Δουλειά και σχολή

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
χμ ...λαθος στα ειπα ..απο το δευτερο αρχιζουν
ε στο πρωτο καιτι παιζει
το θεμα ειναι μια απογευματινη 4ωρη αλλα που να την βρες
τα μικρα κοριτσια οπου πανε τα λιωνουν στη δουλεια .
να βρεις κατι που δεν εχει επαφη με κσσμο
πχ σουπερ μαρκετ να φτιαχνεις τα ραφια
αν εισουν πειραια θα σε πηγαινα στο σουπερ μαρκετ bazzar στα ραφια και στο κεντρικο μαναβικο της αγορας στο ταμειο
Βρήκα σε ένα καφέ απογευματινή part time και θα παω για δοκιμαστικό από βδομάδα. Τώρα θα δείξει δεν ξέρω γιατί δεν βρήκα κάτι άλλο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,623 μηνύματα.
Βρήκα σε ένα καφέ απογευματινή part time και θα παω για δοκιμαστικό από βδομάδα. Τώρα θα δείξει δεν ξέρω γιατί δεν βρήκα κάτι άλλο
δυσκολο ,,πολυ δυσκολο //το εκανα ενα χρονο σε κυριλατο και με φαι ,,αλλα με ποδια και δισκο ..οχι στο μπαρ
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
δυσκολο ,,πολυ δυσκολο //το εκανα ενα χρονο σε κυριλατο και με φαι ,,αλλα με ποδια και δισκο ..οχι στο μπαρ
Κι εγώ για σέρβις θα πάω. Δε ξέρω από τη μία θέλω να βγάλω κάποια έξοδά μου η να μαζέψω ξέρω γω κάποια λεφτά στην άκρη, έστω και αυτά τα λίγα, αλλά από την άλλη δεν ξέρω μετά με τη σχολή τι θα γίνει. Επίσης έχω ακόμα ένα μήνα μέχρι να αρχίσει η σχολή και απλετο χρόνο που μάλλον δε θα τον ξανά έχω, οποτε δεν ξέρω μήπως έπρεπε να τον χαρώ περισσοτερο. Και οκ έχω μπερδευτεί τώρα:worry:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,623 μηνύματα.
Κι εγώ για σέρβις θα πάω. Δε ξέρω από τη μία θέλω να βγάλω κάποια έξοδά μου η να μαζέψω ξέρω γω κάποια λεφτά στην άκρη, έστω και αυτά τα λίγα, αλλά από την άλλη δεν ξέρω μετά με τη σχολή τι θα γίνει. Επίσης έχω ακόμα ένα μήνα μέχρι να αρχίσει η σχολή και απλετο χρόνο που μάλλον δε θα τον ξανά έχω, οποτε δεν ξέρω μήπως έπρεπε να τον χαρώ περισσοτερο. Και οκ έχω μπερδευτεί τώρα:worry:
Ε αντε πηγαινε σεπτεμβρη οκτωβρη ..τα μαθηματα σφιγγουν απο νοεμβρη.
Αντε να δεις και τα φερτ των ουγκανων που σε παιδευουν ...
Εμπειρίες της ηλίθιας κοινωνιας μας τις λενε
Τωρα απο λευτα? εγω δεν μαζεψα τιποτα...ενταξει εγω εχω και αλλα εξοδα.
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ε αντε πηγαινε σεπτεμβρη οκτωβρη ..τα μαθηματα σφιγγουν απο νοεμβρη.
Αντε να δεις και τα φερτ των ουκανων που σε παιδευουν ...
Εμπειρίες καλης κοινωνιας τις λενε
Τωρα απο λευτα? εγω δεν μαζεψα τιποτα...ενταξει εγω εχω και αλλα εξοδα.
Εεε καλά κι εγώ δεν περιμενω να βγάλω κανένα αστρονομικό ποσο αλλά νταξει κι αυτά λεφτά είναι από το τίποτα.
Αυτό πανω δεν το έπιασα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,623 μηνύματα.
Εεε καλά κι εγώ δεν περιμενω να βγάλω κανένα αστρονομικό ποσο αλλά νταξει κι αυτά λεφτά είναι από το τίποτα.
Αυτό πανω δεν το έπιασα
Ερχονται διαφοροι της ηλικας μας και φυσικα τους αρεσεις ως μικρη θεα.
Οκ αντι να πουνε κατι ωραιο και εξυπνο να σε ελκύσει..αρχιζουν τα ουγκανιστικα ..φερε νερο ..το ηπια διψαω ξαναφερε νερο.
Ο καφες θελει ζαχαρη φερε ζαχαρη αχνη.. το καλαμακι μουλιασε φερε καλαμακι και οτι μαμακία τους ερθει στο μυαλο.
Σε εμενα τα κοριτσια ..ως γνωστον γατες τους μυριζοντα ... εστελναν εμενα σ'αυτους, παρ οτι εκτος ποστου..
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ερχονται διαφοροι της ηλικας μας και φυσικα τους αρεσεις ως μικρη θεα.
Οκ αντι να πουνε κατι ωραιο και εξυπνο να σε ελκύσει..αρχιζουν τα ουγκανιστικα ..φερε νερο ..το ηπια διψαω ξαναφερε νερο.
Ο καφες θελει ζαχαρη φερε ζαχαρη αχνη.. το καλαμακι μουλιασε φερε καλαμακι και οτι μαμακία τους ερθει στο μυαλο.
Σε εμενα τα κοριτσια ..ως γνωστον γατες τους μυριζοντα ... εστελναν εμενα σ'αυτους, παρ οτι εκτος ποστου..
Ααα τώρα κατάλαβα
Καλά θα παει αυτό
Τουλάχιστον τώρα έχω μία ιδέα του τι να περιμενω, ευχαριστώ :P
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,623 μηνύματα.
Ααα τώρα κατάλαβα
Καλά θα παει αυτό
Τουλάχιστον τώρα έχω μία ιδέα του τι να περιμενω, ευχαριστώ :P
Ενταξει δεν ειναι και ο κανονας αυτα..εξαρτατε και απο τις τιμες του μαγαζιου και την τοποθεσια.
Το δικο μου ειχε πολλες γυναικες, μικρες και μεγαλες μετα τα ψωνια και υπαλληλους των γυρω εταιριων..ηταν και ακριβουτσικο
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ενταξει δεν ειναι και ο κανονας αυτα..εξαρτατε και απο τις τιμες του μαγαζιου και την τοποθεσια.
Το δικο μου ειχε πολλες γυναικες, μικρες και μεγαλες μετα τα ψωνια και υπαλληλους των γυρω εταιριων..ηταν και ακριβουτσικο
Εντάξει αυτό που θα παω εγώ εκ πρωτης όψεως φαίνεται πιο ήσυχο. Θα δείξει στην πορεια :hehe:
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,955 μηνύματα.
Εσυ χημικό είσαι; Επειδή βλέπω γνωρίζεις το προγραμμα κλπ
Είμαι στην φαρμακευτική, γείτονες του χημικού. Πολλά μαθήματα και εργαστήρια τα κάναμε στο χημικό οπότε πάνω κάτω ξέρω τι γίνεται. Δύσκολη σχολή αν είσαι στο ΕΚΠΑ! Για γερά νεύρα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top