[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
σημερα στην λογοτεχνια επεσε ο καιομενος.
Καλά, σε όλους ο καιόμενος έπεσε;

Εεεεεεε μόνο σε μας δεν έπεσε...και το αγαπούσα πολύ αυτό το κείμενο!Έπεσε "το ψαράκι της γυάλας" γιατί λέει είναι το αγαπημένο των μαθητών...και φυσικά δεν είχα ακούσει να αρέσει σε κανέναν!Προσωπικά ήταν το χειρότερο μου!

Στο δικο μας σχολειο παλι ειναι σε ποιον καθηγητη θα πεσεις, στο τμημα μου δεν κουνιεται φύλλο στο αλλο τμημα ειναι πολυ πιο χαλαροι οι επιτηρητες κ το κακο ειναι πως εχουμε μονιμως τους ιδιους:mad:
Πραγματικά και σε μας τα ίδια...ούτε τουαλέτα στην δική μου αίθουσα δεν άφηναν ενώ οι άλλοι πηγαιναν συνεχώς!:(

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!ΤΕΛΟΣΣ!!!νομίζω ότι ένιωσα μεγαλύτερη ευφορία κι από όταν τελείωσαν οι πανελλήνιες:P

ΤΕΛΕΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΣΑΜΕ επιτέλουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Οταν εδινα ενδοσχολικες (το 2009) και σε μας ο καιομενος ειχε πεσει!! Δεν προκειται να το ξεχασω ποτε, γιατι ηταν το τελευταιο μαθημα που εδωσα ως μαθητης:(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kbatsos

Νεοφερμένος

Ο kbatsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μαγκες τωρα που τελειωσαν και οι ενδοσχολικες..... που παμε διακοπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Να σας κάνω μια ερώτηση:
Έχει ανακοινωθεί πότε θα τελειώσουν και οι ενδοσχολικές;
Στο σχολείο μας είπαν ότι ανακοινώθηκε αλλά δεν είχαν την ημερομηνία.
Ξέρετε λοιπόν πότε αρχίζουν για τα καλά οι διακοπές;
(46 days left...)

Επισήμανση: Τα μηνύματα 464-790 προήλθαν από την συγχώνευση του παρόν νήματος με το "Γ' Λυκείου - Ενδοσχολικές 2012".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
υπολογισε 12 ιουνιου +-3 μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν εχω ακουσει κατι! Θα ρωτησω αυριο σχολειο και θα σου πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eρη

Νεοφερμένος

Η Eρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιάαα υπομονή!! Και σε όσους δίνουν τώρα και σε όσους δίνουν του χρόνου!!
Θετική ενέργεια και σύστημα.Αυτό χρειάζεται !!:D
Όσο για το πότε τελειώνει το σχολείο έχω την εντύπωση 15 Ιούνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ενδοσχολικές θα μπορείτε να δώσετε αφού τελειώσει το ΑΟΘ δηλαδή από τις 5 ιουνίου.Εμείς πέρσυ τις αρχίσαμε 27 και τελειώσαμε στις 8.Βέβαια εμείς τα δώσαμε οοολα διπλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Τι εννοεις με το ολα διπλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κάθε μέρα από 2 μαθήματα λογικά....?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ααα ειμαι πτωμα! Δεν λειτουργω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
(Σε καταλαβαίνω Χαρουλιτάκι μου...Πριν λίγο γύρισα απ' το φροντ...:/:)
Πάντως είναι καλό αυτό,να τα γράφεις διπλά για να τελειώνεις..Δεν το 'χα σκεφτεί..Να τους το πούμε κι εδώ αν είναι να ξεμπερδεύουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χμμμ ναι, καλη ιδεα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
παιδιά ξέρω ότι είναι νωρίς και βλακεία να αγχώνομαι για τις ενδοσχολικές αλλά πραγματικά δεν ξέρω αν θα έχω όρεξη να διαβάσω
+ότι στα περισσότερα μαθήματα δεν έχω καθόλου επαφή

κρίμα είναι να χάσω το αριστείο από τις ενδοσχολικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
κρίμα είναι να χάσω το αριστείο από τις ενδοσχολικές

Κοιτα,αναλογα με τον τοιχο του δωματιου σου θα το δεις αυτο.Θα αναρωτηθεις ''χωρανε αλλα καδρα στον τοιχο μου'' και θα κρινεις.
Κριμα ειναι να το χασεις και να μην το κορνιζωσεις,εξαλλου αυτος ειναι και ο αρχικος σκοπος τους,να γεμιζουν τοιχους. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Βρε ας γράψω στις Πανελλαδικές καλά και ποιος τις χ*ζε! τις ενδοσχολικές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Τα ειδικά μαθήματα ξεκινάνε Σάββατο 16 οπότε το αργότερο 15 θα έχουμε όλοι τελειώσει..!!!:)
Αλλά ας γράψουμε στις Πανελλήνιες καλά όπως λέει κ η wolfe4ever κ μετά...άντε γειααααα...!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
καλά και εγώ να γράψω καλά στις πανελλήνιες και μετά ας πατώσω στις ενδοσχολικές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δεν λαμβάνεται υπόψην και ο βαθμός του Απολυτηρίου όμως; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Δεν λαμβάνεται υπόψην και ο βαθμός του Απολυτηρίου όμως;

Που ακριβως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top