[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Γενικά.
Γιατί βλέπω πολλούς που πάνε στις Ενδοσχολικές έτσι χαλαρά και γράφουμε. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μπορει στο μελλον αν θες να πιασεις καπου δουλεια να σου ζητησουν απολυτηριο λυκειου. Αλλα εννοεις στον βαθμο των πανελληνιων δεν πιανει απολυτως τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι, στην εισαγωγή σε Πανεπιστήμιο εννοούσα.
Έτσι εξηγείται η χαλαρότητα των μαθητών μετά τις Πανελλήνιες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Απ' όσο έχω ακούσει στο forum, ο βαθμός απολυτηρίου μετράει σε κάποιες χώρες του εξωτερικού για μεταπτυχιακό (π.χ. στη Γερμανία, για να εισαχθείς για μεταπτυχιακό ιατρικής, πρέπει να έχεις βγάλει το λύκειο με 19+).
Βέβαια, ο βαθμός αυτός δεν επηρεάζει την εισαγωγή σου στα ελληνικά πανεπιστήμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Οι ενδοσχολικές πότε τελειώνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κατσε να μπει ο Μαης να δουμε τι θα λετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Οι ενδοσχολικές πότε τελειώνουν;

Άμα μάθετε πείτε κι εμένα
Το ψάχνω πολύ καιρό
Πάντως σίγουρα αρχίζουν στις 7/6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
6 δίνουμε ΑΟΘ και 16 αρχίζουν τα ειδικά οπότε σε αυτό το διάστημα


έχω έναν κούκο στο δέντρο μου και όλο κάνει κουυυ κουυκουυ γρρρρρρ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οι ενδοσχολικες τελειωνουν 19 Ιουνιου.Και ελπιζω μετα τις ενδοσχολικες να ναι λιγο το διαστημα μεχρι τα αποτελεσματα των βαθμολογιων.Εγω γυρω στα τελη Ιουνη τα υπολογιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Οι ενδοσχολικες τελειωνουν 19 Ιουνιου.Και ελπιζω μετα τις ενδοσχολικες να ναι λιγο το διαστημα μεχρι τα αποτελεσματα των βαθμολογιων.Εγω γυρω στα τελη Ιουνη τα υπολογιζω!

Είσαι σίγουρος;
Ένα πάρτυ εξαρτάται από αυτήν την ημερομηνία!
Εάν η εθνική περάσει απ τους ομίλους του Euro, ποιές είναι οι πιθανές μέρες για το ματς της στα προημητελικά;
Κι αν γίνουν επαναληπτικές εκλογές τότε τι θα γίνει με τις ενδοσχολικές;
Μας πιάνουν ή οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ρε παιδιά αφού 16 είναι τα Αγγλικά και 18 αρμονία κλπ


εκ των οποίων πολλά είναι σε άλλες πόλεις κιόλας! Δηλαδή γίνεται να συμπίπτουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ρε παιδιά αφού 16 είναι τα Αγγλικά και 18 αρμονία κλπ

Τώρα γιατί μου το κάνεις αυτό;

ΗΜΕΡΑ - ΗΜΕΡ/ΝΙΑ - ΜΑΘΗΜΑ - ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ - 16-06-2012 - ΑΓΓΛΙΚΑ - 16:00 μμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για το μονο που μπορω να σε βοηθησω ειναι για την ημερομηνια ληξης των ενδοσχολικων.
www.alfavita.gr/artro.php?id=62912
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τώρα γιατί μου το κάνεις αυτό;

Ναι honey μόνο που εδώ που είμαι δεν έχει κέντρο και πρέπει να πάω στη Λαμία.:)
Επίσης όσοι δίνουν γερμανικά και τα γαλλικά στην περιοχή μου θα πάνε στην Αθήνα. Δε μένουμε όλοι Αθήνα ή σε μεγάλη πόλη.
Τα αγγλικά καλά είναι σάββατο, τα άλλα;

teo τα ενδοσχολικά δεν εξαρτώνται από τη σχολική μονάδα; Δηλαδή αν βάλουμε και διπλά μαθήματα γίνεται να τελειώσουμε νωρίτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
teo τα ενδοσχολικά δεν εξαρτώνται από τη σχολική μονάδα; Δηλαδή αν βάλουμε και διπλά μαθήματα γίνεται να τελειώσουμε νωρίτερα...
Λάθος.
Το ξέρω αυτό από πέρσυ και πρόπερσυ αφού το πρόγραμμα των ενδοσχολικών στο σχολείο μου το φτιάχνουν οι μαθητές
Τελευταίο μάθημα πρέπει υποχρεωτικά να το δώσουμε την ημέρα που ορίζει το υπουργείο ως τελευταία
Τα υπόλοιπα όποτε κι όπως θέλουμε...


Εγώ το μόνο που θέλω είναι την επόμενη της τελευταίας μέρας των ενδοσχολικών, όλοι οι μαθητές του Λυκείου να μην δίνουν κάποιο μάθημα, να μην έχουν φύγει διακοπές και να μην παίζει η Εθνική στο Euro
Πολλά ζητάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν το νομιζω γιατι πχ περσι εμεις ως δευτερα ειχαμε περισσοτερα μαθηματα απο την Α λυκειου και τελειωσαμε αργοτερα τις εξετασεις, οχι ολοι μαζι οπως λες εσυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γινεται π.χ. να τελειωσεις στις 15 ή 18 Ιουνιου αντι για 19.Αλλα σιγουρα οι ενδοσχολικες θα διαρκεσουν μεχρι τις 15,δηλ.τουλαχιστο μια βδομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Λάθος.
Το ξέρω αυτό από πέρσυ και πρόπερσυ αφού το πρόγραμμα των ενδοσχολικών στο σχολείο μου το φτιάχνουν οι μαθητές
Τελευταίο μάθημα πρέπει υποχρεωτικά να το δώσουμε την ημέρα που ορίζει το υπουργείο ως τελευταία
Τα υπόλοιπα όποτε κι όπως θέλουμε...


Εγώ το μόνο που θέλω είναι την επόμενη της τελευταίας μέρας των ενδοσχολικών, όλοι οι μαθητές του Λυκείου να μην δίνουν κάποιο μάθημα, να μην έχουν φύγει διακοπές και να μην παίζει η Εθνική στο Euro
Πολλά ζητάω;

Ε το τελευταίο, άρα τις μέρες που δίνουν ειδικά όμως, πχ σχέδιο που είναι μεσοβδόμαδα μπορούμε να μην γράφουμε. Και εμείς εδώ έτσι κάνουμε στο πρόγραμμα, οι μαθητές το φτιάχνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δεν το νομιζω γιατι πχ περσι εμεις ως δευτερα ειχαμε περισσοτερα μαθηματα απο την Α λυκειου και τελειωσαμε αργοτερα τις εξετασεις, οχι ολοι μαζι οπως λες εσυ...
Μπορεί να δηλώσανε τίποτε ανάποδα στο σχολείο σου και να έγινε αυτό ή να ισχύει μόνο για εμάς στη Θεσσαλονίκη
Εγώ πάντως θυμάμαι στην Α'Λυκείου να έχω μια βδομάδα κενό, ενώ θα μπορούσα να έχω τελειώσει, έτσι ώστε να τελειώσω την τελευταία μέρα μαζί με τη Β και τη Γ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Πρωτη φορα το ακουω αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top