Δε θέλω να γίνω απουσιολόγος!

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Με το που θα στο δωσουν το απουσιολογιο πες στους συμμαθητες σου "Να ξερετε, δεν χαριζω απουσιες σε ΚΑΝΕΝΑΝ!" και θα δεις που θα βρεθουνε αλλα δεκα ατομα απο πισω να σου πουνε "α, τελικα μαλον το θελω..."

Μακαρι να ηταν τοσο ευκολα τα πραγματα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Μακαρι να ηταν τοσο ευκολα τα πραγματα! :P

Το 'χω δοκιμασμενο ρεσυ, γιαυτο στο λεω. Θα εφευγε μια μερα η απουσιολογος και μου ζηταει αν ειναι να κρατησω εγω το απουσιολογιο, μπροστα στους υπολοιπους που περιμεναν ολοι να πουνε "ξερεις θα φυγω κι εγω, μη μου βαζεις" (γυμναστικη ειχαμε) και με το που το παιρνω λεω "φυγετε, δεν χαριζω σε κανεναν" και αμεσως μαζευτηκανε 5-6 ατομα να προσφερθουνε να το παρουνε (κι ετσι τη γλιτωσα)... Δοκιμασε δε χανεις τπτ! :P

Εξαλλου μπορεις να πεις ενα σκετο "δεν το θελω"... Με το ζορι πια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Χαχαχα πολυ τυχερος εισαι! :P

Δυστυχως σε εμας μπορει να με αναγκασουνε μονο και μονο επειδη δε το θελει κανενας αλλος! :mad: Εγω παντως μολις ρωτησει ο καθηγητης την πρωτη μερα ποιος ειναι απουσιολογος εγω θα πω οτι μπορει να βγηκα πρωτος, αλλα δε το θελω. Το πολυ πολυ να αρχισει να λεει οτι ειναι τιμη μας να το εχουμε κλπ κπλ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Μονο ετσι... κι αν στο φορτωσουνε... περαστικα φιλε :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αφου θα τους πω οτι δε το θελω, γιατι να μου το φορτωσουν?!?!? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Αυτο να μ πεις :ρ τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αφου το ιδιο περιπου εγινε και περυσι, γιατι να μη γινει και φετος? Ο διευθυντης παντως δεν εχει προσωπικα μαζι μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καποιοι το θεωρούν "τιμητικό" εγω όταν μου ζητηθηκε να το παρω φετος επειδη δεν ηθελε κανεις απλα είπα όχι και στην τελικη ο διευθυντης αγγαραψε ενα μετριο μαθητη να το παρει αυτος.Βασικα δεν ειναι τιποτα υποχρεωτικο στο να το παρεις το απουσιολογιο.Αν το ζητησεις στο διευθυντη πως δεν το θες δεν θα στο δωσουν.Άλλοι στη θεση σου το κυνηγούν και συ οπως ο διαβολος το λιβάνο.Εύγε!;) (Τουλάχιστον δεν εχεις καβαλίσει το καλάμι!:P)
Γιατι υπαρχουν και ατομα που επειδη ειχαν το απουσιολογιο νομιζουν πως ειναι Θεοι.Η γνωμη μου;Απλα αλαζονες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Γιατι υπαρχουν και ατομα που επειδη ειχαν το απουσιολογιο νομιζουν πως ειναι Θεοι.Η γνωμη μου;Απλα αλαζονες...

Αλαζονες ή οχι, φερε εναν-δυο στο τμημα μου να ησυχασουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eμεις εχουμε πλεονασμα απο δαυτους σε αλλες τάξεις.Να σου φέρω κανα δυο.:P
Σε λιγο θα κυκλοφορούν με security!:lol:
Όπως και να χει κατανοηση θα δειξει ο διευθυντης σου.Αρα relax!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
κι εγω πρωτος ειμαι και μου ειπαν να το παρω και ειπα οχι και το πηρε καποιος αλλος....
απλα πες οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
το πηρε καποιος αλλος....απλα πες οχι...

Στη θεωρια καλο ακουγεται... στην πραξη ομως αν δεν υπαρχει καποιος που να το θελει τι γινεται? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λοιπον....

1ος (εγω) = ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΩ!!!
2η = Δε το θελει
3ος = Δε το θελει
4ος = Δε το θελει
5ος(αυτος που το ειχε περυσι) = Δε το θελει

Παρακατω δεν ξερω...

Και τι σε νοιάζει αν δεν θέλεις να πάρεις το απουσιολόγιο δεν το παίρνεις... Αν στο δώσουνε με το ζόρι απλώς μην το δεχθείς. Ας βρουν λύση οι καθηγητές. Και καλά κάνεις τσάμπα αγγαρεία είναι. Αν χαθεί θα είσαι υπεύθυνος εσύ και θα έχεις κάθε λίγο τους συμμαθητές σου να σε παρακαλάνε να μην τους βγάλεις τις απουσίες....

edit: Στη β Γυμνασίου αρνήθηκα να πάω επιμελητης και με πήγαν στο γραφείο και που λέγανε ότι είναι υποχρεωτικό και κάτι τέτοια... Τότε τους ανέφερα αν είναι υποχρεωτικό θέλω να μου δείξετε τη σχετική νομοθεσία (κάτι τέτοιο δεν υπήρχε βέβαια) και δεν έκατσα επιτηρητής αφού προηγουμένως ενημέρωσαν τους γονείς μου (που τους είχα δασκαλέψει από την προηγούμενη μέρα). Αυτό το έκανα γιατί την προηγουμένη εβδομάδα είχε κλαπεί κάτι από την τάξη και οι καθηγητές κατηγόρησαν τους επιμελητές. Μάθετε να διεκδικείται τα δικαιώματα σας όσο είστε μικροί.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aυτα περι υποχρεωτικου τα λεγε ο γυμνασιαρχης μας για να μας ψαρωσει αλλα τιποτα δεν ειναι υποχρεωτικο αν εχεις καποιο σοβαρο λογο που να μην το θες.Στην τελικη πες πως ειναι ανεύθυνη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ασχημα νεα: ουτε η επομενη το θελει!!! :cry_x: :cry_x: :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ασχημα νεα: ουτε η επομενη το θελει!!! :cry_x: :cry_x: :cry_x:
όλοι το θέλουνε (ειδικά αυτοί που δν έχουν κρατήσει) αλλά το παίζουνε υπεράνω...στο τέλος όμως κάποιο θύμα θα βρεθεί...ντοντ γουορι, μπι χαπι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ν αγιασει το στομα σου ρε akire.Απο το στομα μου το πηρες.Η ολη κατασταση ειναι τραβατε με και ας και κλαιω.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Κι ομως δεν ειναι! :cry_x:

Ενω στα αλλα 2 τμηματα οι πρωτοι θελουν να το εχουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ακόμα δε βρήκατε άκρη;
Λοιπόν, θα αρνηθείς αφού δεν το θέλεις και δε θα σε ενδιαφέρει αν το θέλουν ή όχι οι άλλοι. Υπόθεση του γυμνασιάρχη σου είναι. Αν πάλι γυρίσει σε εσένα, ok και εμείς που το είχαμε δεν πεθάναμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top