Δίπλωμα οδήγησης

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
ε βεβαια γινονται μαθηματα Σκ.
Τωρα κοιτουσα κατι πληροφοριες και ελεγαν οτι απο το 2019 που το πειρα εγω εβαλαν παραπανω για παραβολα και ασφαλιση οποτε το 600 μπορει να εγινε 700-800.
Ααα ωραία . Ευχαριστώ πολύ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Απαπα καλύτερα Πειραιά . Αποφεύγω την συγκεκριμένη περιοχή
παιδι μου μονο στα θεωρητικα θα πηγαινεις , στην οδηγηση θα ερχεται ο δασκαλος ελευσινα.
τι εχει ο ασπροπυργος? σκουρους?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Είναι επικίνδυνα...
Δεν ξερω μια φορα εχω παει σε μια μεγαλη πλατεια που ειχε και τραπεζα και ειδα πολλους ινδους πακιστανους με τα καλα τους ( ηταν σαββατο) που περιμεναν το αστικο για αθηνα. Ήρεμοι ανθρωποι ηταν.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν ξερω μια φορα εχω παει σε μια μεγαλη πλατεια που ειχε και τραπεζα και ειδα πολλους ινδους πακιστανους με τα καλα τους ( ηταν σαββατο) που περιμεναν το αστικο για αθηνα. Ήρεμοι ανθρωποι ηταν.
Ναι γιατί είσαι αγόρι . Εγώ επειδή μένω εδώ κ τους ξέρω δεν είναι και τόσο ήρεμοι . Ειδικά με τα (μικρά) κορίτσια . Τέλος πάντων .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,603 μηνύματα.
Το 5 ή το 8 μηνες στο ειπαν γιατι δεν εχουν ημερομηνιες εξετασεων ? Που ζεις αραχωβα?
3 μηνες προετοιμασια για κοριτσι καλα και μπολικο ειναι. Τα κοριτσια περνανε ευκολα τα σηματα.
Εγω εκανα παντως 10 μηνες.
Γιατί περνάς ποιο εύκολα τα σήματα αν εισαι κοριτσι;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Ναι γιατί είσαι αγόρι . Εγώ επειδή μένω εδώ κ τους ξέρω δεν είναι και τόσο ήρεμοι . Ειδικά με τα (μικρά) κορίτσια . Τέλος πάντων .
αυτο δεν μ'αρεσει να μην εχεται εμπιστοσυνη να κυκλοφορησετε οπως θελετε. Γυρισαμε πολυ παλι πισω.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
αυτο δεν μ'αρεσει να μην εχεται εμπιστοσυνη να κυκλοφορησετε οπως θελετε. Γυρισαμε πολυ παλι πισω.
Ευχαριστούμε που τουλάχιστον το αναγνωρίζεις. Κάποιοι γελοίοι το αρνούνται χωρίς να έχουν ιδέα τι βιώνουμε
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,603 μηνύματα.
αυτο δεν μ'αρεσει να μην εχεται εμπιστοσυνη να κυκλοφορησετε οπως θελετε. Γυρισαμε πολυ παλι πισω.
Παντα πισω είμασταν εγω εχω βρεθεί άπειρες φορες σε αβολες "καταστασεις" με έχουν παρακολουθήσει ακομα
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Γιατί περνάς ποιο εύκολα τα σήματα αν εισαι κοριτσι;
Τα κοριτσια εχουν ικανοτητες απομνημονευσης.
Αν τα πας με κριτική σκεψη θα κανεις 2-3 λαθη στις 30 ερωτησεις. Θελει παπαγαλια.
3 φορες τα εδωσα , κοβόμουν με 2 λαθη , αλλα την τριτη εκανα μονο 1. Εγω τα πηγα με σκεψη , δεν μπορω και αλλιως.
Αν τα δωσεις σε ενα εμπειρο οδηγο θα κανει 5 λαθει. Ειναι ανουσια αυτη η εξεταση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παντα πισω είμασταν εγω εχω βρεθεί άπειρες φορες σε αβολες "καταστασεις" με έχουν παρακολουθήσει ακομα
Τι να πω δεν μπορω να μπω στο ψυχισμο του κοριτσιου. Εδω στο πειραια δεν εχουμε ή δεν βλεπω να εχουμε δυσκολιες ,αν και μια χουφτα ειμαστε. Εγω παντως κανω ''ντελιβερυ'' τα κοριτσια μεχρι την πορτα οταν βγανουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Τα κοριτσια εχουν ικανοτητες απομνημονευσης.
Αν τα πας με κριτική σκεψη θα κανεις 2-3 λαθη στις 30 ερωτησεις. Θελει παπαγαλια.
