Διάβασμα στην φοιτητική ζωή

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Επισης , στη χωρα μας η τριτοβαθμια εκπαιδευση ειναι δωρεαν αλλα δε βλεπω να το εκτιμαει κανενας αυτο!!!
Συνεχεια τη μειωνουμε συγκρινοντας την με τα συστηματα αλλων χωρων, αλλα δε σκεφτομαστε οτι στις περισσοτερες απο αυτες πληρωνεις για να σπουδαζεις!!!





Κι εδω πληρωνεις! Ενταξει δεν ειναι υποχρεωτικο βεβαια αλλα ειναι πολλοι αυτοι που αγοραζουν τα πτυχια στην Ελλαδα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ας μην γελιόμαστε, ένας βαθμός 7+ γαμά και δέρνει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Τι λες καλέ που είναι εφικτό το άριστα?
Πάνω από 9 σε κάθε οικονομικό τμήμα έχουν 0-1 άτομα κάθε χρόνο!

Τουλάχιστον για τα τμήματα του ΟΠΑ.

Σε όλες νομίζω τις σχολές υπάρχει έστω και 1 που βγάζει πάνω από 9.

Και στη κλίμακα του 8,5-10 μιλάμε και για εκεί για ελάχιστα άτομα.
Το οποίο ισχύει και για τις άλλες σχολές.

Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι στις οικονομικές σχολές θα βγάλουν περισσότεροι στην κλίμακα 6,5-7,5 ενώ σε κάποιες άλλες (πχ. θετικές) οι περισσότεροι είναι στην κλίμακα 5,5-6,5



Εγώ απ'ότι ξέρω από φίλους στο Μαθηματικό Αθήνας, υπάρχουν κάτι σαίνια που βγάζουν πάνω από 8 και δεν είναι και λίγα. Τι να σου πω? Και γενικά δεν είναι τόσο δύσκολα όσο μερικοί λένε. Και το λένε και σχετικά μέτριοι φοιτητές.

Απλά θέλει να κρατάς επαφή και τη συνέχεια των μαθημάτων και φυσικά να σου αρέσει το αντικείμενο.

Απο εκεί και πέρα στα επαρχιακά τμήματα Μαθηματικών πχ. που μπαίνουν με 10, dont know.
Εκεί παίζει και τα 8+ να είναι ψύλλοι στα άχυρα!

Νομιζω μια χαρα καταλαβαινω τι γραφεις.Εσυ ξεχνας.Απο 9 και πανω φυσικα ειναι λιγοτεροι απο 8,5-9.Εσυ ομως χρησιμοποιεις αλλο οριο.Βασικα,ειναι πολυ περισσοτεροι αυτοι στο 1ο οριο.Ισως θα πρεπε να χρησιμοποιειται μονο το μπολντ που σκοπιμα μετα επεσημανες.Αυτα.

Τεσπα,δεν θα κατσω να αποδειξω το αυταποδεικτο.Ο καθενας ας πιστευει οτι θελει για τον εγωισμο του.Ειδικα σε αυτο το φορουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Για μένα τα πιο εύκολα ΑΕΙ(δηλαδή με τα πιο εύκολα μαθήματα) είναι τα παιδαγωγικά,μετά τα οικονομικά(ιδιαίτερα στο ΟΔΕ που έχει λιγότερα μαθηματικά) και μετά όσο κι αν σας φανεί περίεργο η Ιατρική(δεν υπολογίζω τη διάρκεια 6 ετών αλλά το αν είναι εύκολα τα μαθήματα σε σχέση με άλλες σχολές).
Και επειδή καλοθελητές να με κράξουν θα βρεθούν πολλοί(και από τους τρεις κλάδους που ανέφερα) να πω πως αυτό είναι προσωπική μου άποψη.Δεν θέλω να πείσω κανέναν να την ασπαστεί με το ζόρι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για μένα τα πιο εύκολα ΑΕΙ(δηλαδή με τα πιο εύκολα μαθήματα) είναι τα παιδαγωγικά,μετά τα οικονομικά(ιδιαίτερα στο ΟΔΕ που έχει λιγότερα μαθηματικά) και μετά όσο κι αν σας φανεί περίεργο η Ιατρική(δεν υπολογίζω τη διάρκεια 6 ετών αλλά το αν είναι εύκολα τα μαθήματα σε σχέση με άλλες σχολές).
Και επειδή καλοθελητές να με κράξουν θα βρεθούν πολλοί(και από τους τρεις κλάδους που ανέφερα) να πω πως αυτό είναι προσωπική μου άποψη.Δεν θέλω να πείσω κανέναν να την ασπαστεί με το ζόρι.:)

Ελάτε στο ΟΔΕ να δούμε τι θα βγάλετε εξυπνάκηδες όλοι σας.
Δεν στηρίζεται η δυσκολία μόνο στα μαθηματικά εξάλλου.

