Διαγραφή από μία σχολή κι εγγραφή σε άλλη

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Πω μη μου λες τέτοια
την κυριακή πρέπει να φύγω για εκεί που πέρασα και δεν ε΄χω όρεξη να τρέχω απο δω και από εκεί
υ.γ : τουλάχιστον σου δίνουν κατευθίαν αν λεω αν πας στη σχολή για τη διαγραφή τη βεβαιωση ότι έχεις διαγραφτεί?
Αν πας στη σχολή στη δίνουν κατευθείαν... ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dezrok

Νεοφερμένος

Ο Dezrok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ωραίος
θενξ φίλε,γιατί είχα ψιλοαγχοθεί μη γίνει καμιά μ@@@κια και δεν μπορώ να διαγραφτώ εν μέσο των εγγραφών
πάντως άμα στείλεις τα χαρτια απο ΚΕΠ και έχει συνενοηθε΄σωστά με τη γραμματια μπορεί να σου τα στείλουν την ίδια μέρα η μετά απο δύο μέρες....θα προσπαθήσω να το κάνω στα κεπ πάντως
Και άλλη μια ερώτηση όταν πας στη νεα σχολη για εγγραφή σου ζητάν τ βεβαίωση ότι είσαι διαγραμένος απο την αλλη σχολη ή μονο υπεύθυνη δήλωση κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ωραίος
θενξ φίλε,γιατί είχα ψιλοαγχοθεί μη γίνει καμιά μ@@@κια και δεν μπορώ να διαγραφτώ εν μέσο των εγγραφών
πάντως άμα στείλεις τα χαρτια απο ΚΕΠ και έχει συνενοηθε΄σωστά με τη γραμματια μπορεί να σου τα στείλουν την ίδια μέρα η μετά απο δύο μέρες....θα προσπαθήσω να το κάνω στα κεπ πάντως
Και άλλη μια ερώτηση όταν πας στη νεα σχολη για εγγραφή σου ζητάν τ βεβαίωση ότι είσαι διαγραμένος απο την αλλη σχολη ή μονο υπεύθυνη δήλωση κάνεις?
Ναι σου ζητάνε και τη βεβαίωση διαγραφής και κάνεις μια υπεύθυνη δήλωση ότι δεν είσαι γραμμένος αλλού !Προσπάθησε μέσω Κ.Ε.Π ...αλλά να σιγουρευτείς οτι θα δεχτούν τη βεβαίωση διαγραφής μέσω fax στη καινούρια σου σχολή!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dezrok

Νεοφερμένος

Ο Dezrok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι σου ζητάνε και τη βεβαίωση διαγραφής και κάνεις μια υπεύθυνη δήλωση ότι δεν είσαι γραμμένος αλλού !Προσπάθησε μέσω Κ.Ε.Π ...αλλά να σιγουρευτείς οτι θα δεχτούν τη βεβαίωση διαγραφής μέσω fax στη καινούρια σου σχολή!!!! ;)

να 'σαι καλά μεγάλε
σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια
και δεν πιστεύω πάντως ότι θα υπάρξει πρόβλημα επείδή θα είναι από φαξ η βεβαίωση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
να 'σαι καλά μεγάλε
σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια
και δεν πιστεύω πάντως ότι θα υπάρξει πρόβλημα επείδή θα είναι από φαξ η βεβαίωση.....
Τίποτα!Στο λέω γιατί ήδη έγινε σε ένα γνωστό μου δεν τη δέχτηκαν από fax...οπότε να ξέρεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dezrok

Νεοφερμένος

Ο Dezrok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τίποτα!Στο λέω γιατί ήδη έγινε σε ένα γνωστό μου δεν τη δέχτηκαν από fax...οπότε να ξέρεις ;)

ωπ θα το κοιτάξω αν είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κ.Ελευθερια

Νεοφερμένος

Η Κ.Ελευθερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανένας σας πως μπορεις να κανεις διαγραφη απο ιδιωτικο ιεκ?!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανένας σας πως μπορεις να κανεις διαγραφη απο ιδιωτικο ιεκ?!!!!

