Διακοπή από το φροντιστήριο

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Μπορει.Τι να σου πω.Εγω ο,τι ξερω απο ατομα που εδωσαν ειπα οχι της φαντασιας μου,αλλα τελοςπαντων.Μονο και μονοεπειδη ειμαι ''μικρο'' θα βγω ασχετη και χαζη και οτιδηποτε αλλο,οποτε ας μαλλον θα ταν καλυτερο να μην υπερασπιστω τα λεγομενα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
και μενα αυτο ακριβως μ εκαναν στ φροντιστηριο πιεση και τρελο αγχος και το αποτελεσμα 11700 την δευτερη χρονια προσπαθησα μονη μου και εβγαλα καλυτερο βαθμο...γνωμη μου σταματα το φροντιστηριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ε η ρανια δεν πιανεται.Δεν το δινει.:D
-----------------------------------------
Μπορει.Τι να σου πω.Εγω ο,τι ξερω απο ατομα που εδωσαν ειπα οχι της φαντασιας μου,αλλα τελοςπαντων.Μονοκαι μονοεπειδη ειμαι ''μικρο'' θα βγω ασχετη και χαζη και οτιδηποτε αλλο,οποτε ας μαλλον θα ταν καλυτερο να μην υπερασπιστω τα λεγομενα μου.

εγω δινω φετος .Καλα ποσο ισχυρογνωμων μπορει να εισαι?:P
Ακουσε και εναν μεγαλυτερο.Και κανεις δε σε ειπε χαζη,απλα οτι εισαι γυμνασιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Βασικα,η εκθεση ειναι τζακποτ.Οποτε,μεχρι να φτασεις λυκειο ασε εμας που ειμαστε γ λυκειου να δινουμε συμβουλες.

Καλα αυτο ειναι το μονο σιγουτο.Αλλα αυτο δεν την καθιστα ευκολο μαθημα.Μην λεμε και ο,τι θελουμε.Εδω ποσα ατομα της Θετικης βλεπω που ψαχνουν καλο καθηγητη για Εκθεση,γιατι δε γραφεις και λογια του αερα.Πρεπι να μαθεις και πώς να τα γραφεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Αφου ειναι τζακποτ,πως μπορει να σου εγγυηθει ο καθηγητης οτι θα γραψεις καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ε η ρανια δεν πιανεται.Δεν το δινει.:D
-----------------------------------------


εγω δινω φετος .Καλα ποσο ισχυρογνωμων μπορει να εισαι?:P
Ακουσε και εναν μεγαλυτερο.Και κανεις δε σε ειπε χαζη,απλα οτι εισαι γυμνασιο.

Κοιταξε αν ειμαι ισχυρογμνωμων δεν ξερω,αλλα δε γινεται να μην υπερασπιστω την αποψη μου οταν ξερω οτιαυτα που λεω ισχυουν.Και δε χρειαζεταινα πηγαινει λυκειο κανεις για να ξερει το συστημα καιμερικα επιπλεον πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Καλα,νταξ.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Κοιταξε αν ειμαι ισχυρογμνωμων δεν ξερω,αλλα δε γινεται να μην υπερασπιστω την αποψη μου οταν ξερω οτιαυτα που λεω ισχυουν.Και δε χρειαζεταινα πηγαινει λυκειο κανεις για να ξερει το συστημα καιμερικα επιπλεον πραγματα.

