Δίνω εξετάσεις!

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
αχ παιδια ειμαι πολυ αγχωμενη!!!!αυριο δινουμε προφορικα και την κυριακη γραπτα!!! :'(


Ελα ρε μια χαρα θα τα πας,θα πας να τους παρεις τον αερα.Και των εξεταστων,και ναν χρειαστει,του αλλου εξεταζομενου.(Θα ξερεις οτι μπαινετε δυο δυο σαν τους Χιωτες)Το νου σας στα ακουστικα παιδες!Συνηθως στα κρατικα φερνουν κατι μεγαλα woofer(ενα ηχείο ανα αίθουσα,όλα ελεγχονται απο ενα κεντρικο μηχάνημα) και η ακουστικη ειναι ΧΑΛΙΑ!(αν συμπεριλαβεις και την ακουστικη των δημοσιων κτιριων που γινονται εξετασεις,συνηθως σχολεια)Εχετε δικαιωμα να τους βαλετε να το δυναμώσουν/χαμηλωσουν,ή να αλλάξετε θεση αν ειστε πολύ κοντά ή μακριά απο το ηχείο.Και παλι εαν το αποτελεσμα ειναι χαλια,οπωσδηπωτε ενημερωστε τους καθηγητες σας μετα τις εξετασεις,ετσι ωστε να κινηθουν εκεινοι.Το ιδιο να κανετε για οτιδηπωτε αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boink

Νεοφερμένος

Ο boink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια εγώ δινώ αύριο καί ο κολλιτός (δινει και αυτος) μού δεν μπορει λέει γιατι οταν ανχωνεται πιγαινει συχνα τουαλετα .Τι να του πω?
παιδια ειναι οντος το πιο ευκολο σε σχεση με την εξασκιση που κανουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αχ ευχαριστω αλλα....ασε ασε,αν δεν ηταν μια χαμενη,θα εμπαινε με μια φιλη μου!!!!Και γαμωτο μπαινω πρωτη πρωτη!το πρωτο ζευγαρι ειμαστε!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boink

Νεοφερμένος

Ο boink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
καλο ειναι αυτο ,ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
παιδια εγώ δινώ αύριο καί ο κολλιτός (δινει και αυτος) μού δεν μπορει λέει γιατι οταν ανχωνεται πιγαινει συχνα τουαλετα .Τι να του πω?
παιδια ειναι οντος το πιο ευκολο σε σχεση με την εξασκιση που κανουμε??

Εξαρταται,αν και πιστευω πως οι εξεταστες των κρατικων δεν εχουν παντα την εμπειρια των καθηγητων ωστε να χειριστουν αγχωμενους μαθητες...Οσο για το εαν ειναι ευκολο,εξαρταται απο το ποσο καλη ειναι η προετοιμασια σου.Αν ειναι καλη,δεν τιθεται θεμα,περνας,αλλιως,...δεν περνας.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
αχ ευχαριστω αλλα....ασε ασε,αν δεν ηταν μια χαμενη,θα εμπαινε με μια φιλη μου!!!!Και γαμωτο μπαινω πρωτη πρωτη!το πρωτο ζευγαρι ειμαστε!:'(

Καλυτερα που δεν πηγες με φιλη σου,γιατι δε θα χρειαστεις να τη βοηθησεις.Οσο για τα προεπιλεγμενα ζευγαρια....Χαχα!Γιατι κατι μου λεει πως στις εξετασεις θα σας βαλουν ολους μεσα ενα μπουγιο,θα περιμενετε καμια ωρα,και μετα θα σας βαλουν να ξαναδιαλεξετε ζευγαρια μονοι σας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boink

Νεοφερμένος

Ο boink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ρε εγω του λεω οτι κατα την διαρκια τον εξετασεων εχει διαλιμα 10 λεπτων,και αμα ειναι μεγαλη αναγκη περνεις αδια.δινω michigan το τελευταιο μου τεστ το περασα παντος για 3>.>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ρε εγω του λεω οτι κατα την διαρκια τον εξετασεων εχει διαλιμα 10 λεπτων,και αμα ειναι μεγαλη αναγκη περνεις αδια.δινω michigan το τελευταιο μου τεστ το περασα παντος για 3>.>

Εννοειτααι βρε παιρνεις αδεια αν θες.Εδω ενας φιλος μου επαιρνε συνεχεια αδεια και κατα την εξοδο εβλεπε τις απαντησεις μου.Οσο για το διαλλειμα.Αχ τι μου θυμισες τωρα...εκεινα τα λαχταριστα,πεντανοστιμα,τεραστια,σαντουιτς με γυρο/ομελετα/πατατες/μαρουλι/κετσαπ/ντοματα/τυρι που ετρωγα στα διαλλειματα των κρατικων!!!!:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Καλυτερα που δεν πηγες με φιλη σου,γιατι δε θα χρειαστεις να τη βοηθησεις.Οσο για τα προεπιλεγμενα ζευγαρια....Χαχα!Γιατι κατι μου λεει πως στις εξετασεις θα σας βαλουν ολους μεσα ενα μπουγιο,θα περιμενετε καμια ωρα,και μετα θα σας βαλουν να ξαναδιαλεξετε ζευγαρια μονοι σας!:P


