[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εμείς ξεκινάμε 6 και το τελευταίο μάθημα είναι τις 21...Αλλά είμαι από τους τυχερούς που τα 3 τελευταία δεν τα δίνουν και τελειώνω στις 14!!:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
07-06-12 Θρησκευτικά-Μαθηματικά.
08-06-12 Ιστορία
11-06-12 Αγγλικά-Κείμενα
12-06-12 Φυσική
13-06-12 Κοινωνιολογία
14-06-12 Αρχαία

Από επιλογή πληροφορική είχα πάρει οπότε δε δίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ποτε ξεκιναν οι ενδοσχολικες???δεν εχω ουτε το προγραμμα ουτε την υλη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω δεν ξερω το προγραμμα...λεω να πηγαινω και να ειναι σαν Kinder-εκπληξη το μαθημα που θα γραφω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εμένα μια φίλη μου μου το έστειλε. Το είχα ξεχάσει τελείως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Εμας οι ενδοσχολικες ξεκινανε την τεταρτη με λογοτεχνια και τελειωνουμε 18 με κοινωνιολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
ξέρει κανείς πότε αρχίζουν οι ενδοσχολικές; xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
εμεις αρχιζουμε την πεμπτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εμας οι ενδοσχολικες ξεκινανε την τεταρτη με λογοτεχνια και τελειωνουμε 18 με κοινωνιολογια.

Κοινωνιολογία;;;; ΜΠΙΑΧ! Έχουμε μια τρελή που θέλει να την μάθουμε παπαγαλία!
Μόνο ιστορία γενικής θα διαβάσω για ενδοσχολικά, γιατί πρέπει να δίνουμε και ενδοσχολικά εξετάσεις;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Γραφω φυσική την Τετάρτη και δεν ξέρω ΤΙΠΟΤΑ. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Γραφω φυσική την Τετάρτη και δεν ξέρω ΤΙΠΟΤΑ. :confused:

Εγώ Πέμπτη και :verymad:ΦΥΣΙΚΑ :verymad:δεν θα διαβάσω τίποτα! Όρεξη την είχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εμεις με μαθηματικα ξεκιναμε και εννοειται δε θα ανοιξω βιβλιο... θα θριαμβευσω παλι... λευκη κολλα θα δωσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Εγώ Πέμπτη και :verymad:ΦΥΣΙΚΑ :verymad:δεν θα διαβάσω τίποτα! Όρεξη την είχα...
Και όρεξη να είχα, δεν έχω ιδέα τι παίζει φέτος με τη φυσική. χαχαχα πραγματικά, όμως! :P

εμεις με μαθηματικα ξεκιναμε και εννοειται δε θα ανοιξω βιβλιο... θα θριαμβευσω παλι... λευκη κολλα θα δωσω :P
Νομίζω γράφω Πέμπτη μαθηματικά, χωρίς να είμαι σίγουρος! Εννοείται πως κι απ'αυτό δεν έχω ιδέα, ούτε μια παράγωγο- ξεφτίλα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
σε ολα τα σχολεια 07-06 ξεκιναν οι ενδοσχολικες...που να βρεις κουραγιο να διαβασεις εστω και μιια ωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
σε ολα τα σχολεια 07-06 ξεκιναν οι ενδοσχολικες...που να βρεις κουραγιο να διαβασεις εστω και μιια ωρα!

Ενώ όταν βλέπεις τα βιβλία και τα μαθήματα σου έρχεται μια όρεξη..............να τα κάψεις!
Κατάργηση των ενδοσχολικών ΤΩΡΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω παντως εχω βαρεθει τη ζωη μου.Συνεχεια κοιμαμαι και απο διαβασμα για αυριο εχω κλαταρει.Την Τεταρτη γραφω καπακι Αρχαια!Ο-μι-τζι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εγω την Τετάρτη κοινωνιολογία :confused: Σε όσους δίνουν αύριο ΓΚΟΥΝΤ ΛΑΚ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Και επειδη εκαψε ΟΕΦΕ 1ο,δεν σημαινει πως καηκαν ολα τα κομματια του πρωτου.Πως εκαψε στη θεωρητικη Ηθικα Νικομαχεια,και τους βαλανε Ηθικα Νικομαχεια?

Εγω παντως εχω βαρεθει τη ζωη μου.Συνεχεια κοιμαμαι και απο διαβασμα για αυριο εχω κλαταρει.Την Τεταρτη γραφω καπακι Αρχαια!Ο-μι-τζι!

μωρε ας πάμε καλά στο ΑΟΘ και ποιος νοιαζεται για τα ενδοσχολικα?
οκ, εγω δεν δινω φέτος, οπότε κατευθείαν διακοπές, αλλά και εσείς μην σκάτε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα ενταξει δεν ειναι να κλαιγομαι,εχω τα θεματα.Αλλα και αυτο το 2ωρο διαβασμα θα ναι βασανιστηριο για μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eantas11

Νεοφερμένος

Ο eantas11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Λολ εγω στα ενδοσχολικα θα παω τουριστας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top