Διεθνες πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκη σπιτι κεντρο η κοντα πανεπιστήμιο

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,899 μηνύματα.
ε τι να καμουμε ? κανεις τελειος
ημιαιμος ειμαι .. εχω και αιμα νησου ..καλο αιμα.

Πίνεται; :hehe:

Μου αρέσει ο τρόπος που απαντάς, χωρίς σημεία στίξης, ξερά και χωρίς emoticons ώστε ο άλλος να μην καταλαβαίνει πως νιώθεις. :P Μου έχει λείψει η εποχή όπου τα μέλη του φόρουμ επιδίδονταν σε ischoolιώτικο καμάκι.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,726 μηνύματα.
Στη Τσαμαδού στην αρχή της να δεις τι βρώμα υπάρχει.:hi:
Α νησιώτης, από που;
ε τι εχει η τσαμαδου ?.... το λουμιδη εχει ..τον μιραν μετα ζαμπονια και τα κοριτσια στου ασσου με τα καλυτερα φυστικια της αττικης και οχι μονο..εχει και σοκολατακια μαργαριτες
Παραπερα (νικητα) εχει τα αυγα μουστακας ...τα καλυτερα της ελλαδας ..60 παιρνω 25 λεπτα το ενα τα XL.

νησος ...Μυρινα Λημνου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πίνεται; :hehe:

Μου αρέσει ο τρόπος που απαντάς, χωρίς σημεία στίξης, ξερά και χωρίς emoticons ώστε ο άλλος να μην καταλαβαίνει πως νιώθεις. :P Μου έχει λείψει η εποχή όπου τα μέλη του φόρουμ επιδίδονταν σε ischoolιώτικο καμάκι.
Πινεται σαν παγωμενο moschato d' asti αλλα το φυλαω δεν εχω πολυ.

Τα σημεια στιξης ειναι δακτυλος των φιλολογων και δεν ταιριαζουν στην δακτυλογραφικη μου δυσλεξια.

Τα ιμοτζια ειναι γλυκουλια αλλα χαλανε την μαγεια του σκέπτεσαι και του τρολ.
Το καμακι ειναι υγιες σπορ..φλερτ το λενε στην απαλογλωσσα,,αλλα εδω ειναι περιορισμενες οι προυποθεσεις
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top