Σταμάτα να πληρώνεις και θα σε διαγράψουν αμέσως :-D. Κοίτα λογικά πας στην γραμματεία και υποβάλεις αίτηση διαγραφής. Δεν είναι κάτι δύσκολο. Γιατί δεν πας να ρωτήσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κ.Ελευθερια

Νεοφερμένος

Η Κ.Ελευθερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
χαχαχαχα αυτο ειναι το μονο σιγουρο. Σωστα θα παω να ρωτησω και οτι γινει. Ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIAGAN

Νεοφερμένος

Η LIAGAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα,
μήπως ξέρετε αν γίνετε να διαγραφεί κάποιος στέλνοντας κάποιον άλλον?με εξουσιοδότηση?είμαι στο Α.Π.Θ. ξέρει κανείς τι παίζει εκεί?
Επίσης,μπορώ να διαγραφώ χωρίς να έχω περάσει σε άλλη σχολή?περιμένω αποτελέσματα και για να μην τρέχω τελευταία στιγμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ciaskious

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μπορείς να διαγραφείς από την σχολή σου όποτε εσύ επιθυμείς ανεξάρτητα από το αν έχεις περάσει σε άλλη σχολή ή όχι!εγώ έκανα αίτηση διαγραφής μέσω ΚΕΠ ,λόγω απόστασης,από την σχολή μου(ΔΠΘ) και δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα.όσον αφορά την αίτηση διαγραφής με εξουσιοδότηση σίγουρα μπορεί να γίνει αλλά καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο στην γραμματεία σου,εξάλλου είναι πολύ εξυπηρετικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolissilot

Νεοφερμένος

Ο tolissilot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε σεις, εχω μια ερωτηση. Αν περασω σε αλλη σχολη του χρονου, θα παω να κανω διαγραφη(ειμαι ΑΠΘ). Θα χρειαστει να παραδωσω τα συγγραματα που εχω παρει? Να σημειωσω πως δεν εχω περασει κανενα μαθημα και σε οσα επρεπε να δηλωσω εργαστηρια κι ετσι, μπα.... Μπηκα στον ευδοξο ετσι απο περιεργεια, δεν εχω καμια παρατηρησ. Ξερει κανεις? γιατι τα βιβλια ειναι χρησιμα για το γνωστικο μου αντικειμενο και ειναι και λιγο ακριβα η αληθεια ειναι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Τα κρατάς τα συγγράμματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolissilot

Νεοφερμένος

Ο tolissilot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αααα υπεροχα, ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annoulini94

Νεοφερμένος

Η Annoulini94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζει κάποιος αν για να διαγραφούμε από μία σχολή πρέπει να μην χρωστάμε βιβλία στον Εύδοξο??Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζει κάποιος αν για να διαγραφούμε από μία σχολή πρέπει να μην χρωστάμε βιβλία στον Εύδοξο??Ευχαριστώ

οταν λες να χρωστας ;
Παντως δεν σου ζητουν κατι σχετικα με τον ευδοξο οταν διαγραφεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annoulini94

Νεοφερμένος

Η Annoulini94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
οταν λες να χρωστας ;
Παντως δεν σου ζητουν κατι σχετικα με τον ευδοξο οταν διαγραφεσε

Εννοώ ότι είχα πάρει και συγγράμματα εργαστηρίων που δεν είχα περάσει και μου είχαν στείλει ότι πρέπει να τα επιστρέψω .. Ξέρεις τι παίζει με αυτό? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εννοώ ότι είχα πάρει και συγγράμματα εργαστηρίων που δεν είχα περάσει και μου είχαν στείλει ότι πρέπει να τα επιστρέψω .. Ξέρεις τι παίζει με αυτό? :confused:
τι να σε π πρωτη φορα το ακουω γιατι να τα επιστρεψης δεν θα το ξανα δοσεις το μαθημα αν θα εμενες στη σχολη
ρωτα στην γραμματεια ισως ειχαν κατι αναλογω στο παρελθον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
O Ευδοξος σου ζηταει να επιστρεψεις συγγραμματα που δεν δικαιουσαι, δηλαδη συγγραμματα για μαθηματα που δεν εχεις δηλωσει. Δεν παιζει ρολο αν εχεις περασει το μαθημα ή οχι. Αν δεν τα επιστρεψεις και δεν εχει γινει καποιο λαθος, δεν θα μπορεις να κανεις νεα δηλωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Την Πέμπτη που θα πάω Κομοτηνή λεω να διαγράφω απ' την παλιά μου σχολή. Τι χρειάζεται να έχω μαζί μου;
Το πάσο πρέπει να το παραδώσω ή το κρατάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top