3 φορες τα εδωσα , κοβόμουν με 2 λαθη , αλλα την τριτη εκανα μονο 1. Εγω τα πηγα με σκεψη , δεν μπορω και αλλιως.
Αν τα δωσεις σε ενα εμπειρο οδηγο θα κανει 5 λαθει. Ειναι ανουσια αυτη η εξεταση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τι να πω δεν μπορω να μπω στο ψυχισμο του κοριτσιου. Εδω στο πειραια δεν εχουμε ή δεν βλεπω να εχουμε δυσκολιες ,αν και μια χουφτα ειμαστε. Εγω παντως κανω ''ντελιβερυ'' τα κοριτσια μεχρι την πορτα οταν βγανουμε.
Ναι δεν μπορούμε συνέχεια να έχουμε έναν σύνοδο ομως
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,603 μηνύματα.
Τα κοριτσια εχουν ικανοτητες απομνημονευσης.
Αν τα πας με κριτική σκεψη θα κανεις 2-3 λαθη στις 30 ερωτησεις. Θελει παπαγαλια.
3 φορες τα εδωσα , κοβόμουν με 2 λαθη , αλλα την τριτη εκανα μονο 1. Εγω τα πηγα με σκεψη , δεν μπορω και αλλιως.
Αν τα δωσεις σε ενα εμπειρο οδηγο θα κανει 5 λαθει. Ειναι ανουσια αυτη η εξεταση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τι να πω δεν μπορω να μπω στο ψυχισμο του κοριτσιου. Εδω στο πειραια δεν εχουμε ή δεν βλεπω να εχουμε δυσκολιες ,αν και μια χουφτα ειμαστε. Εγω παντως κανω ''ντελιβερυ'' τα κοριτσια μεχρι την πορτα οταν βγανουμε.
Εμενα θα με πείτε παράξενη αλλα δεν θελω "σύνοδο " μου τη δίνει να μην μπορω να περπατήσω μονη μου. Ετσι αποφασίζω, τις περισσότερες φορες να γυρίσω μονη μου αν και με θετω σε κίνδυνο η αλήθεια ειναι.
Δεν ειναι οτι καλύτερο να πρεπει να στηριχτείς σε καποιον αλλον για να γυρίσεις σπιτι σου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αλλα πρεπει να ανοίξουμε αλλο θεμα για αυτο...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Εμενα θα με πείτε παράξενη αλλα δεν θελω "σύνοδο " μου τη δίνει να μην μπορω να περπατήσω μονη μου. Ετσι αποφασίζω, τις περισσότερες φορες να γυρίσω μονη μου αν και με θετω σε κίνδυνο η αλήθεια ειναι.
Δεν ειναι οτι καλύτερο να πρεπει να στηριχτείς σε καποιον αλλον για να γυρίσεις σπιτι σου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αλλα πρεπει να ανοίξουμε αλλο θεμα για αυτο...
Κοιτα ουτε τα κοριτσια το ζητουν το χουν σιγουρο, αλλα ουτε εγω κουραζομαι , το αυτοκινητο κανει τα δρομολογια.
Εγω θα παρω το κατι τις μου , ενα σταυρωτο.
Δεν μπορει να γινει και διαφορετικα πως θα περπατισει με τις γοβες 2 χιλιομετρα , 2,3 ,4 η ωρα τα ξημερωματα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Κοιτα ουτε τα κοριτσια το ζητουν το χουν σιγουρο, αλλα ουτε εγω κουραζομαι , το αυτοκινητο κανει τα δρομολογια.
Εγω θα παρω το κατι τις μου , ενα σταυρωτο.
Δεν μπορει να γινει και διαφορετικα πως θα περπατισει με τις γοβες 2 χιλιομετρα , 2,3 ,4 η ωρα τα ξημερωματα.
Δεν είναι όλοι έτσι . Και η βενζίνη στοιχίζει ξέρεις !!! Κάποιοι τσιγκουνευονται και νερό να σου πάρουν . Δεν πειράζει παίρνω μόνη μου 💅
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Δεν είναι όλοι έτσι . Και η βενζίνη στοιχίζει ξέρεις !!! Κάποιοι τσιγκουνευονται και νερό να σου πάρουν . Δεν πειράζει παίρνω μόνη μου 💅
Κοιτα πηγες στο κλαμπ πληρωσες 20 και εχεις θεμα με τα 3 της βενζινεις? καντους περα.
Παντως μου εχει τυχει απογευμα να σταματω για βενζινη ( 10 €) και το κοριτσι διπλα ( φιλη) να λεει στον βενζινα βαλε ακομα 10.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top