Διαδικτυακός διαγωνισμός Φυσικής: Τάξεις Γυμνασίου - Λυκείου

Διαγωνισμός Φυσικής Γυμανσίου & Λυκείου
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Επιθυμώ να συμμετέχω στον διαγωνισμό Γ΄ γυμνασίου

    Ψήφοι: 0 0.0%

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
επειδη ειμαι λιγο αφηρημενος εγω που θα παω 3 λυκ θα βαλω για β η γ λυκειου ?

Βάλε καλύτερα Β΄ λυκείου, που έχεις διδαχθεί και την ύλη.

Και ρε παιδια ακομα κι αν η επιτροπη βαλει δικα της θεματα, ακομα υπαρχουν οι πιθανοτητες καπόιος να κλεψει, πχ εγω να στειλω μια ασκηση στην φυσικο μου και σε 5' να εχω λυση χωρις να σηκωσω μολυβι...

Πιστεύω ότι δεν έχει κάποιος πολλά κίνητρα για να το κάνει αυτό. Αφού έτσι και αλλιώς και να βγει κάποιος πρώτος, που λέει ο λόγος, στο i-school δεν θα κερδίσει και πάρα πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
επειδη ειμαι λιγο αφηρημενος εγω που θα παω 3 λυκ θα βαλω για β η γ λυκειου ?
Τρολλαρεις ?:hmm:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. Thrax

Νεοφερμένος

Ο Dr. Thrax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
θελω να εξεταστω και στα 2 γινετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Παιδιά ξαναψηφίστε στην δημοσκόπηση, διότι όλους μας βγάζει στην Α΄ λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Οταν λέτε φυσική λυκείου, εννοείτε γενικής παιδείας ή κατεύθυνσης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Οταν λέτε φυσική λυκείου, εννοείτε γενικής παιδείας ή κατεύθυνσης;

Και τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. Thrax

Νεοφερμένος

Ο Dr. Thrax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
νικο γινετε να εξεταστω και στα 2 ?

εννοω β και γ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
νικο γινετε να εξεταστω και στα 2 ?

εννοω β και γ

Έτσι υπάρχει περίπτωση να μπερδευτούμε. Διάλεξε την τάξη που είσαι καλύτερος (εννοώ στην φυσική).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Χαζη ερωτηση αλλα.... ποτε περιπου θα γινει ο διαγωνισμος.;;; εστω στο περιπου..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Χαζη ερωτηση αλλα.... ποτε περιπου θα γινει ο διαγωνισμος.;;; εστω στο περιπου..;

Όταν μαζέψουμε αρκετές συμμετοχές. Υπολογίζω σε κανα 5-6 ημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Α, τότε δεν θα μπορώ να βγάλω θέματα. Κάντε κι έναν τον Αύγουστο που θα μαι αραχτός να σας βασανίσω λίγο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Να κάνουμε έναν διαγωνισμό και για τα μαθηματικά ή αν θέλετε ρίχνετε ασκήσεις στα αντίστοιχα θέματα. (α' και β' λυκείου) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Α, τότε δεν θα μπορώ να βγάλω θέματα. Κάντε κι έναν τον Αύγουστο που θα μαι αραχτός να σας βασανίσω λίγο! :P

Ετοίμασε θέματα από τώρα και στείλε τα σε έναν άλλον από την επιτροπή με π.μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Θέλω Gregory nub και Dias στην επιτροπή
Αχαμ. Τον Δια τον εχουμε σκεφτει και εμεις για επιτροπη στο λυκειο!
Ευχαριστώ παιδιά για την (τιμητική) πρόταση. Θα ήθελα πολύ να βοηθήσω.
Όμως, τη Δευτέρα δίνω το τελευταίο μου μάθημα και την Τετάρτη πρωί-πρωί . . . .



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
im in mothafackas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Κατεύθυνσης και γενικής ξεχωριστά? Γιατί είμαι και θεωρητική :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά για την (τιμητική) πρόταση. Θα ήθελα πολύ να βοηθήσω.
Όμως, τη Δευτέρα δίνω το τελευταίο μου μάθημα και την Τετάρτη πρωί-πρωί . . . .




Ο διαγωνισμός, όμως, δεν έχει ξεκινήσει. Υπολογίζω ότι προλαβαίνεις να δώσεις θέματα. Σε χρειαζόμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ρε παιδια απ'οτι εχω καταλαβει πολλοι εχουν μπερδευτει στη δηλωση συμμετοχης. Ξεκαθαριστε στο αρχικο post οτι διαγωνιζομαστε σε θεματα της ταξης απο την οποια μολις αποφοιτησαμε . Επισης καλο θα ηταν να βαλετε στη δημοσκοπηση δυνατοτητα πολλαπλης επιλογης γιατι εγω πχ (οπως και πολλοι αλλοι φανταζομαι) θελω και να διαγωνιστω στα θεματα της Α' Λυκειου αλλα αν γινεται επιθυμω να ειμαι και μελος της επιτροπης στα θεματα του γυμνασιου ..
Αυτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Ρε παιδια απ'οτι εχω καταλαβει πολλοι εχουν μπερδευτει στη δηλωση συμμετοχης. Ξεκαθαριστε στο αρχικο post οτι διαγωνιζομαστε σε θεματα της ταξης απο την οποια μολις αποφοιτησαμε . Επισης καλο θα ηταν να βαλετε στη δημοσκοπηση δυνατοτητα πολλαπλης επιλογης γιατι εγω πχ (οπως και πολλοι αλλοι φανταζομαι) θελω και να διαγωνιστω στα θεματα της Α' Λυκειου αλλα αν γινεται επιθυμω να ειμαι και μελος της επιτροπης στα θεματα του γυμνασιου ..
Αυτα :)

Προσπάθησα να κάνω αλλαγές, αλλά δεν μπόρεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Η διευκρίνηση μπήκε στο πρώτο ποστ όσο για την δημοσκόπηση αυτήν την στιγμή δεν μπορούν να γίνουν αλλαγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top