Δημιουργική εργασία

Agnwsth

Well-known member

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 446 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Ποιό μάθημα διαλέξατε στην δημιουργική εργασία και με ποιό θέμα ασχοληθήκατε;;
Εγώ διάλεξα Άλγεβρα και ασχοληθήκαμε με την ακολουθία Φιμπονάτσι, την χρυσή τομή και τον αριθμό φ.:redface::):P

panagiotists13

Well-known member

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα αγγλικά και η ομάδα μου ασχολήθηκε με την πολιτική ορθότητα και τον σεξισμό στην αγγλική γλώσσα.
(Αν είχα τη δυνατότητα να γυρίσω πίσω τον χρόνο, θα διάλεγα ΒΑΚΕ και θα έκανα εργασία για τον ρόλο του ΟΗΕ :inlove:, αλλά ήμουν απασχολημένος με άλλα θέματα εκείνη την περίοδο και διάλεξα το πρώτο μάθημα που ήταν διαθέσιμο :redface:)

Agnwsth

Well-known member

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 446 μηνύματα.
τι ειναι το bake panagioti?

xristaras9

Well-known member

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,164 μηνύματα.
Βασικές αρχές κοινωνικών επιστημών

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οπότε μπορούμε να πούμε πως ο Παναγιώτης got BAKEd? :smoke:

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,648 μηνύματα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης .

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.
Στη βιολογία μπήκα, οι εργασίες θα γίνουν μετά το πάσχα αλλά το θέμα θα είναι μάλλον σχετικό με τα λίπη ή με τη γονιδιακή θεραπεία...ελπίζω το 2ο:eek:

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,648 μηνύματα.
Εμάς η καθηγήτρια μας έδωσε τα θέματα της εργασίας και τις απαντήσεις ,έτσι μόνο να την συντάξω και να την παρουσιάσω έχω .

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...