Οικονομικής Επιστήμης ΠΑΠΕΙ - ψάχνω την ύλη εξετάσεων

Fedon

Νεοφερμένος

Ο Fedon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ειμαι πρωτοετης στο παπει και δεν πηγα στο 1 εξαμηνο και δεν εχω τα φυλλαδια και τις σημειωσεις για να δωσω τα μαθηματα το σεπτεμβρη.Οι συμφοιτητες μου τα εχουν πεταξει αφου τα περασαν και δεν εχω τα φυλλαδια που εδιναν.Τι μπορω να κανω;Αν στειλω μαιλ ο καθηγητης θα μου στειλει τα φυλλαδια;
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Guest 968714

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειμαι πρωτοετης στο παπει και δεν πηγα στο 1 εξαμηνο και δεν εχω τα φυλλαδια και τις σημειωσεις για να δωσω τα μαθηματα το σεπτεμβρη.
Οι διαλέξεις και οι σημειώσεις δεν υπάρχουν σε μορφή pdf ή βίντεο στα site του πανεπιστημίου? Αν ναι τότε είναι λάθος από πλευράς του τμήματος σου, από ότι έχω ακούσει για τμήματα όπως το τμήμα Πληροφορικής του ΠΑΠΕΙ οι διαλέξεις υπάρχουν διαδυκτιακά ως pdf.
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Μπορείς να ρωτήσεις ποια είναι η ύλη των μαθημάτων ποια φυλλάδια να σου δώσουν?
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ειμαι πρωτοετης στο παπει και δεν πηγα στο 1 εξαμηνο και δεν εχω τα φυλλαδια και τις σημειωσεις για να δωσω τα μαθηματα το σεπτεμβρη.Οι συμφοιτητες μου τα εχουν πεταξει αφου τα περασαν και δεν εχω τα φυλλαδια που εδιναν.Τι μπορω να κανω;Αν στειλω μαιλ ο καθηγητης θα μου στειλει τα φυλλαδια;
Ρώτα κανένα ΔΑΠίτη, θα σε βοηθήσει, αλλά με αντάλλαγμα :D
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
Δεν έχετε eclass στο παπει; :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top