Δάσκαλος έδειρε μαθητή μέχρι θανάτου

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

το έλεος που ακριβώς πάει; στο θέμα, σε μένα; αν πηγαίνει σε εμένα κάνε quote σε εμένα, αλλιώς quote στο thread...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelikii

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ντροπης πραγματα.Στη σημερινη κοινωνια δεν πρεπει τετοιοι ανθρωποι να βρισκονται κοντα στα παιδια.Να στελνεις το παιδι σου να μαθει γραμματα και να στο φερνουν σκοτωμενο.Τραγικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Φρικιαστικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Μεσαιωνας.......
Αμα μου το ελεγε αυτο κανεις 8α του ελεγα κουνα το κεφαλι σου να δεις εαν κουνιεται αλλα απο οτι φαινεται ειναι αλη8εια

ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ουτε λιγη συμπονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Ο συγκεκριμένος ''δάσκαλος'' καταδικάστηκε τελικά σε 6 χρόνια κάθειρξη.Με κάθε επιφύλαξη αλλά μάλλον ο ίδιος είναι.
https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=971012&lngDtrID=245
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top