Και θα το επαναλάβω για άλλη μια φορά.
Η διαφορά με τα άλλα οικονομικά τμήματα είναι ότι έχουμε 2 ποσοτικά μαθήματα λιγότερα, αλλά βγάζουμε την ίδια ύλη ΑΠΛΑ ΕΜΒΑΘΥΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.

Νομιζω μια χαρα καταλαβαινω τι γραφεις.Εσυ ξεχνας.Απο 9 και πανω φυσικα ειναι λιγοτεροι απο 8,5-9.Εσυ ομως χρησιμοποιεις αλλο οριο.Βασικα,ειναι πολυ περισσοτεροι αυτοι στο 1ο οριο.Ισως θα πρεπε να χρησιμοποιειται μονο το μπολντ που σκοπιμα μετα επεσημανες.Αυτα.

Τεσπα,δεν θα κατσω να αποδειξω το αυταποδεικτο.Ο καθενας ας πιστευει οτι θελει για τον εγωισμο του.Ειδικα σε αυτο το φορουμ.

Χρησιμοποίησα και τα 2 όρια. Ούτε μόνο το ένα ούτε μόνο το άλλο.
Αν εσύ παίρνεις μόνο αυτά που σε συμφέρουν τότε κακό του κεφαλιού σου.
Όσο εγωισμό έχεις εσύ, τόσο έχω και εγώ.
Μην έχουμε μόνο τους άλλους δαχτυλοδεικτούμενους αλλά και τους ίδιους μας τους εαυτούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ελάτε στο ΟΔΕ να δούμε τι θα βγάλετε εξυπνάκηδες όλοι σας.
Δεν στηρίζεται η δυσκολία μόνο στα μαθηματικά εξάλλου.

Είπα πως είναι προσωπική μου άποψη.Δεν είχα πρόθεση να θίξω επαγγέλματα.Για τα μαθήματα λέω.
Και γιατί να είναι υποτημιτικό να έχει η σχολή σου ευκολότερα μαθήματα?Εγώ θα παρακαλούσα τα μαθήματα στη σχολή μου να ταν σαν του παιδαγωγικού.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Είπα πως είναι προσωπική μου άποψη.Δεν είχα πρόθεση να θίξω επαγγέλματα.Για τα μαθήματα λέω.
Και γιατί να είναι υποτημιτικό να έχει η σχολή σου ευκολότερα μαθήματα?Εγώ θα παρακαλούσα τα μαθήματα στη σχολή μου να ταν σαν του παιδαγωγικού.:P

Κάθε σχολή έχει και εύκολα και μέτρια και δύσκολα μαθήματα, εκτός απο ελάχιστες εξαιρέσεις.
Απλά μου την σπάει αυτή η ημιμάθεια.
Κάντε λοιπόν 2ο πτυχίο στην ΟΔΕ, να δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Κάθε σχολή έχει και εύκολα και μέτρια και δύσκολα μαθήματα.

Σ αυτο που λες συμφωνώ απόλυτα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για μένα τα πιο εύκολα ΑΕΙ(δηλαδή με τα πιο εύκολα μαθήματα) είναι τα παιδαγωγικά,μετά τα οικονομικά(ιδιαίτερα στο ΟΔΕ που έχει λιγότερα μαθηματικά) και μετά όσο κι αν σας φανεί περίεργο η Ιατρική(δεν υπολογίζω τη διάρκεια 6 ετών αλλά το αν είναι εύκολα τα μαθήματα σε σχέση με άλλες σχολές).
Και επειδή καλοθελητές να με κράξουν θα βρεθούν πολλοί(και από τους τρεις κλάδους που ανέφερα) να πω πως αυτό είναι προσωπική μου άποψη.Δεν θέλω να πείσω κανέναν να την ασπαστεί με το ζόρι.:)
Πάντως είναι πιο δύσκολα από της δικής σου σχολής:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Πάντως είναι πιο δύσκολα από της δικής σου σχολής:P