Φώτισε μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
παιδια βγηκατε εκτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Συγνωμη ρε νεφι αλλα δεν μπορω τις ασυναρτησιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Hmmm...ok.Εμενα βεβαια το προβλημα δεν ειναι τοσο σοβαρο οπως του lost αλλα τεσπα.Αποφασισα να παω φροντηστηριο, αν και οι γονεις μου με επριζαν για ιδιαιτερα γιατι για πρωτη φορα στη ζωη μου δεν ηθελα να τους βαλω σε εξοδα.Αρχισαμε τελη Ιουλη.Προσαρμοστηκα σχεδον αμεσως και ειχα απιστευτη ορεξη για δουλεια.Το αποτελεσμα;Μιγαδικους και συναρτησεις τους επαιζα στα δαχτυλα και ταλαντωσεις ημουν παραπανω απο καλος.Ο ιδιοκτητης του φροντηστηριου ομως μαλλον νομιζε πως ημουν καμοια διανοια(ξεχωριζα σαν τη μυγα μες το γαλα βεβαια) και με πηγε στο πιο προχωρημενο τμημα το Σεπτεμβρη.Ολα καλα μεχρι εδω.Αυτο το τμημα ομως ηταν 1 μηνα σχεδον πιο μπροστα στην υλη!Καπου εκει κλαταρα.Δεν καταλαβαινα τι μου γινοτανε, αγχωθηκα και λογω αυτου του αγχους αν και προσπαθουσα να καλυψω τα κενα δημιουργουσα νεα με το να μην μπορω να αποδωσω στα καινουργια που καναμε.Ειπα στους γονεις μου να αλλαξω ξανα τμημα αλλα μου ειπαν "Θελεις να κανεις λιγοτερη δουλεια γι αυτο λες οτι θες να πας σε χειροτερο τμημα!"!!!!.Εχασα ετσι τον υπνο μου για αρκετο διαστημα.Τοτε το πηρα αποφαση να κανω παραπανω μαθημα(2-3 ωρες ιδιαιτερα την εβδομαδα).Εξαντληθηκα ομως γιατι η παραδοση ηταν 20-30 ασκησεις!Με αυτα και με αυτα ηρθα πλεον στα ισια μου.Εχω ομως ξενερωσει τοσο με την ερασιτεχνικη κινηση του καθηγητη που πλεον το μαθημα ειναι αγγαρεια και εχω ξανα μειωμενη αποδοση!Επομενως στην ενημερωση ο καθηγητης ειπε στους γονεις μου οτι δεν προσπαθω οπως πριν και οτι μαλλον τεμπελιαζω!Ποιος, εγω;Αρχισαν λοιπον να γκρινιαζουν και να με πιεζουν και μεχρι πριν λιγο ημουν ετοιμος να σκασω.Οποτε σκεφτομαι να σταματησω το φροντηστηριο και να κανω ιδιαιτερο αλλα κατι is holding me back.Οποτε τωρα τα Χριστουγεννα που επρεπε να ξεκουραστω σκεφτομαι συνεχεια τι πρεπει να κανω.Και δεν ειναι οτι δεν περναω εχοντας αυτη τη μειωμενη αποδοση και αυτο ειναι που με προβληματιζει γιατι αλλιως θα ηταν ευκολη η αποφαση.



Βασικα τωρα που το εγραψα σαν να ξεκαθαρισαν λιγο τα πραγματα στο μυαλο μου.Δεν ηταν τοσο σοβαρο τελικα ,σκεφτηκα τι θα κανω.(Μηπως να αρχισω να γραφω ημερολογιο;Μου κανει καλο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγω να δεις.Επειδη ειμαι μικροτερη θα με φατε ζωντανη.Ακομα και δικιο να 'χα ηλαδη μονο και μονο επειδη ειμαι γυμνασιακι ειμαι λαθος.Συγνωμη που γεννηθηκα νωρις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ε ναι αυτο φταει.Σε ειδαμε μικρη και σε πειραζουμε.Αυτα που πετας και αποκεφαλιζουν αλογα δεν πειραζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Οκ.Ο,τι πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Hmmm...ok.Εμενα βεβαια το προβλημα δεν ειναι τοσο σοβαρο οπως του lost αλλα τεσπα.Αποφασισα να παω φροντηστηριο, αν και οι γονεις μου με επριζαν για ιδιαιτερα γιατι για πρωτη φορα στη ζωη μου δεν ηθελα να τους βαλω σε εξοδα.Αρχισαμε τελη Ιουλη.Προσαρμοστηκα σχεδον αμεσως και ειχα απιστευτη ορεξη για δουλεια.Το αποτελεσμα;Μιγαδικους και συναρτησεις τους επαιζα στα δαχτυλα και ταλαντωσεις ημουν παραπανω απο καλος.Ο ιδιοκτητης του φροντηστηριου ομως μαλλον νομιζε πως ημουν καμοια διανοια(ξεχωριζα σαν τη μυγα μες το γαλα βεβαια) και με πηγε στο πιο προχωρημενο τμημα το Σεπτεμβρη.Ολα καλα μεχρι εδω.Αυτο το τμημα ομως ηταν 1 μηνα σχεδον πιο μπροστα στην υλη!Καπου εκει κλαταρα.Δεν καταλαβαινα τι μου γινοτανε, αγχωθηκα και λογω αυτου του αγχους αν και προσπαθουσα να καλυψω τα κενα δημιουργουσα νεα με το να μην μπορω να αποδωσω στα καινουργια που καναμε.Ειπα στους γονεις μου να αλλαξω ξανα τμημα αλλα μου ειπαν "Θελεις να κανεις λιγοτερη δουλεια γι αυτο λες οτι θες να πας σε χειροτερο τμημα!"!!!!.Εχασα ετσι τον υπνο μου για αρκετο διαστημα.Τοτε το πηρα αποφαση να κανω παραπανω μαθημα(2-3 ωρες ιδιαιτερα την εβδομαδα).Εξαντληθηκα ομως γιατι η παραδοση ηταν 20-30 ασκησεις!Με αυτα και με αυτα ηρθα πλεον στα ισια μου.Εχω ομως ξενερωσει τοσο με την ερασιτεχνικη κινηση του καθηγητη που πλεον το μαθημα ειναι αγγαρεια και εχω ξανα μειωμενη αποδοση!Επομενως στην ενημερωση ο καθηγητης ειπε στους γονεις μου οτι δεν προσπαθω οπως πριν και οτι μαλλον τεμπελιαζω!Ποιος, εγω;Αρχισαν λοιπον να γκρινιαζουν και να με πιεζουν και μεχρι πριν λιγο ημουν ετοιμος να σκασω.Οποτε σκεφτομαι να σταματησω το φροντηστηριο και να κανω ιδιαιτερο αλλα κατι is holding me back.Οποτε τωρα τα Χριστουγεννα που επρεπε να ξεκουραστω σκεφτομαι συνεχεια τι πρεπει να κανω.Και δεν ειναι οτι δεν περναω εχοντας αυτη τη μειωμενη αποδοση και αυτο ειναι που με προβληματιζει γιατι αλλιως θα ηταν ευκολη η αποφαση.



