να περναω τον χρονο μου γιατι βαριεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
δεν νομιζω να βρεις δουλεια!! οι περισσοτεροι ζητουν εμπειρα ατομα !! ασε που καποιος ενηλικος ψαχνει εδω και 2 χρονια.... Τι να πω;; μακαρι να τα καταφερεις!! δεν ξερω απο ποια ηλικία μπορείς να δουλεψεις!! Νο μίζω ή 16 ή 18!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Απο ποσο χρονων μπορω να δουλεψω???ειμαι 16 χρονωνα και ζηταω δουλεια για να περναω τον χρονο μου γιατι βαριεμε
αμα εισαι σε τουριστικο μερος εγω πιστευω οτι αμα ψαξεις θα βρεις..ειδικα αμα εχεις γνωστους..τωρα αμα ζεις αθηνα,σαλονικα κτλ δυσκολα τα πραματα..εκτος και αμα ψηνεσαι για καμια κατασκηνωση ως ομαδαρχης-ισσα αλλα θα πρεπει να σαρεσει..γτ πολυ κουραση,τρεξιμο,ευθυνες και σχετικα λιγα χρηματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ακόμη και στα νησιά μην νομίζεις πως είναι εύκολο να βρει ένας έφηβος δουλειά, έχουν ήδη άτομα που τα ξέρουν και είναι γνωστοί γνωστών τους κτλ. Και ειδικά αν την προηγούμενη χρονιά είχαν βρει, λογικά και την επόμενη τους ίδιους θα προτιμήσουν, εκτός και αν θελήσουν να προσλάβουν άλλον με λιγότερα λεφτά. Για να γίνει κάποιος ομαδάρχης πως ακριβώς πρέπει να δείξει πως ενδιαφέρεται; Δεν απαιτούνται τίποτα γνώσεις σχετικά με αυτό; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ακόμη και στα νησιά μην νομίζεις πως είναι εύκολο να βρει ένας έφηβος δουλειά, έχουν ήδη άτομα που τα ξέρουν και είναι γνωστοί γνωστών τους κτλ. Και ειδικά αν την προηγούμενη χρονιά είχαν βρει, λογικά και την επόμενη τους ίδιους θα προτιμήσουν, εκτός και αν θελήσουν να προσλάβουν άλλον με λιγότερα λεφτά. Για να γίνει κάποιος ομαδάρχης πως ακριβώς πρέπει να δείξει πως ενδιαφέρεται; Δεν απαιτούνται τίποτα γνώσεις σχετικά με αυτό; :confused:

για να γίνεις ομαδάρχης νομίζω πρέπει να είσαι χρόνια στην κατασκήνωση,τη συγκεκριμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
για να γίνεις ομαδάρχης νομίζω πρέπει να είσαι χρόνια στην κατασκήνωση,τη συγκεκριμένη
Δεν έχω πάει ποτέ σε καμία κατασκήνωση αλλά δεν νομίζω πως όλοι όσοι είχαν γίνει κάποια φορά ομαδάρχης είχαν πάει σε κατασκήνωση. Βέβαια δεν είμαι και σίγουρη, θα το ψάξω λιγάκι μπας και πάω του χρόνου και βγάλω λεφτά και κάνω και κάτι διαφορετικό από ότι συνήθως. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Δεν έχω πάει ποτέ σε καμία κατασκήνωση αλλά δεν νομίζω πως όλοι όσοι είχαν γίνει κάποια φορά ομαδάρχης είχαν πάει σε κατασκήνωση. Βέβαια δεν είμαι και σίγουρη, θα το ψάξω λιγάκι μπας και πάω του χρόνου και βγάλω λεφτά και κάνω και κάτι διαφορετικό από ότι συνήθως. :whistle:

Στην δικια μας τουλαχιστον απαιτουσε να εισαι ανω των 18 και να εχεις παει στην κατασκηνωση τουλαχιστον 2-3 καλοκαιρια.Τωρα δεν ξερω αν ισχυουν παντου τα ιδια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Στην δικια μας τουλαχιστον απαιτουσε να εισαι ανω των 18 και να εχεις παει στην κατασκηνωση τουλαχιστον 2-3 καλοκαιρια.Τωρα δεν ξερω αν ισχυουν παντου τα ιδια .

Καλά αν πρέπει να χω πάει 2-3 φορές κατασκήνωση τότε θα περιμένουν μέχρι το 2017! :laugh:
Θα ήταν ωραία αλλά αφού απαιτεί και εμπειρία κατασκήνωσης τότε its not for me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top