Διατροφολογία - Διαιτολογία Χαροκοπείου

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ευα σε ευχαριστω πολυ!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
De rien! =)
Καλές αναζητήσεις και αποφάσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helen17

Νεοφερμένος

Η helen17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μπορώ να έχω ελεύθερη πρόσβαση στην βιβλιοθήκη ή χρειάζεται κάποια κάρτα ; Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Η κάρτα της βιβλιοθήκης χρειάζεται μόνο για να πάρεις βιβλία από το χώρο της βιβλιοθήκης και για να προμηθευτείς κλειδάκι ντουλαπιού για να βολέψεις την τσάντα σου (απαγορεύεται να την έχεις μέσα στη βιβλιοθήκη). Άρα, για να διαβάσεις εκεί βιβλία και αν δεν έχεις μεγάλη τσάντα δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.
Από εκεί και πέρα, μπορείς να μιλήσεις με τις κοπέλες στη βιβλιοθήκη ώστε να βγάλεις κάρτα, αν γίνεται. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helen17

Νεοφερμένος

Η helen17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώωωω! Με βοήθησες πολύ! Καλή επιτυχία στην εξεταστική σου και καλά αποτελέσματα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Παρακαλώ!
Ευχαριστώ πολύ, και σε εσένα καλό πτυχίο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ευα εκανες γρηγορα φιλους εκει??σε ευχαριστω πολυ κ γ τν απαντηση σ!!!!καλο πτυχιο!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Ηρώ, αυτό δεν είναι ανάγκη να σε απασχολεί για καμία σχολή- σε όλες βρίσκεις άτομα που ταιριάζετε και κάνετε παρέα.
Σε εμάς, επειδή είμαστε και λίγα άτομα, γνωριζόμαστε οι περισσότεροι μεταξύ μας και είναι αρκετά ωραία, μπορώ να πω.:happy:

Ευχαριστώ για το πτυχίο, αλλά ακόμη έεχω καιρόοοοο, δευτεροετής ούσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Δν τ ηξερα νομιζα οτι τελειωνεις!!!!:redface:Καλα δν πειραζει καλο πτυχιο οταν τελειωσεις!!!χαχαχ:Dειμαι λιγο μπερδεμενη δν ξερω τ θελω :confused:αλλα αυτη η σχολη μ ενδιαφερει!!!πιστευω να ειναι καλη επιλογη!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Merci!
Μην ανησυχείς, σιγά-σιγά θα ξεκαθαρίσει το τοπίο και θα κατασταλάξεις στη σχολή που τελικά προτιμάς, ακόμη έχεις καιρό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ξερει κανεις αν μπορει ενας αποφοιτος ιεκ διαιτολογιας να εργαστει ως ελευθερος επαγγελματιας?
υπαρχει αδεια ασκησεως επαγγελματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olts

Νεοφερμένος

Η olts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θα δώσω κατατακτήριες φέτος για το τμήμα αυτό. Υπάρχει κάποιος απο τα παιδιά που ήδη είναι στη σχολή και παρακολουθεί τα μαθήματα 1) Γενική Χημεία 2) Βιολογία Κυττάρου και 3) Εισαγωγή στη διατροφή να έχει καποιες σημειώσεις ώστε να βοηθήσει κάπως???? Επίσης οποιος έδωσε τελικά κατατακτηριες (διαβάζοντας παλαιότερες αναρτήσεις είδα οτι υπήρχαν παιδιά που το σκεφτόντουσαν) βοηθάει το φροντιστήριο ή τσάμπα λεφτά και χάσιμο χρόνου...??? Οποιαδήποτε βοήθεια θα την εκτιμούσα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolissg4

Νεοφερμένος

Ο tolissg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδια. Ποια ειναι η διαφορα ως προς τα επαγγελματικα δικαιώματα αναμεσα στο ΤΕΙ Διατροφης και διαιτολιγιας και στο ΑΕΙ Διαιτολογίας αφου και απο τα δυο μπορεις να κανεις δικό σου ιατρίο???(ετσι νομίζω κιολας)


???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Η τελευταία απάντηση στο συγκεκριμένο θέμα ήταν πριν ένα χρόνο.
Δίνω πανελλήνιες φέτος και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να δηλώσω πρώτη επιλογή αυτό το τμήμα.
Ποια είναι τα νέα δεδομένα; Παραμένει το ίδιο καλό το πανεπιστήμιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Δεν υπάρχει καμία διαφορά στα επαγγελματικά δικαιώματα στο πανεπιστήμιο και στο τει αυτό.
PanelliniesSuck πιστεύω πως είναι καλή επιλογή από τη στιγμή που δεν υπάρχει και κορεσμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. ^__^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Η τελευταία απάντηση στο συγκεκριμένο θέμα ήταν πριν ένα χρόνο.
Δίνω πανελλήνιες φέτος και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να δηλώσω πρώτη επιλογή αυτό το τμήμα.
Ποια είναι τα νέα δεδομένα; Παραμένει το ίδιο καλό το πανεπιστήμιο;
O λόγος που το τμήμα έχει τόσο μεγάλη βάση είναι επειδή δέχεται πολύ μικρό αριθμό φοιτητών. Στην ουσιά η βάση της σχολής κάθε χρόνο είναι στα κάτω όρια των ιατρικών σχολών. Η σχολή εξαίτιας των λίγων απόφοιτων έχει καλές επαγγελματικές προοπτικές παρόλα αυτά επαγγελματικά δε θα έχεις καμιά διαφορά από το αντίστοιχο τει. Παρόλα αυτά και μόνο το όνομα του πτυχίου είναι μια καλή διαφήμιση για το βιογραφικό σου και πόλος έλξης.

Πιστεύω αν δεν ενδιαφέρεσαι για ιατρική σχολή η σχολή αυτή είναι μια πολύ καλή επιλογή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azsxd

Νεοφερμένος

Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
γεια σας.θα ηθελα να μαθω μερικες λεπτομερειες για αυτη τη σχολη..πιθανοτατα να ειναι η πρωτη μου επιλογη αλλα εχει πολλη βιολογια; :\\ δε μου αρεσει πολυ και θα προτιμουσα κατι αλλο...ειναι καλη σχολη; τα μαθηματα; οικαθηγητες..οποιος ειναι σ αυτη τη σχολη σας παρακαλω ας μου απαντησει.ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
γεια σας.θα ηθελα να μαθω μερικες λεπτομερειες για αυτη τη σχολη..πιθανοτατα να ειναι η πρωτη μου επιλογη αλλα εχει πολλη βιολογια; :\\ δε μου αρεσει πολυ και θα προτιμουσα κατι αλλο...ειναι καλη σχολη; τα μαθηματα; οικαθηγητες..οποιος ειναι σ αυτη τη σχολη σας παρακαλω ας μου απαντησει.ευχαριστω
και εγω ενδιαφερομαι για αυτη τη σχολη.....και εκτος απο την καλη οργανωση ,τα μαθηματα κλπ που τα εχω δει θελω να ρωτησω καποιον που εχει τελειωσει για το οικονομικο κομματι....Αμοιβονται καλα μολις βγουν στην αγορα εργασιας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azsxd

Νεοφερμένος

Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
και εγω ενδιαφερομαι για αυτη τη σχολη.....και εκτος απο την καλη οργανωση ,τα μαθηματα κλπ που τα εχω δει θελω να ρωτησω καποιον που εχει τελειωσει για το οικονομικο κομματι....Αμοιβονται καλα μολις βγουν στην αγορα εργασιας??

ναι.κατι παρομοιο θελω να ρωτησω και εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top