λοολ οντως ετσι γινεται.εχω ξαναδωσει κρατικο,στα αγγλικα.μας βαζουν καμια 10δα μεσα σε ενα θαλαμο.περιμενουμε κανα μισαωρο για να αγχωθουμε περισσοτερο και μετα μπαινουμε με εναν που μας τον δειχνουν με το δαχτυλο! "με αυτον θα πας":scared:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boink

Νεοφερμένος

Ο boink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
αχαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα ορεος ο φιλος σου ρε ^^οκ τοτε θα παω να γραψω μονο για εκεινο το διαλιμα ετσι για να φαμε και μετα για να γινει μια χημικη αντιδραση μεσα στο χοντρο εντερο ^^ >,>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
λοολ οντως ετσι γινεται.εχω ξαναδωσει κρατικο,στα αγγλικα.μας βαζουν καμια 10δα μεσα σε ενα θαλαμο.περιμενουμε κανα μισαωρο για να αγχωθουμε περισσοτερο και μετα μπαινουμε με εναν που μας τον δειχνουν με το δαχτυλο! "με αυτον θα πας":scared:

Εμεις διαλεγαμε μονοι μας.Χεχε,στο Γ1 ομως,ειχα μεινει με 2 γερμανους τελευταιος και μπηκα μαζι τους!Πικρα...τα κανα πανω μου!Τελικα...εμειναν και οι δυο!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τι εννοεις ειχες μεινει με 2 γερμανους???κατσε,εχεις δωσει κι εσυ Β2 κρατικο και διαλεγατε μονοι σας??? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
τι εννοεις ειχες μεινει με 2 γερμανους???κατσε,εχεις δωσει κι εσυ Β2 κρατικο και διαλεγατε μονοι σας??? :what:

Απο τους υποψηφιους του Γ1 διαλεξαν ολοι μεταξυ τους με ποιον θα μπουνε και στο τελος μειναμε εγω και 2 ελληνογερμανοι.Αναγκαστικα μπηκαμε και οι τρεις μαζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ααααααα και χαρηκα..... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ααααααα και χαρηκα..... :'(

βρε μονοι διαλεγαμε.Απλα οι τρεις τελευταιοι δεν ειχαμε αλλη επιλογη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylvia

Νεοφερμένος

Η sylvia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
κατσε,εχεις δωσει κι εσυ Β2 κρατικο και διαλεγατε μονοι σας??? :what:
Παιδιά δινω κ εγω αυριο μαζί με την X-FILER και εχω αγχωθει κ εγω παρα πολυ!Στα προφορικα δε με πειραζει που δε θα ειμαστε μαζι! το θεμα ειναι τα γραπτα που δε θα μπορουμε να αντιγραφουμε:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αυτη τη χαμενη την Α. ετσι και την πετυχω πουθενα θα κανει "ΑΑΑΑΑΑΑΑ" απο μονη της!!! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Παιδιά δινω κ εγω αυριο μαζί με την X-FILER και εχω αγχωθει κ εγω παρα πολυ!Στα προφορικα δε με πειραζει που δε θα ειμαστε μαζι! το θεμα ειναι τα γραπτα που δε θα μπορουμε να αντιγραφουμε:'(


Να σε κανω να χαρεις λιγο:οι αιθουσες εκει περα ειναι σαν ξεφραγο αμπελι.Με λιγη πονηρια καθενας αντιγραφει.(Σας ειπα τι εκανε ο φιλος μου)Ισως μαλιστα οι εποπτες ειναι καθηγητες που σε ξερουν,αυτο ειναι πολυ πιθανο.Το θεμα ειναι αν θαρισκαρεις να αντιγραψεις απο καποιον που δεν ξερεις αν ειναι καλυτερος σου.Βρε δεν ντρεπεστε λιγακι???Τι με βαζετε και σας λεω???:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylvia

Νεοφερμένος

Η sylvia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αυτη τη χαμενη την Α. ετσι και την πετυχω πουθενα....:D
:lol: Αλλα τι σου φταιει κ αυτη η καημενη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αντε καλε ολοι μια οικογενεια ειμαστε!!! :P ενα θρανιο μας χωριζει!!!

:lol: Αλλα τι σου φταιει κ αυτη η καημενη?

ελα ντε?

αυτον/ην τον/η Β. ετσι και τον/ην πετυχω πουθενα...:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top