Δίνω εξετάσεις!

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Επειδή διάβασα παραπάνω ότι κάποιοι δίνουν Μάϊο εξετάσεις σε ξένες γλώσσες, δεν θα είναι εις βάρος σας να δώσετε πτυχίο για ξένη γλώσσα σε περίοδο που πλησιάζει η εξεταστική ή που μπορεί να πέσει και μέσα στην εξεταστική;;; Εγώ προσωπικά ποτέ δεν έχω στείλει μαθητές μου τη συγκεκριμένη εξεταστική περίοδο, ακριβώς για να μην τους αποσπάσω από το διάβασμα της εξεταστικής του σχολείου...
Απλά την άποψή μου λέω, τώρα βέβαια εσείς ίσως να μην έχετε πρόβλημα και καλά κάνετε φυσικά :) :)
Σε μια φάση , το είπα ότι τυχαίνουν οι αγγλικές εξετάσεις με σχολικές και μου λέει : "Τυχαίνει ; Μα καλά ακόμα να καταλάβεις πως οι Αμερικάνοι και οι Άγγλοι δεν θέλουν να πέρνετε τα διπλώματα τόσο νωρίς; " .
Μπορεί να είπε και μλκια γιατί είναι και λίγο κου-κου
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
ΚΟιτά να δεις υπάρχει κάπιο δίκιο αλλά δεν ξέρω εάν το σκέφτηκε διότι το Δεκέμβριο δεν υπάρχει πρόβλημα. Σκέψου όμως ότι αν κάπιος κυβερνούσε άτομα χωρίς γνώσεις τότε θα τα έκανε ότι ήθελε διότι απλώς δεν θα αντιστέκονταν και θα υπάκουαν σαν σκυλάκια. Οπότε είναι καλύτερα για κάπιον πολιτικό να μην διαθέτουν οι πολίτες ενό κράτους καθόλου γνώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλή επιτυχια και με την νίκη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ΚΟιτά να δεις υπάρχει κάπιο δίκιο αλλά δεν ξέρω εάν το σκέφτηκε διότι το Δεκέμβριο δεν υπάρχει πρόβλημα. Σκέψου όμως ότι αν κάπιος κυβερνούσε άτομα χωρίς γνώσεις τότε θα τα έκανε ότι ήθελε διότι απλώς δεν θα αντιστέκονταν και θα υπάκουαν σαν σκυλάκια. Οπότε είναι καλύτερα για κάπιον πολιτικό να μην διαθέτουν οι πολίτες ενό κράτους καθόλου γνώσεις.
της το είπα
αλλά απάντηση δεν πήρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bonamin

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ guyZ τα έχω ήδη πάρει τα χαρτάκια [4 κιόλας] και έτσι δεν μπορώ να συμετέχω εδώ! lol!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
4?
Που ακριβως Bonamin?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Λογικά, 1 lower
2 proficiency
3 b1 και
4 ...... (δεν ξέρω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πολλα ρε!!!
Δεν βαριοσουνα να δινεις συνεχεια!??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια να σαε κάνω μια ερώτηση?
Τα Timetebles απο τις εξετάσεις πότε περίπου έρχονται.
Μιλάω για Lower Michigan,Cambridge και Εdexcel!
Σας ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους :no1::no1::):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δίνω 10 Μαίου Γερμανικά ξέρει κανείς σας πώς γίνετε ακριβός η προφορική εξέταση στο FIT2;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
α και εγω δινω 10 μαϊου!!!το Β2 δινεις?
10 μαϊου γραπτα και 11 προφορικα :'(
το πρωτο πτυχιο που θα κοπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Δίνω 10 Μαίου Γερμανικά ξέρει κανείς σας πώς γίνετε ακριβός η προφορική εξέταση στο FIT2;;;;;;

Στις 10 Μαϊου είναι οι εξετάσεις FIT 2....Δεν σου έχει σταλεί δελτίο εξετάσεων και το χαρτί με την ημερομηνία και την ώρα;

Λογικά εσύ που είσαι από Κυπαρισσία δίνεις στο Goethe Institut της Πάτρας έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αυτο που εχει 10-11 μαϊου κρατικο ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Δεν ξέρω για το Κρατικό, δεν έχω ασχοληθεί ποτέ κι ούτε πρόκειται μάλλον :)

Αυτό που είπα είναι για τις εξετάσεις FIT 2 του Goethe Institut, οι οποίες είναι επίπεδο Α2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω σήμερα πήρα το Timetable του Michigan.
Δινω 10-Μαιου 1:00 μμ γραπτα
1-Ιουν-3:45μμ Προφορικά
Τα πρώτα στο LIMNAION Kastoria (5*)
Tα δευτερα στο TSAMIS Kastoria(Ακριβώς απέναντι απο το Limnaion :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Το καλύτερο ήταν όταν δίναμε για lower. Κάναμε καλοκαιρινά μαθήματα και μία μαθήτρια ερχόταν όλο αγχωμένη και διαβασμένη τέεια ενώ εμείς μπαίναμε για μάθημα με τα παγωτά(εγώ και άλλοι 2). Και αυτή η στρίγκλα όλο μας έλεγε ότι δεν πρόκειται να πάρουμε ούτε D. Εμείς την κοροιδεύαμε και νγήκαμε και κερδισμένοι. Το παράξενο είναι ότι αυτή που διάβαζε δεν πήρε τίποτα εκτός από @@@(δεν κάνει να το πωα θα μου βάλουν πιπέρι στο στόμα):P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σωστόοςςς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
καλα παιδια μην πατε κοντρα σε μας,εμεις 2 βδομαδες πριν δωσουμε καναμε 2 κοπανες ολοι μαζι!!!! :D να μας κυνηγαει στη σκαλα η αλλη με το τσιγαρο στο χερι(αμ δε,που θα κατσουμε 4ωρο!!!)

ολοι δινουμε το επομενο σαββατοκυριακο ε?
εγω δινω γερμανικα Β2 το κρατικο και τα παω σκατα!αφηστε,δεν ηθελα να το δωσω και αυτη στην αρχη μας ειπε αν θελουμε να το δωσουμε και μετα μας αναγκασε!ε,την αιτηση την υποβαλλαμε την τελευταια μερα και χαλια προετοιμασια εχουμε κανει.το ξερω οτι θα κοπω και λεει οτι θα μας φωναξει αν κοπουμε!ρε παιδια,το Β1 το περασα με 139 τα γραπτα(οκ,εγω νομιζα οτι τα ειχα παει τελεια,δεν ξερω γιατι τα πηγα τοσο χαλια-οπως και τα αλλα τα παιδια)και πηγε να μου πεταξει το τηλεφωνο στο κεφαλι!ειλικρινα παιδια τρομαξα!δηλαδη εκει που δνε ειχα προβλημα,με εκανε να ντρεπομαι!τα κλαμματα πηγα να βαλω!φανταστειτε τωρα που δε θα το παρω!αφηστε και το αλλο που λεει οτι αν δεν περασουμε δεν παμε γερμανια!(καλα αυτο για πλακα το ειπε :D)καλα εμενα δε με πολυνοιαζει,θα παρω το Β2 του goethe(μ'αρεσει που ειμαι σιγουρη τρομαρα μου).αλλα οταν δε θελω να κανω κατι,δεν το καω,παει ακι τελειωσε!!!
σκατα,σκατα και παλι σκατα!σκατα στον κυβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top