Ιστορία - Διαγώνισμα: Ποια σημεία πρέπει να προσέξω περισσότερο;

Lydaki!!!

Νεοφερμένος

Η Λυδια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αυριο γραφω ιστορια στον διαφωτισμο και την αμερικανικη επανασταση και εχω τρελο αγχος.........!!!!!τι να κανω ρε παιδια;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εισπνοή...έκπνοή :D


Να μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά. Ο διαφωτισμός κατ' εμέ είναι ένα από τα πιο εύκολα κομμάτια της ιστορίας..ακόμα τα θυμάμαι...

"Η απέρριψη κάθε αυθεντίας, η κριτική κάθε υφισταμένης γνώμης...":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lydaki!!!

Νεοφερμένος

Η Λυδια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αυτο που με δυσκολευει περισσοτερο ειναι αυτα με την πολιτικη και οσο και να τα διαβασω δεν προκειται να τα μαθω!!!!!!μαλλον θα εξηγηθω κανενα σκονακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ασχετο αλλα εχεις αυριο σχολειο?
και οσο για το διαγωνισμα χαλαρωσε, με το αγχος τα ξεχνας ,αμα εισαι καλα προετοιμασμενη δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
δυστυχώς τίποτα άλλο απο το να μην το σκέφτεσαι. έχεις διαβάσει και από κει και πέρα οτι γίνει! αν αγχωθείς θα τα πάς 100% χειρότερα από το να ήσουν χαλαρή:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εμεις γραψαμε και πηρα 18,25!!!!:Dπαντα στα 1α τεστ διαβαζω...μετα περνω τον κατηφορο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μόνο δύο...Τυχερή είσαι. Και εγώ γράφω την τρίτη όλο το κεφάλαιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Χιχι, δεν ξέρω αν πιάνεται (είμαι β'΄γυμνασίου), αλλά κι εγώ έγραψα τεστ ιστορίας. :) Ηρεμία.... Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου με ένα τεστ. Μια χαρά θα γράψεις. Και καλά να μη γράψεις, όμως, εντάξει, ένα τεστ είναι... Θα πας καλύτερα την επόμενη φορά. Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lydaki!!!

Νεοφερμένος

Η Λυδια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τελικα εγραψα ιστορια και εσκισα!!!!!!!!επεσαν θεματα απο αυτα που ηξερα τελεια και τα σωστο λαθος ηταν πανευκολα!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
είδες;;;
Μην αγχώνεσε για τέτοια τεστάκια....
τι θα κάνεις στις πανέλλήνιες αν αγχώνεσε για αυτό;
:)

Σου εύχομαι να τα πας εξίσου καλά σε όλα τα τεστ ιστορίας...

ΥΓ: Μόνο εγώ ρε παιδιά δεν έχω γράψει κανένα τεστ ως τώρα.;;; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lydaki!!!

Νεοφερμένος

Η Λυδια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ καλη μου!!!!!!!!!και εχεις δικιο δεν πρεπει να αγχωνομαι.............μην ανησυχεις καλυτερα που δεν εχεις γραψει αλλα νομιζω οτι θα σας τα βαλουν ολα μαζι.........δεν πειραζει κουραγιο!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια γραφω και γω την Τριτη αλλά όλο το κεφαλαιο.(4 ΜΑΘΗΜΑΤΑ)
Ξερετε κανα sos που να πεσε μην με παρει ολη την Κυριακη να το διαβασω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.

manolis13

Νεοφερμένος

Ο Μανωλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εμεις γραψαμε μονο στο μαθημα για τον διαφωτισμο και φυσικα πειρα 200000...αντε καλα ξεινησαμε την χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδια ο καθηγητής που μας κάνει ιστορία μας είπε ότι δεν θα μας πει πότε θα γράψουμε διαγώνισμα,αλλα θα γράψουμε κάποια στιγμή πάνω στο μάθημα της ημέρας.εγώ δεν έχω πρόβλημα αλλά επειδή σε κάποιους δεν άρεσε ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει και για αυτό κάποιος νόμος.θα με βοηθούσατε πολύ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
μπορει ανα πασα στιγμη να σου βαλει διαγωνισμα ή τεστ στο μαθημα της ημερας.το μονο που δεν μπορει να κανει ειναι να σου βαλει απροειδοποιητο διαγωνισμα σε περισσοτερα μαθηματα.αυτο συμφωνα με το τι γινεται.απο κει και περα το υπουργειο δεν προβλεπει να προειδοποιειται κανενα διαγωνισμα:bye:ασχετο αλλα εχεις παρα πολυ ωραιο ονομα!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Αυτο μας εκανε και εμας ο καθηγητης αλλα ευτυχως εκεινη την ημερα ειχα διαβασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Να γίνεται. Είναι δυνατό να σας βάλει απροειδοποίητο τεστάκι ή διαγώνισμα στο μάθημα της ημέρας. Μέχρι εκεί όμως. Αν μπει απροειδοποίητο γραπτό πάνω σε περισσότερα μαθήματα νομίζω πως έχετε το δικαίωμα να μην το γράψετε. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Μην επαναλαμβανομαι, βεβαιως και γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Οι καθηγητες εχουν το δικαιωμα να σας βαλουν πανω στο μαθημα τους τεστ και τεστ-διαγωνισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top