Βασικα τωρα που το εγραψα σαν να ξεκαθαρισαν λιγο τα πραγματα στο μυαλο μου.Δεν ηταν τοσο σοβαρο τελικα ,σκεφτηκα τι θα κανω.(Μηπως να αρχισω να γραφω ημερολογιο;Μου κανει καλο.)

Προχωρημενο τμημα;
Ντοινγκ.:P
Αφου βρηκες μονος σου τη λυση τοσο το καλυτερο.
Και γενικα το ημερολογιο βοηθαει, χωρις πλακα. Ή να εχεις διαρκως καποιον να πρηζεις και να μην σου γκρινιαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Εκτύπωσε μια φωτό του Μητσοτάκη που έχω στο προφίλ, βάλε την στον τοίχο, πάρε βελάκια και πέτα και λέγε συνέχεια "ΝΤΟΡΑ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ".
Αγχολυτικό 100%.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Προχωρημενο τμημα;
Ντοινγκ.:P
Αφου βρηκες μονος σου τη λυση τοσο το καλυτερο.
Και γενικα το ημερολογιο βοηθαει, χωρις πλακα. Ή να εχεις διαρκως καποιον να πρηζεις και να μην σου γκρινιαζει.
Ναι μας χωριζουν σε τμηματα αναλογα με το "επιπεδο".Καλα οταν κατεβω για ψωνια θα παρω ενα ημερολογιο.Με το που το εγραψα ολα μπηκαν σε μια σειρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
φίλε πραγματικά είσαι πολύ ανχωμένος.
δέν φταίει το φροντιστήριο, το άνχος σου φταίει.

ηρέμησε, πιες κανένα ποτό, άκουσε λίγο μουσική, δες καμία ταινία..
take it easy man!!!!
τόσοι και τόσοι με το φροντιστήριο την βγάλανε μια χαρά.

γιατί τί να το κάνεις το 20 άν είναι να χάσεις τα μαλλιά και το μυαλό σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
φίλε πραγματικά είσαι πολύ ανχωμένος.
δέν φταίει το φροντιστήριο, το άνχος σου φταίει.

ηρέμησε, πιες κανένα ποτό, άκουσε λίγο μουσική, δες καμία ταινία..
take it easy man!!!!
τόσοι και τόσοι με το φροντιστήριο την βγάλανε μια χαρά.

γιατί τί να το κάνεις το 20 άν είναι να χάσεις τα μαλλιά και το μυαλό σου?


και γω στ φροντιστηριο μου τα ιδια τραβουσα και χειροτερα δεν φταει μονο το αγχος του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Και γενικα το ημερολογιο βοηθαει, χωρις πλακα. Ή να εχεις διαρκως καποιον να πρηζεις και να μην σου γκρινιαζει.

Ναι, λες τον πόνο σου στον άλλον και τελικά βρίσκεις τη λύση πριν φτάσεις καν στο να τον ρωτήσεις. :xixi:

Τελικά τί θα κάνεις, Zaraki;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top