Δημόσιο ή Ιδιωτικό; Που πηγαίνετε και τι προτιμάτε;

Πάω σε
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ιδιωτικό

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημόσιο

    Ψήφοι: 0 0.0%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι δεν θα πω:)


Όταν έρθω θα πάμε Βενετόκλειο;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Όχι δεν θα πω:)


Όταν έρθω θα πάμε Βενετόκλειο;:)


Γκούχου, γκούχου, κάτι μου έκατσε....:P Μ'άρεσε που δε θα το έλεγες...:P

Πάμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
απο πρωτη δημοτικου παψ σε ιδιοτικο αλλα απ οσο ακουω απο φιλουσ μου που πανε σε δημοσιο επικρατει ανοργανωσια+γενικα δεν τουσ πολυνιαζει...αμα πηγαινα 9α μου φαινοταν περιεργο...δεν ξερω!:emm::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
σε δημόσιο αλλά και να ήθελα να πάω σε ιδιωτικό δε θα μπορούσα μιας και δε λειτουργεί κάποιο στην πόλη μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν. Δεν έχει η Καστοριά ιδιωτικά σχολεία; Παραμένει αλώβητη η ελληνική επαρχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
δημοσιο και ξερω ψωμι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenaki15

Νεοφερμένος

Η Φένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εσείς στο Βασιλειάδη έχετε άλλα και άλλα από ότι ακούω:D


μπορει...αλλα οι βαθμοι δεν μπαινουν ευκολα...αλλιως δεν θα ειχε την φημη που εχει...για τους καλους μαθητες του και τις υψηλοβαθμες σχολες που πετυχαινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Δημόσιο!!....Νομίζω ότι είναι καλύτερο από το Ιδιωτικό,λόγω του ότι σου δίνει την ευκαιρία να συναναστραφείς με πολλά διαφορετικά άτομα και όχι μόνο με άτομα μιας συγκεκριμένης κοινωνικής τάξης που τις περισσότερες φορές φέρονται στενόμυαλα...Αλλά επειδή δεν ξέρω πως είναι η φοίτηση σε ιδιωτικό σχολείο καθώς και οι συνθήκες μαθήματος και μαθητικής ζωής, δεν λέω τίποτα παραπάνω!:D Θα 'θελα να πήγαινα για 1 χρόνο σε ιδιωτικό μόνο και μόνο από περιέργεια να δω πως είναι....

Γκούχου, γκούχου, κάτι μου έκατσε....:P Μ'άρεσε που δε θα το έλεγες...:P

Πάμε...


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μπορει...αλλα οι βαθμοι δεν μπαινουν ευκολα...αλλιως δεν θα ειχε την φημη που εχει...για τους καλους μαθητες του και τις υψηλοβαθμες σχολες που πετυχαινει...

Δεν μίλησα για βαθμούς αλλά για μαθητές.Έχω κάτι παραδείγματα που φύγαν φέτος από μας και πήγαν σε σας.Όχι ότι καλύτερο από συμπεριφορά.

Δημόσιο!!....Νομίζω ότι είναι καλύτερο από το Ιδιωτικό,λόγω του ότι σου δίνει την ευκαιρία να συναναστραφείς με πολλά διαφορετικά άτομα και όχι μόνο με άτομα μιας συγκεκριμένης κοινωνικής τάξης που τις περισσότερες φορές φέρονται στενόμυαλα...Αλλά επειδή δεν ξέρω πως είναι η φοίτηση σε ιδιωτικό σχολείο καθώς και οι συνθήκες μαθήματος και μαθητικής ζωής, δεν λέω τίποτα παραπάνω!:D Θα 'θελα να πήγαινα για 1 χρόνο σε ιδιωτικό μόνο και μόνο από περιέργεια να δω πως είναι....




:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μεγάλος μύθος.Τουλάχιστον για το σχολείο μου.Το αντίστοιχο δημόσιο εδώ έχει πιο πολλές...εχμ ντίβες που νομίζουν ότι είναι αυτές μόνο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george7

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δημοσιο γαι παντα!!!! Τρυπες στο ταβανι, βαμενοι τοιχοι(απο τα παπουτσια μας) και πεσμενοι πινακες...... Αξεχαστες μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτά είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ΔΗΜΟΣΙΟ!!
δεν προκειται να πααω ποτε σε ιδιωτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το λες σαν να ναι κάτι κακό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όλες τις χρονιές σε δημόσιο πήγαινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δημόσιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δημόσιο και γω...Άσχετα που συμπεριφερόμαστε σαν να είμαστε σε κολλέγιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M-A-R-I-A

Νεοφερμένος

Η M-A-R-I-A αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Έχω γνωστούς σε ιδιωτικά σχολεία και σας εγγυώμαι ότι τα σιχάθηκα.
Έχουνε τουπέ και βγάζουνε πανεύκολα υψηλούς βαθμούς και το παίζουν καλοί μαθητές.
Αν και από,τι έχω μάθει μαθαίνουν περισσότερα στα ιδιωτικά!Γιατί οι καθηγητές δεν μπορούν να πουν "Α,εγώ τον μισθό μου θα τον πάρω μάθεις δεν μάθεις" όπως μας είχαν πει εμάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για να πω να μη βάζετε όλους στο ίδιο καζάνι τι θα πρέπει να κάνω;Να το βάλω στην υπογραφή μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Σε δημόσιο πηγαίνω. Δεν έχω γνωστούς που να πηγαίνουν σε ιδιωτικά οπότε δεν ξέρω τι κατάσταση επικρατεί εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*school_brick*

Νεοφερμένος

Η *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
εγω εχω εμπειρια κ απ'τους δυο τομεις κ μπορω να πω πως ενα σχολειο,ιδιωτικο ή δημοσιο,αναμφισβητητα μπορει να βγαλει σπουδαια μυαλα:no1:το θεμα ειναι οτι στα ιδιωτικα υπαρχει αυστηρη οργανωση κ η μικροτερη παρατυπια μπορει να σ κοστισει ακριβα...επισης,η υλικοτεχνικη υποδομη ειναι σαφως πολυ ανωτερη,διοτι τα παιδια εχουν αισθηση τ οτι "πληρωνουν" κ βεβαια το να καταστρεψουν ιδιωτικη περιουσια επιφερει σαφως αυστηροτερα αντιποινα απ'το να γραψεις κτ στον τοιχο ενος δημοσιου σχολειου...κατα τ'αλλα οι μαθητες κ οι καθηγητες ειναι αυτοι π εχουν τον κυριαρχο ρολο για την λειτουργια κ την εικονα ενος σχολειου κ εφοσον αυτοι ειναι σωστοι στη δουλεια κ στις υποχρεωσεις τους,δν εχει καμια απολυτως σημασια αν βρισκονται σε δημοσιο ή ιδιωτικο σχολειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top