Τι μαθήματα έχει η δική μου σχολή?Ξέρεις?Γιατί πολλοί νομίζουν ότι μαθαίνουμε τις εμπορικές ονομασίες των φαρμάκων.Μάλλον κι εσύ την ίδια εντύπωση έχεις.
Αν η σχολή μου είχε πράγματι πιο εύκολα μαθήματα από την ιατρική θα ήμουν πολύ χαρούμενος.

Έχεις κάτι με μένα ή με τη σχολή που σπουδάζω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr.Scalpel

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scalpel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τα μαθήματα της ιατρικής προσωπικά θεωρώ ότι έχουν πολύ εύκολο διάβασμα από ένα σημείο και μετά...απλά είναι πολύ. πολύ. ΠΟΛΥ. ΠΟΛΥ. ΠΟΛΥ. Απλά από ένα σημείο και μετά είναι εύκολο. Αρκετά.
Και ρε Χρήστο όσα χρόνια και να περάσουνε, αν σου θίξουν την ΟΔΕ θα πέσεις να τους φας. Ξεκόλλα. Δε σε είπανε και καμπούρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τι μαθήματα έχει η δική μου σχολή?Ξέρεις?Γιατί πολλοί νομίζουν ότι μαθαίνουμε τις εμπορικές ονομασίες των φαρμάκων.Μάλλον κι εσύ την ίδια εντύπωση έχεις.
Αν η σχολή μου είχε πράγματι πιο εύκολα μαθήματα από την ιατρική θα ήμουν πολύ χαρούμενος.

Έχεις κάτι με μένα ή με τη σχολή που σπουδάζω?
μήπως είμαστε σε αρκετά κοινή σχολή?:P Και προφανώς έχω δει το πρόγραμμα σπουδών της σχολής σου-των βιολογικών και μπλα μπλα..τι πιο εύκολο έχει η Ιατρική?
Δεν έχω κάτι με σένα, με αυτά που γράφεις προφανώς και έχω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
μήπως είμαστε σε αρκετά κοινή σχολή?:P Και προφανώς έχω δει το πρόγραμμα σπουδών της σχολής σου-των βιολογικών και μπλα μπλα..τι πιο εύκολο έχει η Ιατρική?
Δεν έχω κάτι με σένα, με αυτά που γράφεις προφανώς και έχω..

Κοινή σχολή?Έχουμε κοινά μαθήματα με το χημικό και την ιατρική στο 1ο-2ο έτος.Με εσάς δεν ξέρω..Εσάς δε σας ήξερα.Από εσένα είδα ότι υπάρχετε.
Έχεις δει ποτέ μάθημα φαρμακευτικής ανάλυσης ή φαρμακευτικής χημείας για να δεις πόσο εύκολη είναι η σχολή?
Έχεις διαβάσει ένα βιβλίο φαρμακευτικής τεχνολογίας?
Πολύ πιθανό να μην έχεις δει ούτε το εξώφυλλο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τα μαθήματα της ιατρικής προσωπικά θεωρώ ότι έχουν πολύ εύκολο διάβασμα από ένα σημείο και μετά...απλά είναι πολύ. πολύ. ΠΟΛΥ. ΠΟΛΥ. ΠΟΛΥ. Απλά από ένα σημείο και μετά είναι εύκολο. Αρκετά.
Και ρε Χρήστο όσα χρόνια και να περάσουνε, αν σου θίξουν την ΟΔΕ θα πέσεις να τους φας. Ξεκόλλα. Δε σε είπανε και καμπούρη.

Δεν είναι θέμα ότι θίγομαι.
Απλά, δεν μπορώ την ημιμάθεια και την καραμελίτσα ότι οικονομικές σχολές και δη το ΟΔΕ είναι γελοίο.
Εσυ ποιός ακριβώς είσαι? Ο πρώην Djimmakos και Dmitsos?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την κακιά συνήθεια που έχετε μερικοί γαμώτη μου να θέλετε οπωσδήποτε να πιστέυετε ότι η σχολή σας είναι πιο δύσκολη από άλλες δεν την καταλαβαίνω καθόλου.(να πω ότι είστε από κατατακτήριες και σχολιάζετε την καινούργια και την παλιά σχολή ντάξει, αλλά μόνο αυτό δεν είστε). Απ' τη μία μας λέτε δήθεν πως θα θέλατε να 'στε σ' άλλο τμήμα για λιγότερο διάβασμα αλλά απ' την άλλη με την πρώτη ευκαιρία τσουπ, φροντίζετε να μας τα πρήζετε με το πόσο δύσκολη είναι η σχολή σας για να δίξετε ότι κουράζεστε. Βρίσκεστε σ' έναν διαρκή αγώνα να αποδείξετε ότι την έχετε μεγαλύτερη, τη δυσκολία να τελειώσετε τη σχολή. Εσείς την διαλέξατε στην τελική. Get over it.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κοινή σχολή?Έχουμε κοινά μαθήματα με το χημικό και την ιατρική στο 1ο-2ο έτος.Με εσάς δεν ξέρω..Εσάς δε σας ήξερα.Από εσένα είδα ότι υπάρχετε.
Έχεις δει ποτέ μάθημα φαρμακευτικής ανάλυσης ή φαρμακευτικής χημείας για να δεις πόσο εύκολη είναι η σχολή?
Έχεις διαβάσει ένα βιβλίο φαρμακευτικής τεχνολογίας?
Πολύ πιθανό να μην έχεις δει ούτε το εξώφυλλο τους.
οκ, αρκετό κόμπλεξ για σήμερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Την κακιά συνήθεια που έχετε μερικοί γαμώτη μου να θέλετε οπωσδήποτε να πιστέυετε ότι η σχολή σας είναι πιο δύσκολη από άλλες δεν την καταλαβαίνω καθόλου.(να πω ότι είστε από κατατακτήριες και σχολιάζετε την καινούργια και την παλιά σχολή ντάξει, αλλά μόνο αυτό δεν είστε). Απ' τη μία μας λέτε δήθεν πως θα θέλατε να 'στε σ' άλλο τμήμα για λιγότερο διάβασμα αλλά απ' την άλλη με την πρώτη ευκαιρία τσουπ, φροντίζετε να μας τα πρήζετε με το πόσο δύσκολη είναι η σχολή σας για να δίξετε ότι κουράζεστε. Βρίσκεστε σ' έναν διαρκή αγώνα να αποδείξετε ότι την έχετε μεγαλύτερη, τη δυσκολία να τελειώσετε τη σχολή. Εσείς την διαλέξατε στην τελική. Get over it.

Έχεις δίκιο φίλε.Παρασύρθηκα από τις αρλούμπες που πετάει ο John από τη Νάουσα.Που από τότε που άκουσε ότι έχω φαρμακείο και είχα μόρια να περάσω σε όποια σχολή θέλω, δεν έχει τι να πει και αναμασά την ίδια ληγμένη καραμέλα περί κόμπλεξ.
Εγώ τη σχολή μου την διάλεξα.Αυτόν μάλλον τον διάλεξε εκείνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχεις δίκιο φίλε.Παρασύρθηκα από τις αρλούμπες που πετάει ο John από τη Νάουσα.Που από τότε που άκουσε ότι έχω φαρμακείο και είχα μόρια να περάσω σε όποια σχολή θέλω, δεν έχει τι να πει και αναμασά την ίδια ληγμένη καραμέλα περί κόμπλεξ.
Εγώ τη σχολή μου την διάλεξαν.Αυτόν μάλλον το διάλεξε εκείνη.
Καλά, και συ κι αυτός είστε πάρτε τον έναν χτύπα τον άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Έχεις δίκιο φίλε.Παρασύρθηκα από τις αρλούμπες που πετάει ο John από τη Νάουσα.Που από τότε που άκουσε ότι έχω φαρμακείο και είχα μόρια να περάσω σε όποια σχολή θέλω, δεν έχει τι να πει και αναμασά την ίδια ληγμένη καραμέλα περί κόμπλεξ.
Εγώ τη σχολή μου την διάλεξα.Αυτόν μάλλον τον διάλεξε εκείνη.

Aυτο μου θυμισε το

'' αμα θελει η νυφη και ο γαμπρος,τυφλα να χει η πεθερα και ο πεθερος''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top